Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir yayın açıyorsan ve kitlen varsa hiçbir oyundan ban yemezsin.Ban yiyebilmesi için kitlenin ısrarla üstüne gitmesi gerekir.Shroud için yapılan videolara bakabilirsiniz 5 yaşındaki çocuk gibi aimbot kullanıyordu vakti zamanında.Onun haricinde bir çoğunun neredeyse mesafe farketmez bir biçimde yaptıkları sprayler benim gözümde legit değiller.İnsanların büyük bir kısmı silahların sadece yukarıya doğru teptiğini düşünüyor.Halbuki yukarıya doğru tepen silahı kontrol etmek kolaydır sadece yeterli miktarda aşağı çekilmesi gerekiyor farenin.Bazı arkadaşları izliyorum 4x++ dürbünlerde dikeyi geçtim yatayda oynamıyor silahları.Arkadaşlar bu oyunda yatay olarakda silahlar tepiyor ve dikey gibi değil 2 farklı rastgele durumu var.Sağa veya sola rastgele bir şekilde kayıyor.Bunun tecrübe ile kontrol edilecek bir durum olmadığına inanıyorum çünkü gerçekleşen olay tamamen rastgele.Sağa sola sekerken bir düzeni yok silahların.Tabi bu arkadaşlar tamamen legit! çünkü yayında canlı(OBS den oyun yakalama yaptığınızda ekranınızda hile menüleri olsa bile yayına normal oyun gibi gözükür.) olarak oynuyor ve bizlere gösteriyorlar insan üstü performanslarını.

• Patren kullanıcısına yanıt
    Ahahahh aynen o hwid ban yemeden, pubg hile konusunda bana kendini kanıtlayamaz :)
    Doğru hileyi bu şekilde engelleyemezsin ama bunu yapabilecek kaç kişi var.Yoksa espor arenalarında bile farelerinin içine mikroçip yerleştirerek hile yaparken yakalanan insanlar var.Bunların sayısı en fazla kaç tane olabilir.Bu yüzden script programları yasaklanırsa en azından kullanıcıların sayısında hatırı sayılır bir azalma olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayzerious

Bir yayın açıyorsan ve kitlen varsa hiçbir oyundan ban yemezsin.Ban yiyebilmesi için kitlenin ısrarla üstüne gitmesi gerekir.Shroud için yapılan videolara bakabilirsiniz 5 yaşındaki çocuk gibi aimbot kullanıyordu vakti zamanında.Onun haricinde bir çoğunun neredeyse mesafe farketmez bir biçimde yaptıkları sprayler benim gözümde legit değiller.İnsanların büyük bir kısmı silahların sadece yukarıya doğru teptiğini düşünüyor.Halbuki yukarıya doğru tepen silahı kontrol etmek kolaydır sadece yeterli miktarda aşağı çekilmesi gerekiyor farenin.Bazı arkadaşları izliyorum 4x++ dürbünlerde dikeyi geçtim yatayda oynamıyor silahları.Arkadaşlar bu oyunda yatay olarakda silahlar tepiyor ve dikey gibi değil 2 farklı rastgele durumu var.Sağa veya sola rastgele bir şekilde kayıyor.Bunun tecrübe ile kontrol edilecek bir durum olmadığına inanıyorum çünkü gerçekleşen olay tamamen rastgele.Sağa sola sekerken bir düzeni yok silahların.Tabi bu arkadaşlar tamamen legit! çünkü yayında canlı(OBS den oyun yakalama yaptığınızda ekranınızda hile menüleri olsa bile yayına normal oyun gibi gözükür.) olarak oynuyor ve bizlere gösteriyorlar insan üstü performanslarını.
    Çok iyi yazmışsınız, bu hileci adiler yüzünden uzun zaman oldu oyunu bırakalı.

