Şimdi Ara

PHILIPS FIDELIO X2 KULAKLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 PHILIPS FIDELIO X2 KULAKLIK
    Open kulaklık , açıkçası ilk kez bu kadar bass ve tizleri dengeli veren , nerdeyse kapalı kulaklık gibi bass yoğunluğunu yaşatabilen bir premium kulaklık kullanıyorum.

Evde konsol ve film izleme amaçlı almıştım , çok da memnundum ama fazla ses dışarı vermese de bizim hanım çok hassas , kapalı kulaklıklara dönmek zorunda kaldım mecburen .

üzülerek satıyorum , artık üretilmiyor , philips'in bu kulaklık modelini devrettiği firma da üretim kalitesini bozduğundan açıkçası batmak üzere , dolayısıyla eski seri bulmanız zor .Yenisi de türkiye'ye gelmiyor zaten.

bu linkten inceleyebilirsiniz , kutusunda resimlerini de daha sonra ekleyeceğim.https://www.amazon.com/Philips-X2HR-Fidelio-Headphone-Black/dp/B06ZZXKZ25PHILIPS FIDELIO X2 KULAKLIK

Bu fiyata f/p oranı en iyi açık kulaklık diyebilirim.Kaçırmayın , zira her an satma fikrimden vazgeçebilirim.

Takas PSVR2 ile olabilir.

not : kargo alıcıya aittir , elden teslim edebilirim , denemiş olursunuz.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 900 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 3 Haziran 2020 Satıldığı Şehir : İstanbul,Beşiktaş Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.