Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3319. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33173318331933203321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adoreco

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

ben aslında almayı düşünmüyordum lakin
    buradan forumdan bir arkadaş için teknosaya ayırmasını söylemiştim
    o arkadaşdan haber gelmeyince bu sabah aradılar beni teknosa carfırdan mecbur ayırtığım için
    madem ayırmışlar dedim bende bunu alıcam e gidip bari alıyım dedim hazır gelmişken daha sonra fiatı tekrar zamlanabilir dedim
    1549-tl ye karta 12 taksit aldım güzelmiş makine hoşuma gitti birde batıelfıeld 4 oyununu aldım grafikler muhteşem
    çevre düzenlemeleri harıka ışık görselliği süper

lan gene şeytana uyduk

herkese telkini verdik kendimiz salkımı yedik valla ne deseniz haklısınız bana

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın ne güzel ki içinizde dur bilmeyen bir çocuk var çok sevindim o kadar almayacağım dediğiz ve aldınız
    işte o çocuğa laf geçirmek zor
    tabi bide şeytan faktörü var
    bu şeytan var ya yaşa başa bakmaz adamı yoldan çıkarır
    tekrar hayırlı olsun

teşekkürler sorma dostum sorma
    valla Allahtan hanım huyumu bildiği için bir şey demiyor
    aga kahvemiz yok sigaramız yok
    haftada bir 3 duble rakımız birde play station umuz var
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlexisSanches

Abi tek ayak dediğiniz makinenin sağ tarafında olan lastik gibi olan zımbırtıyı mı diyorsunuz ?

evet en altındaki onu söylüyorum işte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: squall06

quote:

ihsan kardeşim vallahi benim almam tam bir tesadüf işi
    aslında almayı düşünmüyordum inanki
    bu forumdaki arkadaşa alacaktık onun unutması sayesinde almış bulundum
    daha doğrusu bana inanamadı belkide

Ali abi merhaba ben gt5'den nightwolf nickli serkan, baya süre oldu tanımaya bilirsin az oynamadık turan abi, birol, tolga, sen ben samet güzel günlerdi.. Sanırım ps4 almışsın abi hayırlı olsun.. Abi drive clup geldiğinde ve tabiki gt7 geldiğinde tekrar görüşmek üzere yeni psn imzamda yazılı.. Saygılar abim

merhaba serkancım tanımammı tabi tanıdım az oynamadık
    şimdi gt6 var ona takılıyorum lakin birol ameliyat oldu
    turan abi fazla girmiyor bende tek tabanca takılıyorum
    arada sırada bizim öbür arkadaşlar var miharbi ibrahim avusturyadan onlara
    katılıp yarışıyorum maksat muhabbet işte

Anladım abim birola çok büyük geçmiş olsun.. En kısa zamanda inşallah tekrar bir araya geliriz güzel oluyordu muhabbet gırgır görüşmek üzre
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    efham yapma olmaz bir daha sen bence dikkatli yapmadın aceleye getirdin takıldı kaldı sonrad düzeldi işte
    güle güle sağlıkla keyifle kullan
  • sağol serkancım inşallah
  • Arkadaşlar merhaba,

PS4'ü bugün aldım, Türkçe hesap açtım ama sanırım oyunlar burada pahalı... Birazdan US hesabı da açacağım. Amazondan kod alıp, oyun almayı düşünüyorum.

Bu "ana makinem olarak ayarla" meselesi nedir? Bunu ne zaman yapmalıyım? US hesabımla yapayım mı mesela? G

Bir de ortaklık işi nasıl oluyor anlamadım. Hep aynı ortakla mı çalışmak durumundayım. Teşekkürler.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle keyifle kullan dostum
  • quote:

efham yapma olmaz bir daha sen bence dikkatli yapmadın aceleye getirdin takıldı kaldı sonrad düzeldi işte
    güle güle sağlıkla keyifle kullan

