Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

quote:

quote:

Bana level 3 kaska m416 ile nasıl tek atılır öğrete bilecek var mı acaba ?

canın full müydü?

Canım full'dü bir tanede adrenalin iğnesi yapmıştım yani yukardaki çizgide full durumdaydı kaskta hiç hasarda yoktu işin ilginç tarafı bana tek attı ama gelip lootlamadı bekledim nerden gelecek diye hiç gelmedi bende sıkıldım lobiye döndüm

hile olsa bile tek kurşunda nasıl tek atabiliyor onu anlamadım ama gelip lootlamadıysa hile olma ihtimali var

Bende anlamadım oyunda yeniyim belki bilmediğimiz bir olay mı var diye sormak istedim hatta gece araştırdım biraz bir ton hilesi çıktı millet çim ağaç kayaları kaldırma hilesi bile yapıyormuş bir ton hilesi varmış oyunun bizde elimizde silahla koşuşturup oyunu öğrenmeye çalışıyoruz yazık vallahi bu arada güncelleme çıkmış bekleyen arkadaşlar güncellesinler

pc de bu tür online oyunlarda hilenin önüne geçilmesi imkansız hocam, her oyunda hile var pc de ama yine de çok aşırı fazla yok bu oyunda, banada 100 oyun attıysam 5 tane anca denk gelmiştir. ha kiminde erkenden ölüp gidiyoz varsada bilemiyoz ama çoğunda sonlara kaldıklarımı baz alarak söylüyorum düşüncemi

• Arkadaslar güncelleme gelmiş oyuna indirebilenler puanlara bakabilirmi acaba sıfırlanmış mı ?
    Bir arkadas solo da nasıl takım oluyo bunlar diye sormuş. Play'e aynı anda basıp haritada belirledikleri biyere atlıyolar orda bulusup yürüyüp gidiyolar. Birbirlerini diğer oyunculardan ayırmak için de farklı kıyafet giyiyolar.
  • steam topluluğu çinde yasaklanmış diye bir haber okudum dün aslı var mı acaba, gerçekten yasaklandı ise bunlar kutu alıp satamayacak değil mi?
  • Fırtınam.. F kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşım,

Tabiki planlı programlı olduğunu anladım işin ama bu kadar midesiz olacaklarını tahmin etmediğim için şaşırdım.
    İnsanlar kendi kendilerine iş yapamayacak kadar aciz başkasının yardımına muhtaçmış gibi hep avantacılık.
    Vallaha üşenmeyip oyun sonunda adamların nicklerini alıp teker teker raporlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Selam arkadaşım,

Tabiki planlı programlı olduğunu anladım işin ama bu kadar midesiz olacaklarını tahmin etmediğim için şaşırdım.
    İnsanlar kendi kendilerine iş yapamayacak kadar aciz başkasının yardımına muhtaçmış gibi hep avantacılık.
    Vallaha üşenmeyip oyun sonunda adamların nicklerini alıp teker teker raporlayacağım.

bp kasmak için yapmıcakları şey yok hocam. solo giriyolar ki daha çok bp gelsin duo ve squad da puan az geliyor çünkü. Oyunlarda gerçek para kazanma imkanı oldukça hileciler de bitmez bana gore anca geliştirilen yazılımlar ile azalır.
  • oyuna girdim bağlanamadım 3-4 kere denedim servers busy hatası veriyor. he bu arada herkese yeni tişört yolluyorlar sanırım önünde winner winner yazıyor bana gelmiş ve hoş olmuş beğendim :D

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1576688908114258152
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    saat 10 da açılacak serverlar. 15 dk sonra yani
  • Killcam ve tekrar oynatma ile banlanma sayısı artacak ama hilenin önüne gecemezler. Şu oyunun en güzel ayları mayıs haziran dönemiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Innovative

saat 10 da açılacak serverlar. 15 dk sonra yani

teşekkürler, yeni kutu gelmiş bu arada dalın :D
    Pioneer kasasından bahsediyorsan, survivor ve wonderer kasaları yokken olan kasa o. Satanlar büyük ihtimalle zamanında kasayı açmayıp elinde tutanlar. Eskiden satılamıyordu, şimdi satılabiliyor. Benim düşüncem tabi bu, oyun açıldığı zaman göreceğiz işin aslını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Innovative

