Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper oyun olacak. PES 2019’un oynanışı harikaydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 de kafa kafayaydı. 19 da geçti Fifa'yı. 2020 de umarım bozmazlar...

Geliştirilmesi gerekenler;

-Normal ve sprint halinde ki koşularda manevralar gerçekçi değil.

-Normal koşma ve hızlı koşmanın arası yok (Analog sprint). Kontra ataklarda bu eksikliği hissediyorum.

-Pas özgürlüğü yok. 1.seviyede pası tamamen arkadaşının üzerine atıyor. Kapalı yaparsak da tamamen manuel oluyor. Fifa'da bu sorun Semi-auto özelliği sayesinde yok.

-Ve belki de en büyük sorun CPU. Oynatmadığınız oyuncular kötü(pozisyon almalar,markaj falan. Rakip takımın da atak çeşitliliği çok çok az.

Bunların hepsi düzelse bile ne Pes, Ne Fifa 2k sports'un TIRNAĞI olamazlar. Top spin 4'ü gerçek tenis maçlarından ayıramazsınız... Nba serileri ortada. Ve insan soruyor kendine; Böylesine kaliteli spor oyunları yapanlar neden futbola el atmıyorlar? Ea'nın Nba serisini bitirdiği gibi Fifa ve Pes'i de bitirebilirdi 2k.

• Sadece Japonya ya ozel bundes liga koymus adamlar😬

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• lag ve momentum olayı fifa'da da var ama pes'de ki olay daha kötü. adam göz göre göre küfür eder gibi bağlantı koparıyor. insanın zoruna gidiyor. pes'de istemezsen online'da yenilmezsin. bi de arap faktörü var ekstradan. inşallah düzelir de alır oynarız. yoksa legend eklemeyle filan bu iş gitmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 17 Mayıs 2019; 13:58:56 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Bu hangi oyun,Winning eleven mi?

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Evet dostum winning eleven

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.