EyvAllah abi vallahi bi an hevesim kursağımda kalır gibi oldu ama çok şükür düzeldi işte sonrasında
  • quote:

hayırlı olsun güle güle keyifle kullan dostum

teşekkürler abi.
  • Arkadaşlar twitch üzerinden yayın yaparken oyunun sesi aktarılmıyor neyden sebep olabilir ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

adaş cam güzel olmuş bende şimdi çıkıp kestiriyim 32x32 yetmiş

birde bu ds4 şarj aletini sen ps4 e mi bağlıyorsun direk şarj ediyor

Abi ben adanadayim..13 aralikta ilk geldiginde set halinde gelmisti sarj istasyonu kamera stand ikinci kol bende onlarla birlikte almistim istersen sorarim burdaki mediamarkta abi..sarj aleti prizde sarj oluyor ps4 te degil abi..

tamam adaş cevapların için teşekkürler
    bugün istanbulda bikaç yer gezdim ds4 yok
    bende ps4 ün altına 8 mm kalın bir cam kestirdim rodajlı
    34x34 gayet güzel akıllı işi cam buz gibi seri tutuyor gerçekten
    fikrin için sağolasın

Abi bu ds4 u nasıl halletcez.amazondan mı istesek?
    Sana geliş tarihiyle ilgili bilgi verdiler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

Arkadaşlar merhaba,

PS4'ü bugün aldım, Türkçe hesap açtım ama sanırım oyunlar burada pahalı... Birazdan US hesabı da açacağım. Amazondan kod alıp, oyun almayı düşünüyorum.

Bu "ana makinem olarak ayarla" meselesi nedir? Bunu ne zaman yapmalıyım? US hesabımla yapayım mı mesela? G

Bir de ortaklık işi nasıl oluyor anlamadım. Hep aynı ortakla mı çalışmak durumundayım. Teşekkürler.

dostum hangi hesabi ana hesap yaparsan o hesabin icindeki oyunlari diger hesaplarla oynayabilirsin. mesela us psnden oyun alicaksan ana hesap olarak us psnli hesabi secersin sonra tr psnli hesaptan oynarsin. daha sonra istersen yine ana hesabini degistirebiliyosun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4um benim de elime ulasti, teknosa internet stogundan almistim. Cok mutlu oldum, ani olumsuzlestirip fotograflar da cekildim tr hesap actim ben de, us hesapta oyunlar 60 dolar kur ile 132 liraya geliyor. Sizin oyun alma yonteminiz nasil? Us hesap acmali miyim? Yoksa 150 liraya pal oyunlar bulunuyor, tr hesap kalip dlcleri de ordan mi alayim? Herkese iyi oyunlar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oglcncvdr O kullanıcısına yanıt
    valla bende anlamadım eylikdüzü avcılar tarafında nereye gitsem şimdi bitti dediler
    karşıda ümraniyede var dedi arkadaşın biri şimdi
  • EgeKarasoy kullanıcısına yanıt
    135tl cdli pal oyun varken psn den almak mantikli deil ortak alacaksan baska

• Hacılar, cihaz fazla mı ısınıyor yoksa gereksiz evham mı yapıyorum?
  • Arkadaşlar benim Türkiye bölgesinden aldığım üyelikte 14 günlük plus aboneliği var fakat amerikan üyelikten oyun alsam online oynayabilirmiyim acaba bilgisi olan varmı ?Amerikan üyelikten oyunu satın alsam plus aboneliğim olan üyelikten girebilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

Arkadaşlar benim Türkiye bölgesinden aldığım üyelikte 14 günlük plus aboneliği var fakat amerikan üyelikten oyun alsam online oynayabilirmiyim acaba bilgisi olan varmı ?Amerikan üyelikten oyunu satın alsam plus aboneliğim olan üyelikten girebilirmiyim ?

amerika hesabini ana hesap olarak secersin sonra kendi hesabindan oynamaya devam edersin.

• KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkarsilverblade

Sağolasın Hakanım,alabildik sonunda günlerce süren işkencenin ardından
    Sende nasıl durumlar? memnun musun cihazından?

bi sorun yok şuan abim herşey yolunda yani
  • 
Sayfa: önceki 33173318331933203321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.