Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

Orijinalden alıntı: Nisan2005

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

droyun.comda 59 TL. Oyunu oneririm ben zevkli baya, istiyorsaniz videolsrini felan izleyin oyle karar verin

Hocam optimizasyon sıkıntısı varmı benim için önemli olan o

pc özelliklerini yaz sorun yaşayıp yaşamayacağını yazalım.

Hocam oyun optimizasyon özürlüyse zaten pc nın bir önemi kalmıyor örnek vermek gerekirse Ark diye bir oyun var inceleyebilirsiniz benim sisteminde bu oyun zaten sıkıntı çıkarmaz ama optimizasyonu kötüyse mide bulandırıyor imzamda sistem özelliklerim yazıyor

imzandaki sistemle sorun yaşayamazsın. 100 fps ile oyanayabilirsin.

• http://store.steampowered.com/search/?os=win&filter=globaltopsellers

indirim almadığı halde, indirimlerin 2.gününde hala en çok satan oyun.
  • Steam yorumlarına baktımda optimizasyon çok kötü diyor herkes sanırım bu fps sorunları düzelene kadar satın almaktan vazgeçtim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    o sistem ile hiçbir sıkıntı yaşamazsın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

droyun.comda 59 TL. Oyunu oneririm ben zevkli baya, istiyorsaniz videolsrini felan izleyin oyle karar verin

Hocam oyun optimizasyon özürlüyse zaten pc nın bir önemi kalmıyor örnek vermek gerekirse Ark diye bir oyun var inceleyebilirsiniz benim sisteminde bu oyun zaten sıkıntı çıkarmaz ama optimizasyonu kötüyse mide bulandırıyor imzamda sistem özelliklerim yazıyor

İşte sorun orda bu sisteme 100 fps hakaret gibi geliyor bana optimizasyonu iyi bir oyun olsa zaten aradaki fark uçurum olur sonuçta gta 5 gibi gpu ağlatacak bir oyun degil bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Steam İndirimlerinde ne yazikki Pubg İndirme girmedi
    fakat 4NGame ile
    Playerunknowns Battlegrounds İndirimde !
  • Arkadaşlar Sistemim bu İ5 4460,Gtx 970,8gb ram 1600 mhz.... değerler bu şekilde sanki bir kasılma var gibi geliyor. İşlemci mi yetmiyor ekran kartımı yetmiyor bir türlü çözemedim. Gpu kullanımı karakter sabitken %90 lar seviyesinde hareketli iken %60-%70 seviyesine düşüyor.1080p de oynuyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brokenwings -- 24 Haziran 2017; 18:43:7 >

• GTX 1050 Laptop açabilir mi bu oyunu? Bir de madem bu kadar sorunlu nasıl bu kadar popüler oldu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İşte sorun orda bu sisteme 100 fps hakaret gibi geliyor bana optimizasyonu iyi bir oyun olsa zaten aradaki fark uçurum olur sonuçta gta 5 gibi gpu ağlatacak bir oyun degil bu

lol kafan güzelmiş güle güle kullan

• rockxmetalever R kullanıcısına yanıt
    oyun sorunlu ama millet bu tarz oyunlara aç mecbur alıyor bende aldım sırf bu oyun yüzünden gtx 970 mi satıp yeni kart ve işlemcilere yöneleeceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockxmetalever

GTX 1050 bir laptopta çalışır mı oyun?

En son oyuna gireli biraz oldu ama 1050 ile oynanıyo hocam.
  • rockxmetalever R kullanıcısına yanıt
    hocam benim laptop gtx960m ben oynuyorum arada kasiyor ama oynanmicak gibi olmuyor hicbir zaman. 1050 de acar kesinlikle.
  • Bunuda paylaşmak istedim 400 metreden Scar iron sight ile aldığım adam

• Bu sistemle oynar mıyım sizce ? Fikir belirtirseniz sevinieim, boşa amayakım oyunu.

Sapphire r7 370 nitro 2gb
    8gb rijpaw ram
    Amd x4 860k veya 840k

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Yıldız

Bu sistemle oynar mıyım sizce ? Fikir belirtirseniz sevinieim, boşa amayakım oyunu.

Sapphire r7 370 nitro 2gb
    8gb rijpaw ram
    Amd x4 860k veya 840k

12 gb ram x4 860 k ve rx460 2gb'lık sürümü ile düşük ayarlarda ve hiç + olarak oyun dışı ayar yapmadan minimum 40-45 fps de oynuyorum . İlerde fps sorunlarının da düzeltileceğini düşünürsek şuan olmasa bile ilerde rahat oynayabilirsin
  • Beyler uçakla giderken oyun kitlenip kalıyor.kapıyıp yeniden açıyorum bu sefer havada kitleniyor bir yere inemedim nedir bu ya iade edicem.
  • Format yüzünden oyunu yedekten tekrar kurmak zorunda kaldım , bu işlem sonrasında arkamdan gelen hiç bir sesi duymuyorum ne araba ne uçak ne red circle daki bomba sesleri . Önde sağda solda sıkıntı yok sadece arkayı duramıyorum . Oyun dosyaları tam mı diye kontrol ettirdim steam içinden , başına gelen çözüm yolunu bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyun niye bu kadar çok tuttu
    dayz h1z1 falan bununla aynı değil mi, bunda ne farklı_
  • Lookmania kullanıcısına yanıt
    Sisteminiz mi yetmiyor acaba? Özellikler nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son oynadığım oyundaki takım arkadaşlarını nasıl bulabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.