Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu survivor oyunlarının derdi nedir ya ?

Hani tek bir grafik motoru da değil, pek çok yapı ve tarzda pek çok grafik motoru ile de işlendi bu oyunlar...

Ağabey hepsinin optimizasyonu rezil, hepsi sorunlu ve sıkıntılı ? Hani özel bir laneti varda biz mi bilmiyoruz ?

Baba firmalarda el atmıyor bu işe ki, bu kaçıncı vurgun oldu ?

Hayır insanlar seviyor, istiyor, oynuyor, para harcıyor harcatıyor. Yapsana şunu bir frostbite ile. Her yıl aynı oyunları peydah edeceğine.

Çok garip gerçekten çok garip. Early Access ile duman olup gidiyor güzelim konseptler. O değil sonra adı çıkacak bu türe kimse bulaşmayacak. Endişe verici.
  • bi 517 mb daha geldi allahtan akk yok ayın başındayız yoksa çıldırırdı bizim millet

Bence oyun 1-2 güne anca kendine gelir sunucular ile güncelleme tam oturmuş değil gibi duruyor.

Güya test serverda test ediyorlar bunlarda. bari 1 hafta önceden test servera getirin yeni güncellemeyi de iyice deneyin.
  • arkadaşlar ben böyle bir şey görmedim ya 1 kutu 10 liraya satılıyor şaka mı bu 10 larca kutu açtım açmasaydım offff niye böyle biri açıklayabilir mi bu kutuyu alıpta ne yapıyorlar bana hep atlet felan cıktı ne çıkabilir ki içinden :D:DD:D:
  • arkadaşlar oyuna güncelleme atıyor şu an giremiyorum.

kutuların oyun içi parayla fiyatları neler?

normal kutu 700 BP'ydi. bunlar ne kadar?
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    katlanarak artıyor yine eskisi gibi
  • 2 kutu aldım sattım 20tl kazandım free süper lan
  • ah ah zamanında altınları harcamayaydım iyiydi 20 lira kazandık neyse onada şükür
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurtleTut

Şu survivor oyunlarının derdi nedir ya ?

Hani tek bir grafik motoru da değil, pek çok yapı ve tarzda pek çok grafik motoru ile de işlendi bu oyunlar...

Ağabey hepsinin optimizasyonu rezil, hepsi sorunlu ve sıkıntılı ? Hani özel bir laneti varda biz mi bilmiyoruz ?

Hayır insanlar seviyor, istiyor, oynuyor, para harcıyor harcatıyor. Yapsana şunu bir frostbite ile. Her yıl aynı oyunları peydah edeceğine.

Çok garip gerçekten çok garip. Early Access ile duman olup gidiyor güzelim konseptler. O değil sonra adı çıkacak bu türe kimse bulaşmayacak. Endişe verici.

pubg şu an gayet iyi gidiyor
  • Graviton G kullanıcısına yanıt
    Aynn knk oyn spr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft State of Decay 2 adında bir oyun çıkaracak. Ne kadar tutar bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Aynn knk oyn spr.

süper değil iyi gidiyor.
  • oyun şu an lagdan oynanacak gibi degil. 500mb lık patchten önce fps çok düşüktü. şimdi fps düzeldi ama lagdan kapılar falan açılmıyor. takım arkadaşlarım ışınlanıyor vs. düzelmesini bekliyoruz.
  • oynanmiyor sakin girmeyin
  • Bu konu hakkında benim aklıma 3-5 bir şey geliyor.

1) Dediğiniz gibi büyük firmalar kayıtsız.
    2) Oyunlar hep Early Access ya da BETA. Bu yüzden NVIDIA ve AMD sürücü yayımlamıyor. Belki sürücü desteği gelse %10 - %20 artış olur.
    3) Bu oyunları oluşturanlar hazır bir motora sadece model ekleme - çıkarma yapıyorlar. Örneğin PUGB bildiğim kadarıyla QUAKE 4 kullanıyor. IDSOFTWARE'de çalışan elemanlar bu oyunları yapsalar daha iyi olabilirdi.
    4) Yüzlerce kişi aynı anda sahada...
  • Twitch lamerlerinin şişirip pofurtup insanlara mükemmel gibi sunduğu koca bir çöp PUBG. Bu söylediğim için belki beni linç ediceksiniz lakin Dayz-h1z1 ilk oynayanları olarak bu oyunda aynı gidişatta şu an.

Şöyle adam akıllı bir firma bu survivor işine el atana kadar oynamıyorum.

Last standing var bedava gayet sarıyor tavsiye ederim herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne lan? Türkçe içerik hoşuma gitti. Dile mi bağlı acaba?

