Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene myclubda oyuncuların gücünü arttırmak çok daha kolay olmuş sanıyorum.
    Vedat Muriqi aldım şuan overall 87 oldu, 88 de bitecek sanıyorum çok az seviyesi kaldı. Ama seviye ilerledikçe DP çok artmıyor 2019 da abartı artıyordu.

Garry Rodrigues 1 günde SLA 86 oldu. DP antrenörü oyun yeni diye mi bu kadar hızlı büyütüyor bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesexpert

Orta yaparken koşma tuşunu bırak hafif bir ivme ile yön tuşunuda adam falso aldırarak doğru bir barla ortayı yaparsan ve ortayı yaptığın adamın da yüksekten pas değerleri vs iyi ise ortan doğru yere gider kardeşim.

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam,teşekkürler

• quote:

Ya ben bu matchday olayını çok beğendim. Mycluba girmeden önce hem elimi ısındırıyom hemde gp ve hediyeler geliyor. Heycanı ve eğlenceside cabası. Bu tarz etkinlikler ilerleyen yıllarda artacağa benziyor.
    büyük eksiklikleri var be hocam yenilik güzel ama. bi kere 3 saat çok uzun hadi günde 1 tane olduğu için kabul olabilir ama sadece 1. finale gidiyor bari ilk 16 eleme yada ilk 8 eleme olsa online turnuvadaki gibi çok daha eğlenceli olurdu 1. olmak için 3 saat saniye kaçırmadan maç yapman gerekiyor.
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Geçen gün sormuştunuz, aynı cevabı yapıştırıyorum.

"M. Keizer Sporting'in hocası, bu sabah almıştım galiba. 4-2-1-3 oynuyor. Önde oos arkasında gö ve dos şeklinde."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatirladim😆

Peki cift forvetli sistemle oynayanlar hangi menejeri kullaniyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Hatirladim😆

Peki cift forvetli sistemle oynayanlar hangi menejeri kullaniyor?
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Kadrom ve dizilişim şu şekilde, Mbappe arada delirtse de idare ediyor. Orada bana Messi lazım aslında.

Çift forvetli sistemde çok hoca var, daha demin İsveç'in td'si Anderssen'i gördüm Kanatlı 4-4-2 oynuyordu. Seria A hocası vardı bir iki tane adlarını tam hatırlamıyorum onları kullanan vardı. Simone'nin de vardı. Çift forvet kendim denemedim, ama ortadan gelmeyi seven biri olarak bakacağım ona da.

• XY_SCORPION X kullanıcısına yanıt
    Normal
  • Simone yii aldim begenmedim.tam defansli diyedir belki.

• quote:

Simone yii aldim begenmedim.tam defansli diyedir belki.
    Hocam ben de bi ton coins bayılıp aldım dün gece ama daha tek maç yapmadım.Defans arkasında çok boşluk oluyor mu bizim Simeone'li sistemde ve ataklarda performansı nasıl oyuncuların sizce.
  • aron2186 A kullanıcısına yanıt
    Tam defans olmasina ragmen arkaya cok adam kaciriyor..bu sene defans cizgileri yuksek olan tdler harbi sikinti.santosu almistim o daha beterdi

• quote:

Tam defans olmasina ragmen arkaya cok adam kaciriyor..bu sene defans cizgileri yuksek olan tdler harbi sikinti.santosu almistim o daha beterdi
    Vay anasını desene gitti myclub paracıkları boşuna :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendıs bey

büyük eksiklikleri var be hocam yenilik güzel ama. bi kere 3 saat çok uzun hadi günde 1 tane olduğu için kabul olabilir ama sadece 1. finale gidiyor bari ilk 16 eleme yada ilk 8 eleme olsa online turnuvadaki gibi çok daha eğlenceli olurdu 1. olmak için 3 saat saniye kaçırmadan maç yapman gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Ya bu etkinliği çok daha güzel hale getirebilirlerdi dediğin gibi 2 saat veya daha kısa sürese ilk 16 için zaman ver kalan dakikadalarda da çeyrek final yarı final ve final maçları yapılabilirdi. Online turnuva modunda olduğu gibi. Ama konami işte ne dicen :) veya gruplar olabilir gruptaki puana göre ilk 16 veya 32 belirlenip eleme usule dönebilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    online müsabakalar güzeldi. millet myclub oynasın da para kazanalım diye kaldırdılar.

• Match to day de rakip bulmuyor ki dediginiz gibi 1.sıradaki direk finale gitmesi cok saçma ilk 16 sira olsa ondan sonra 5 dk lik eleme seklinde olsa daha mantıklı olurdu ama konami de mantik ne arar 10 dk oldu rakip gelmiyor

• 40 dk da sadece 1 mac yapabildim nasıl birinci olacağız herkes paris seçmiş sanırım

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Gerizekalılar R2'nin görevini de R3'e verdiklerinden oyuncu saçmalıyor hareket yaparken, bende muzdaribim (..)

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Tamam da arkadaşın hesabi Almanya yaptım arkadaş Türkiye geldi bizim evde oynadi kendi hesabi ile ama Türk rakipler geldi birde o yeri değiştirebiliyorsun gecen sene öyleydi ben yapmıştım yine Türk geliyordu
    Valla bu sene ilk defa yaptim ben . Hesabi almanya yapmakla olmuyor. Dedigim gibi basta online a girerken bolge sectiriyor onu yapmalisiniz . Istersen ekle aksam gostereyim gelen takimlari.. pesiktas

Psn id: pesiktas

• quote:

Ya bu etkinliği çok daha güzel hale getirebilirlerdi dediğin gibi 2 saat veya daha kısa sürese ilk 16 için zaman ver kalan dakikadalarda da çeyrek final yarı final ve final maçları yapılabilirdi. Online turnuva modunda olduğu gibi. Ama konami işte ne dicen :) veya gruplar olabilir gruptaki puana göre ilk 16 veya 32 belirlenip eleme usule dönebilirdi.

Alıntıları Göster
    Keske ya gruplar olsa ne zevkli olurdu valla hatta bir gun surseydi keske...

Ya da ilk uc ligdekilere cl
    4-5-6 uefa yapilsaydi ne zevkli olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

Oyun çıkalı daha 1 hafta oldu ama kurulan kadrolara bakın!

Yazık gerçekten!

Konami para uğruna MyCLUB'ı da bitirdi..

2015 ve 2016'daki MyClub saflığını geri istiyorum şahsen!..

Emek ve gerçekten scouting isteyen hormonsuz kadrolarımı geri verin bana!
    Evet kadrolar inanilmaz . Ama ben para yatirmiyorum sahsen .. legend aldim ordan altinla yaptim kadromu. Buarada scout edip level 1-2-3 takimlarla denilen yapilabilir benim oyle de kadrolarim var hatta kurmaya calisiyorum suanda . Ama onlarla zaten messi ronaldolu takimlari da yenemezsin

• Arkadaşlar oyunda spikeri portekizce nereden yapabiliriz? Ayarlara baktım bulamadım. Var mıdır bir yolu?
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.