Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pasla alakalı arkadaşlar pas seviyesi 3'te oynuyorsa boşuna isyan etmesin oyuna. Bu oyun 3'te oynanmaz çünkü, bu oyunun olayı seviye 2. Hatta 1 de ben 1'de yapamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Pes 19 un son aylarında aylık plus a özel hediyeler veriyordu bir ara 300 myclub işte 8 top açma vs noldu o pes 20 de kalktı herhalde ekim ayı bitti bir şey yok?
    Yok mu bunla alakalı bilgi?

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Sonradan aklıma geldi de iş işten geçti hocam :) Neymar'ı da istiyordum keşke erken farkedebilseydim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende fifacıyım, bir yıl ara verip pese geçtim bakalım. İnşallah yamada bir nebze eksikler giderilir. Yoksa top fiziği olsun, şutların vuruş hissiyatı olsun, oyuncu fiziklerinin gerçekçiliği olsun fifaya göre çok güzel artıları da var. Oynanır rahat yani.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Pes 2019 da online için plus şartı kalkdığı için pes oynayanlara plus satmak için o hediyeler verilmeye başlanmıştı. Hala veriliyor sanırım. Hatta plus ile bedava verilecek oyun olarak pes 2019 u duyurdular ama biri o işe taş koydu veremediler. Pes 2020 için de online da plus şartı kalkarsa o zaman hediye verirler. Bu da lite çıkmadan önce olmaz çünkü tam sürüm alanlar zaten plus alıyor konaminin amacı liteyi daha çok kişiye oynatıp coins satmak.

• kanttt kullanıcısına yanıt
    Neler var bölümünden giriyosun 18 21 arası myclub kadrosuyla oynuyorsun

• Hahaha 8'de 8 maçına çıkarken formlara bakın hele. Eder militao'nun form hassasiyeti 7 bir de E gelmiş! Form düzeyi falan hikaye, konami ayar veriyor kafasına göre. Direk oyuncu değiştirme demiş bana. Bakalım patlarız herhalde ya du bakalım.

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• quote:

Hahaha 8'de 8 maçına çıkarken formlara bakın hele. Eder militao'nun form hassasiyeti 7 bir de E gelmiş! Form düzeyi falan hikaye, konami ayar veriyor kafasına göre. Direk oyuncu değiştirme demiş bana. Bakalım patlarız herhalde ya du bakalım.

Canli guncelleme geldiğinden belli böyle zaten eger o hafta herkes c olacaksa oyuncunun form durumu 3 olmus 8 olmuş fark etmiyor tamamen sansa kaliyor canli guncelleme olmadığı zaman oynamamak lazim en önemli oyuncuları formsuz verir
    Canli guncelleme olmadığı zaman c degilde oyuncunun form durumuna gore vermeli ama bunu hic yapmıyorlar mantikli olan oyuncu formuna gore olmali 678 mi ona göre vermeli 234 ise ona göre form ayarı vermesi eskiden öyleydi artik degil malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Canli guncelleme geldiğinden belli böyle zaten eger o hafta herkes c olacaksa oyuncunun form durumu 3 olmus 8 olmuş fark etmiyor tamamen sansa kaliyor canli guncelleme olmadığı zaman oynamamak lazim en önemli oyuncuları formsuz verir
    Canli guncelleme olmadığı zaman c degilde oyuncunun form durumuna gore vermeli ama bunu hic yapmıyorlar mantikli olan oyuncu formuna gore olmali 678 mi ona göre vermeli 234 ise ona göre form ayarı vermesi eskiden öyleydi artik degil malesef

Alıntıları Göster
    Öyle ama o zaman ne anlamı kaldı form hassayetinin o 5-6-7-8 in? Formu 7 olan adam E kırmızı gelecekse harbi C haftalarda oynanmaz. Ya biraz da seri var diye yapıyor. 8. Maç değilde mağlubiyetten sonra ilk maç olsaydı böyle vermezdi formu. Bakalım bu formlara rağmen takılmadık yine de yendim ama tırsıyorum maça çıkmaya bu form rezaletinden sonra.

Aynen bende katılıyorum ama hep böyle yapiyor ben oynamiyorum canli guncelleme olmadığı zaman
    Match day oynuyorum formsuz gelmiyorlar
    Neden oyuncunun form durumuna göre vermiyor bende anlam veremiyorum simdi tamamen şans ama genelde iyi oyuncuların formsuz geliyor

• Pes 19 da ilk 10 a girmişim neredeyse. az önce bir maç yapayım dedim farkı bir kez daha net gördüm oyunun içine etmişler resmen. 66k kullanıcı var hala 2020 den daha hızlı rakip buldu bir de nerden baksan rezillik.

• Oyunun verdiği menajerlere kıyasla satın alınan menajerler kadromuza oyunumuza olumlu etkisi var mı arkadaşlar gp biroktiriyoriz kit kanaat boşa gitmesin degismicekse bisey boşa vermeyelim

• Port ayarlarını kapat dersek daha yavaş tepki süreci diyor ? Bu pas atarken filan oyuncuların gecikmesi anlamındamı ?

• arkadaşlar fileleri germe gevşetme kalınlaştırma gibi şeyler yapılmıyor mu? sanki böyle ayarlar vardı diye hatırlıyorum?
    Onu nerden ayarlıyoruz?

• Ya bu konamide çalışanlar şu bağlantı prpblemine çözüm bulsunlar artık. Başlayacam yapacakları işe.

• Füze gönderseydin konami

https://twitter.com/officialpes/status/1184856693861163009?s=19

• quote:

Pasla alakalı arkadaşlar pas seviyesi 3'te oynuyorsa boşuna isyan etmesin oyuna. Bu oyun 3'te oynanmaz çünkü, bu oyunun olayı seviye 2. Hatta 1 de ben 1'de yapamıyorum.
    şimdiye kadar oynandıysa , bundan sonrada oyunun işleyişine bu kadar çok müdahale edilmemesi gerekiyor
  • Milli performansa göre featured koyuyorsun ama formları c veriyorsun amaçları zevk aldırmaktan çok çile çektirmek

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar acil bir sorum olcakti ⁉️

Istanbulda evde kendi PS4'ümden PSN kardesligiyle pes20 oynuyodum..

Simdi Ist disi misafirlikteyim.. Ordaki ps4'e PSN kardesi arkadasin hesabini ve kendi hesabimi girdim.. Oyunu psn store'dan alan arkadasin hesabini ana hesap olarak girdim.. Pes20'yi de indirdim, ancak oyunun logosuna tiklayip giris yapmak istedigimde izin vermiyo, logoda kilit isareti var ve bu icerige ulasmak icin psn store'dan satin almamiz gerek diyor..

Kisacasi evden uzak baska ps4'te psn kardesligini nasil kullanabilirim; bilgisi olan var mi???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.