(Görsel bana ait)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 4 Ağustos 2017; 4:53:56 >

• Oyun şu anda "teknik açıdan" ilk çıktığı dönemden bile kötü durumda. Ben bu kadar oyuncuyu negatif yönde etkileyecek bir güncelleme beklemiyordum açıkçası. Bu laglar nedir ? Nedir bu ışınlanmalar ? Eğer pubg bu şekilde piyasaya sürülseydi gerçekten çok tepki görebilirdi. Serverlerin en kötü durumunu görmüş olduk heralde. FPS konusunda herkes sıkıntı yaşarken hiç sıkıntı yaşamayan ben, inanılmaz fps drop yer oldum. İnanılmaz çöküşler oluyor. 90'dan bir anda 20'e ve 20'den bir anda 1'e iniyor ve bu süreç 3-4 saniye sürüyor. Şu ana kadar 3 kere falan oldu ama can sıkıyor. Yeni gelen itemler hakkında görüşüm ise, bu işin tam bir çılgınlık olduğu. İnsanlar nereye para harcayacağını bilemiyor artık. O dünyanın en sıradan eteğine 2000 tl vermek nedir arkadaş ? Gerçekten bu paraları veren var mı merak ediyorum. Gerçi bu nokta bizi ilgilendirmez tabi ki ama ne bileyim insan söylemeden geçemiyor. Kutular 5-10 lira gibi fiyatlara satılıyor. Bu biz oyunculara yaradı aslında. Yeni gelen silahı kullanmak nasip olmadı ancak tadına bakmak nasip oldu, güzel öldürüyormuş lanet

Sonuç olarak; ŞU SERVERLERİ DÜZELTİN ULAN OYNUYAMÜYÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacquer -- 4 Ağustos 2017; 5:25:20 >

• Serverlar tamamen gitti sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurtleTut

Şu survivor oyunlarının derdi nedir ya ?

kaçıncı vurgun derken ? öyle bi konuşuyorsunuz ki sanki firma kepenkleri indirip parayı alıp kaçtı

pubg diğer survivor oyunlara göre iyi iş çıkartıyor bu kadar çok kullanıcı sayısına göre ,muhtemelen firma bile bu kadar çok talep olcağını düşünemedi ki oyun her hafta steamde 1. indirim haftasında indirim almamasına rağmen gene en çok satanlardaydı

vurgun konusuna gelirsek en büyük vurguncu kesinlikle o dediğiniz baba firmalar oyunu yarım çıkartıp hop şu mape 5 $ hop şu silaha 10 $ 1 yıl sonra hop aynı oyunun aynı motoron hiç birşey değişmeden aynı oyunu çıkartıp buyrun gençler buda 2. sonra olaylar tekrarlanır (battlefield cod starwars vs )

pubgde ise adamlar senin ülkene göre fiyat çıkartıyorlar 69 tl ne la dolara vursan 20 $ bile etmiyor kusura bakmayın kardeşimde ea de 20$a harita anca alabiliyorsun adamlar yeni içeriğin hepsini sana ücretsiz sunuyor şu zamana kadar 0 laglı server sundular redditte oyuncuların bütün isteklerini dinliyorlar
    https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/892929724908838912

bizim milletimizde zaten moda her iyi giden birşey tökezlediğinde "hede hödö zaten beceremiyorlar ben demiştim" modu merak etme bu oyun 1-2 yıldan aşşa ölmez h1z1 bile ölmediyse sadece adamlar senin ülken için özel fiyat yapıyorlar "kardan kısıyorlar" türkçe yama yapıyorlar senin ülkende ki aptal internet hizmetine rağmen lagsız bi oyun sunuyorlar ve siz burda şirketi kötülüyorsunuz senin ülkende ki firmalar bile halka nerden soksak diye düşünürken elin firması seni düşünüp birşeyler yapıyorlar az saygı

neyse patche gelirsek yeni sniper baya güzel olmuş otomatik modu bile var onun dışında fps modu kesinlikle oyunda olması gereken birşeydi campi neredeyse 0 a indiriyor ve görüşü kısıtladığı için adamın seni görmeden senin adamı görme olayını bitirmiş ki bundan sonra fps modu akar gibi benim için

kutulara gelirsek
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir öncelikle

steamde binlerce tllik alışveriş inventory sahibi olmuş biri olarak şunu diyebilirim ki gamescom kutularını saklayın 220bin adet satılmış son 24 saatte ki ben 10 senelik steam maceramde 5$üstü 1 günde 220bin adet satılan hiç birşey görmedim oyun inanılmaz hype oyun hype olduğu için skinlerde ağır hype durumunda.ben gene bi bekletcem ay sonuna kadar kasaları.Kasalar kalktığında ne olur ne biter bilmiyorumda acil birşey almıyacaksanız ya kırdırın yada bekletin çünkü haftada 6 kutu alabilir herkes ki ay sonuna kadar 24 kasa eder ki çok çok çok çabuk eriyecek bu kasalar gidene kadar alabildğinizi alın 15 tl aşşasını görürsede kesinlikle alın bekletin

kendi fikrimdir hiç bi şekilde sorumluluk kabul etmiyorum baya uzun yazı olmuş
    yeni silah gameplayi için :https://www.youtube.com/watch?v=5d4GoicG6Ig
    yeni kutulardan açanlar :https://www.youtube.com/watch?v=HAw8-fpAOmg
    https://www.youtube.com/watch?v=cnBF8AFzjpE

• Basın paraları basınnnnnn
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.