• DownClock01 kullanıcısına yanıt
    Sorun sadece hile kullanıcıları değil.Pastanın büyük kısmı oyun üreticilerinde.Benim kendi fikrim bu firmalar insanlar eğlensin diye içerik üretmiyorlar.Adamlar para kazanıp pazar paylarını büyültmek istiyorlar.İster kabul edin ister etmeyin hile sektörü de bir ticari pazar.Ben firmaların bu pazarda kendileri varken başkalarına büyük pay bırakacağını sanmıyorum.Oyunu üretenler için hilesini çıkarması abes gözükebilir ama bu da gelir kaynağıdır.Sattığın hile kullanıcılarından da basit bir analiz ile bazılarını oyundan uzaklaştırarak hileye karşı tutum gösteriyor gibi davranır.Genel bir algı vardır oyun içinde düzenli kozmetik alırsan hile kullanıyor olsan bile kolay ban yemezsin.Bu düşünce ne kadar doğrudur bilemem ama ortada bir algı varsa doğruluk payı da olabilir.Bu durumu düzeltmek imkansız çünkü insanlar olarak aramızda hep çürük bir tayfa olacağından dolayı firmalar bunlar içinde hizmet vermek isteyecektir.Tabi her firma böyledir anlamına gelmiyor. Riot Games'i her ne kadar beğenmesem de hileye karşı tutumlarını takdir etmek lazım.

• Shroud aimbot kullanıyor yazılmış yukardaki mesajlardan birinde. Aynen bro, oynadığı her oyunda başarılı olmasının sebebi aimbot. Hatta yeni çıkan kapalı beta oyunlara bile aimbot yazdırıyor para verip. Lan game turnuvalarında da artık hile kullanmak için firma ile anlaşıyordur ya da rüşvet veriyordur bla bla bla..
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Ben pubg den bahsediyorum videoları var bariz şekilde belli olan kabul etmek veya etmemek sana kalmış.
  • Bu oyunu severek oynuyorum (pcde) ama artık oyuna girecek oyuncu bulma sıkıntısı yaşanıyor.
    En nefret ettiğim de her haritada silahların farklı olması.
    Şu çocukla uğraşmayı bırakın artık oyunda 6000 saat üstü zamanını vermiş. Sende ver o zamanı göreyim. Savunmak amaçlı söylemiyorum. Bende PUBG oyuncusuyum 2500 saat üzeri oyunum var. Bende yeri geliyor onun verdiği refleksleri verebiliyorum yaşım 26 olmasına rağmen. Onun yaşı 18 bile değilken müthiş refleksleri vardır. Yaş ilerledikçe refleks oranı da düşüyor.

Macro diyorsunuz. Bende Logitech G305 Wireless var macro yapabiliyorsun ama gerke bile duymuyorum bilek gücüyle yapmak istiyorum. Marcoyu birkere kameralı izle gör. Mouse'i ne kadar geriye çekiyor. Bak oyunun zevkini bende tam burada alıyorum o mouseyi geriye doğru çekmek bana müthiş haz veriyor. Eminim Codemarco'da öyledir..

İnsanları görmeden yargılamayın. Bana göre marco en iyi oynayanlardan birisi. Gerçekten iyi oynuyor diye bunu ypamayın. Yaftalamanın kötü niyetli olmanın kimseye faydası yok.

• Buraya shroud ile ilgili linki bırakıyorum.Siz birbirinizden değerli insanlara tavsiyem sanal ortamda para kazanmak için yapılan binbir türlü üçkağıtçılığa kendinizi inandırmamanız.Bu adamları izlemeyin izlettirmeyin demiyorum.Bu şekilde seyir keyfi alabiliyorsanız ve içinize siniyorsa izleyin zaten bunları cezalandırabilicek konumlarda değiliz.Domenicowacco olayını bilen bilir.Gerçi domenicoyu o şekilde izlemek benimde hoşuma gidiyordu belkide oyunu oynayamadığımdandır :)

link
  • Videolarını sana atardım ama işim var.

Eskiden daha iyi aimi varken şimdi daha kötü aimi olduğunu nasıl açıklayacaksın.

Adam 1 yıl önce aim lock gibi kitleniyordu, herhalde yaşlandığı için performansı düştü. nedense şimdi öyle aimi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 7 Haziran 2020; 15:54:57 >
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Shrouda lan turnularda bile aynı aimi var ama insanın aklına mouseun içine yazılım yüklediği gelmiyor değil.

