Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Envanterine gir, satmak istediğin iteme tıkla sat de satış fiyatını gir onayla , telefonunda steam programına onay bildirimi gelir,ordan da onayla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Ben 14 ten sanmıştım şimdi 19 olmuş :D açmak bana hiç mantıklı gelmiyor, bende o kadar şans yok.

• r.H kullanıcısına yanıt
    Yeni başladı isen şu adamın kanalını takip et derim gerçekten güzel bilgiler veriyor ve güzel oynuyor

https://www.youtube.com/channel/UCkWfYpUrAaG_Mbnrv-P1Okw
  • Arkadaşlar elinde yeşil atlet yada camo atlet olan var mı ? takas yada satacak olan ? bu gün pazardan 2-3 tane aldım ama renkler gösterildiği gibi değil bana yeşil lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Arkadaşlar elinde yeşil atlet yada camo atlet olan var mı ? takas yada satacak olan ? bu gün pazardan 2-3 tane aldım ama renkler gösterildiği gibi değil bana yeşil lazım

hangi itemi söylüyosun resim falan var mı?
  • İlk gün 10k kişide olan kutu, ikinci günde 100k kişide olunca kutu fiyatlarının düşmesi normal.
  • Az önce 19 küsürden sattım :) fiyat yukseliyor gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Bakayım hocam pinti pandanın yayınların'dan birisinde görmüştüm ekran görüntüsü alırım atletin yeşil renklisi özel bir item değil ama bana çıkmadı işte resimdekinin yeşil renkli olanı

PUBG [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 14 Ocak 2018; 8:32:0 >
  • steamde 200 saat + pubg oynayan eklemek isteyen varsa steam linkini pm atabilir ...
  • Arkadaşlar dün Cloth Mask (Leopard) çıktı. Bunu steam harici satmak daha mantıklı gibi geliyo 7bin liraya kadar satılıyo şuan nasıl elden çıkartırım bilen varmıdır
  • hyperturk kullanıcısına yanıt
    kardeşim by no game de sat nakite bizim bi arkadaşa da aynısı çıktı 3500 e okuttu
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonherk

kardeşim by no game de sat nakite bizim bi arkadaşa da aynısı çıktı 3500 e okuttu

6500 7000 arası gidiyo. 1000 dolar bile değil orada ki sistem mi bu yoksa aciliyetten dolayımı 3500 e satıldı
  • bizim gamescom lar çöp oldu galiba 20 ye kadar düştü bende 35 e felan çıksa satıp monitör alacaktım :( Benim değil mi satmıcam kurusada satmıcam

• Steam Guard 15 gündür aktif değil. Ayın 23'ü açılıyor. O zamana desperado kutular 3,4 tl olmaz umarım. Kasa satıcam ama şu saçma steam guard kuralı yüzünden satamıyorum. Ulan steam pazarında bile şanssızım. Oyuna girmeden 2 dk önce boy abdesti alıp giricem artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

bizim gamescom lar çöp oldu galiba 20 ye kadar düştü bende 35 e felan çıksa satıp monitör alacaktım :( Benim değil mi satmıcam kurusada satmıcam

elinde sonunda artıcak gamescomlar twitch prime kasaları gibi olucak bence ilerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

bizim gamescom lar çöp oldu galiba 20 ye kadar düştü bende 35 e felan çıksa satıp monitör alacaktım :( Benim değil mi satmıcam kurusada satmıcam

elinde sonunda artıcak gamescomlar twitch prime kasaları gibi olucak bence ilerde

Umarım hocam çok da gözüm yok tane başı nakit 35 40 getirse çok iyi

• Bu oyunda tl ile alinan itemler vs. Oyun ici avantaj sagliyor mu ?

• Hayır sadece göze hitap eden değişiklikler

• Sesiz yurumu nasil yapiliyor ve tek tek atis eden silah coklu tarama sekilde degistiriliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Sesiz yurumu nasil yapiliyor ve tek tek atis eden silah coklu tarama sekilde degistiriliyor mu

B ye basınca silah otomatik yada tekli şekilde değişiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.