Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kacanga

Var dostum niye yok. Ben izledim aldım toplamda 20.000 gp 40 myclub parası 2 inter 2 milan ajanı 4 fransa ajanı aldım

Bi de Rakip bulAmıyosan modem dmz ayarı ve port yönlendirme yapıp tekrar dene çünkü 15 sn sürüyo rakip bulma bende psg ike hem de
    Ben göremedim o zaman yarın bakarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Sözleşme yenileme biletleri ilk 10 hafta ( legend de 30) verilecek olan hediyelerden yani matchday ile ilgisi yok

Bir de matchday da rakip bulAmama olayını anlamış değilim ben de psg seçiyorum 10 15 saniyede rakip buluyo diğerin de de inter seçtim onda da aynı . dün de çabuk rakip buluyordu.
    Maç bulma da sıkıntı var bence. 15 dakika inter ile rakip bekledim. Bir kere buldu ondan sonra en fazla 1 dk bekledim. Sanırım arada buga giriyor maç aratma yeri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Çok çabuk buluyor bende port yönlendirme ve dmz açık

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    21 de bi süre bekletiyor finale git seçeneğinde donra msçı seyret seçeneği geliyor hatta şimdi girip seyredebilirsin canlı izleme şartı yok sonradan da seyrediliyo

• Gelen topu kontrol edip koşmak istediğimde ayağımdan çok açılıyor, sırf bu yüzden epey pozisyon harcıyorum. Bunu önlemenin bir yolu var mı?
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Bu oyun icerisinden coins almak icin girdigimizde de dakikalarca bekletiyor sanırım bunun da port yonlendirme ve dmz ayarı ile ilgilisi var . Hocam sen modem icinden yaptın degilmi bu ayarları?
  • İsra_almansa gene final oynadı ama bu sefer 3-2 yenildi . Ulan helal olsun adam 4 günün 3 ünde final yaptı 2 sini aldı matchday etkinliğinde.

• Nwankwo kullanıcısına yanıt
    Ben de o da hemen açılıyor Evet modem arayüzünden yaptım

• Oyuncularima hic antreman yaptirmadim ama cogu baya level atlamis😑bu gidisle 5* takimda olur herkesin kadrosu.

• Oyunu alalı 6 gün oldu, işten dolayı bazen 1-2 saat anca giriyorum , yarı yarıya aldık diye biraz coins yatırma fırsatım oldu , 44 tl 1000 coins aldım oyun aşırı ucuza geldin bana legend bide , kadro bu şekilde , 200 bin gp kastım , kante ve messi kiralık bi, ortasaha eksik sadece

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• ygurer Y kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde maç 1-1 adam maç boyunca amaçsız amaçsız paslaştı. Bi geri veriyo bi sağa sola. Gol atmayı hiç planlamıyo. Böyle adamların amacı ne acaba

• sbs03 S kullanıcısına yanıt
    ben mi denk geldim acaba:) maç boyu pas yaparım oyunu kurarak oynarım boşluk bulmazsam atağa çıkmam yenilirim ama yüzde 65 in altında topa sahip olmam

• fuleCo kullanıcısına yanıt
    Hah tam sinir olduğum tipsin hocam 😂😂😂

• fuleCo kullanıcısına yanıt
    Hah tam sinir olduğum tipsin hocam 😂😂😂

• matchday etkinliğinde bugün 4 yıldız inter ve milan ajanı verdi yarında aynı ödüller mi olur mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Gelen topu kontrol edip koşmak istediğimde ayağımdan çok açılıyor, sırf bu yüzden epey pozisyon harcıyorum. Bunu önlemenin bir yolu var mı?
    Topu kontrol edip yönlendirirken R1 tuşunu bırakın sıkıntı olmaz heralde 🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsanelerin gelmesi uzun mu sürüyor. Gp biriktirmeye başladım Perşembe belki gelir diye

• Oyunu beğendim daha online oynamadim paslarda problem görmedim gidip 300 tl felan verilmez ama kardeslikle yada ucuzluyunca alınır. Bu sene hiç kasmadan ara ara girip oynayacam gp felanda kasmayacam online altyapısı birazda etkinlik artırsalar fifayı sallarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Yaptim turk geldi dun
    Eklesene beni simdi aciyorum hatta bir mac atayim :)

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.