Pioneer kasasından bahsediyorsan, survivor ve wonderer kasaları yokken olan kasa o. Satanlar büyük ihtimalle zamanında kasayı açmayıp elinde tutanlar. Eskiden satılamıyordu, şimdi satılabiliyor. Benim düşüncem tabi bu, oyun açıldığı zaman göreceğiz işin aslını

alla alla :D tiviçte falan bi kaç streamer yeni kasa geldi yazmış onların yalancısıyım valla :D
  • Fırtınam.. F kullanıcısına yanıt
    Kapitalizm etkisi diyorum ben buna, neden mi ?
    18 yaş sınırının altında insanlara kumar oynatmanın en popüler yolu. Oyun vb yazılımları ücretsiz verip daha sonra oyun içi satın alma
    takas vb işlerle insanlara kumar oynatıyorlar. Bu gün 18 yaşını doldurmadan kumar oynamaya gidebilirmisiniz ? hayır.
    Ama adamlar kumarı ayağınıza getirirse evet.Yazıklar olsun.

Tekrar oyuna dönecek olursak, bu "Ar-aug-groza-avm" gibi silahlar drop lardan mı lutlanarak alınabiliyor arkadaşlar?
  • quote:

18 yaş sınırının altında insanlara kumar oynatmanın en popüler yolu. Oyun vb yazılımları ücretsiz verip daha sonra oyun içi satın alma
    takas vb işlerle insanlara kumar oynatıyorlar. Bu gün 18 yaşını doldurmadan kumar oynamaya gidebilirmisiniz ? hayır.

Tekrar oyuna dönecek olursak, bu "Ar-aug-groza-avm" gibi silahlar drop lardan mı lutlanarak alınabiliyor arkadaşlar?

ar dediğin ne hocam? diğer saydıkların evet air drop tan elde ediliyor. aug kullandım pek sevmedim. awm de 2 kere aldım ikisinde de kullanamadan öldüm, m249 görüyom bazen almıyom sevemedim ama groza efsane, backstep yemediğin sürece karşı karşıya çatışmada ölme şansın çok düşük groza varsa elinde. hem sekmiyor hem yok ediyor :D

• quote:

Malesef internetin kötü yanları burda yüzünü gösteriyor.
    Bu arada güncellemesi bitip oyuna girebilen varmı arkadaslar puanlar duruyor mu ?
  • Saat 10 oldu hala giremiyoruz oyuna bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaladdune

Saat 10 oldu hala giremiyoruz oyuna bilgisi olan var mı?

şuan kimse giremiyor, yüklenme var sanırım

edit ; uzatılmış 1 saat twit attılar şimdi

Players, we have to extend the maintenance period by 1 hour due to a technical difficulty. Please accept our sincere apologies. We know how much you've been waiting for 1.0 and we are doing our best to resolve the issue as soon as possible.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 21 Aralık 2017; 10:9:54 >
  • quote:

quote:

ar dediğin ne hocam? diğer saydıkların evet air drop tan elde ediliyor. aug kullandım pek sevmedim. awm de 2 kere aldım ikisinde de kullanamadan öldüm, m249 görüyom bazen almıyom sevemedim ama groza efsane, backstep yemediğin sürece karşı karşıya çatışmada ölme şansın çok düşük groza varsa elinde. hem sekmiyor hem yok ediyor :D

Ar dan kastım, bildiğin Ar-160 gibi tüfekler yani assault rifle.
    Yanlış bilmiyorsam o tüfekte var oyunda , yanılıyorsam düzeltin arkadaşlar.

Bu arada nvidia yeni driver güncellemesi çıkardı sadece Pubg için.

Aşağıya direk copy paste yaptım Nvidia kullanıcılarının dikkatine.

Nvidia GeForce Game Ready Driver 388.71 Whql sürücüsü yayımlandı.

Sürücü linki ;

https://www.geforce.com/drivers/results/128497

OOf oof şu saate kadar boşuna bekledik resmen madem serverın yok açma oyunu gerekli koşulları sağladığında açtık de. Saat verip sinirlendiriyolar adamı.
  • beklemeye devam
    Hile ile tek atabiliyor. Scarl ile 3lvl kask'a 2 arkadaş tek yedik.
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.