İyi olan sporcular bile daha iyi olmak için doping kullanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 7 Haziran 2020; 15:57:24 >
    Ben yardımcı olayım, 1.55 de motordan düştüğü sırada daha adam ekranda yokken yere ateş etmesiyle aim'in adamın kafasına kitlenmesi bir oluyor, refleksi iyi diyenlerede ekranda adam yokken yere ateş etmeye başlıyor, adam yok ortada ne refleksi ve bir insan neden yere ateş ederek spraye başlar

4.43 deki kesitte 2. knocktan sonra aim 3.ye kitleniyor, codeMACRO 3.ye refleks gösteriyor olsa holoyu kapatmaz, aim bot, holo kapalı iken bir iki vurunca adamın farkına varıyor

https://www.youtube.com/watch?v=d3MuiO-3qMA&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rustem1905 -- 7 Haziran 2020; 17:5:41 >

Turnuvalarda hile yapılmıyormu bazı video örnekleri bile var 2 mouse geitirip arada değiştiren biri vardı :)

link
    Bir aralar word.exe diye birşey vardı galiba bu adamda onlardan biriydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayzerious -- 7 Haziran 2020; 17:28:43 >
    Senin ve eleştiren diğer arkadaşların nasıl oynadığını gerçekten merak ediyorum.

Siz ya bu adamların yaptığının aynısını hiç yaşamadınız yada çok kötü oynadığınız için eleştiriyorsunuz.

Şu adamların yaşadığı ve örnek verdiğiniz birebir aynı şeyleri 2,5 yıllık PUBG hayatımda bende yaşadım.
    Bu denli refleksleri verenleri gördüm. Peki ben de ve arkadaşlarımda mı hile?
  • Derdim tartışma çıkarmak değil ama bende sizi merak ediyorum bizler için yayın açıp birkaç çeşit kill almayı dener misin?
    1. 150m+ reddot spray
    2. 4x+ dürbünlerle 300m+ mesafeden hızlı bir şekilde tek tek hedefinden sapmadan öldürmen
    3. Hiç bilmediğin bir rakibin sana ateş ettikten sonra 180 dönüp rakibinin kafasını pekmez yapman(bu hamleyi 0-1 saniye içerisinde).
    4. 3 farklı açıdaki rakibini sırasıyla aim transfer şeklinde kafa atışı ile öldürmen.

Legit bir biçimde yapabilirsen ellerinden öpüp özür dilicem.
  • ya arkadaş herkes aynı cevabı veriyor
    Fanatik olma durumu yoksa insan sevdiğine söz konduramıyor. Bahsedilen ve videoları paylaşılan bütün killeri almak bir şey değil tabi herkes yapar.Benim en irite olduğum durum xxxx saat oynama süresi olunca her şeyi yapabilir oluyorsun.Bir eleştiri getiriyorsun benim oyunda xxxx saatim var diyor hemen haklı ilan ediyor kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayzerious

Derdim tartışma çıkarmak değil ama bende sizi merak ediyorum bizler için yayın açıp birkaç çeşit kill almayı dener misin?
    1. 150m+ reddot spray
    2. 4x+ dürbünlerle 300m+ mesafeden hızlı bir şekilde tek tek hedefinden sapmadan öldürmen
    3. Hiç bilmediğin bir rakibin sana ateş ettikten sonra 180 dönüp rakibinin kafasını pekmez yapman(bu hamleyi 0-1 saniye içerisinde).
    4. 3 farklı açıdaki rakibini sırasıyla aim transfer şeklinde kafa atışı ile öldürmen.

Legit bir biçimde yapabilirsen ellerinden öpüp özür dilicem.
    Ben E-sporcu değilim. Oyunda her hareketi yapan cambaz da değilim. Belli bir oynamışlığım var.
    Shroud, CodeMarco, Mithrain, 10000days 'da benim babamın oğlu da değil.
    Yiğidi öldür hakkını yeme.

Yakın zamanda inşaallah laptop satınalacağım, sana pm atıyorum bana oyun nick ve discord ismini atarsan beraber oyun oynayalım. Sen beni bende seni göreyim.
    Diğer oynamak isteyen arkadaşları da mesaj kutuma beklerim.

Aga seninle tartışmayacağım.

Senin için mobil pubg tavsiye ediyorum orada daha basit oynaması
  • 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.