Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrCaner

Bassem.Sdj bu arkadaş da hilecidir reportladım gelirse direk reportlayın acımayın hileden
    Bu report olayı nereden yapılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Bu report olayı nereden yapılıyor?

Alıntıları Göster
    https://www.konami.com/wepes/2020_support/report/0/us/en-us/ ben burdan yapıyorum şuana kadar 2 hileci geldi

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• Falcao1905 kullanıcısına yanıt
    Bol hileli final.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemin ederim şaka gibi. Arkadaşlar bi ben mi çekiyorum mıknatıs gibi yoksa gerçekten bu işin suyu çıktı mı? son 3 maç peşpeşe hükümsüz. Maç kazanamıyorum ya şaka gibi. Hile aşırı yaygınlaştı sanırım 3 maçtır emeğime yazık bu kaçıncı sadece 3 değil ama 3 maç üstüste olunca. Yani afedersinizde hiç maç kazanamıcaz ozaman ya kaybedicez yada 80. dkda düşürücekler. Bu şekilde bir yere varamayız yine erkenden bıraktıracaklar bana oyunu. Yazıklar olsun bunu yapan bir çok arkadaşta Türk malesef. Burda aramızda hile yapan varsa onunda sülalesine selam olsun.
  • aron2186 A kullanıcısına yanıt
    L1+R1 aynı anda basmalısın.
  • pes 2020 pas epey zor ve hakem kararlarını hiç beğenemedim. top ayağında hafif dokunmaya foul veriyor,adam geliyor öyle bi vuruyor ki omuzuyla adam 1 metre açılıyor birşey yok.top alıp adam çalımlamak diye bir şey yok abi ki ama messi ronaldo gibi adamların bir farkı olmalı.pes den dert yana yana yine alışıcaz yapacak bir şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan9

L1+R1 aynı anda basmalısın.
    Yok hocam 2 kere r1 e basınca ama eyvallah :)

• aron2186 A kullanıcısına yanıt
    aaa.. akşam evde bakıcam hemen ben dediğim gibi yaptım oldu tak tak tak basıyorum belki de iki kere R1 oldu :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan9

aaa.. akşam evde bakıcam hemen ben dediğim gibi yaptım oldu tak tak tak basıyorum belki de iki kere R1 oldu :))
    Ya ben de fifadan uzun sure sonra pese dönünce bulamamıştım bı turlu,ondan sordum sonra buradaki arkadaslar söyledi 2 kere r1 diye :)

• Arkadaşlar, hilecileri konuda bildirmenizde problem yok ama lütfen hakaret içerikli olmasın msjlar ...
  • Her mac ortalama 10(7) sut ile oynuyorum fakat bir tane bile gol olmuyor bos kaleye kacan goller mi dersiniz direklerden donenler mi ... cift sf benzama ve lacazette ile oynuyorum takim ruhu 93

• fth adlı arkadaş buralardaysa 700 küsür puanı böyle yapmak ne kolay 4-2 iken dk 88 de bağlantı kötüleştiği için puan alamadım.Yenmekte var yenilmekte böyle işler hep bizim türklerde oluyor zaten.Oynayamıyorsan oynayamıyorsun ağlamaya ne gerek var
  • pas atınca neden geç pas atıyor bir çözümü yok mu?
    bir de fileleri germe yumuşatma kalınlaştırma gibi şeyler yapılmıyor mu? sanki böyle ayarlar vardı diye hatırlıyorum?
  • Araştırann A kullanıcısına yanıt
    pas,şut vb hareketlerde gecikme yaşanmasının nedeni bağlantı sıkıntısı olabilir. (Lag)
    Oyunda düzenle menüsünde stadyum ayarlarında file ilgili düzenleme bölümü var. Tam olarak germe yumuşatma istediğin gibi olur mu bilemem ama bakabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ademis kullanıcısına yanıt
    aslında yeni sistemle pes 2019 u denedim, diğer konuda kimse yazmadığından buraya yazayım dedim, 2019 da önceki sistemime oranla kasma yoktu ama oyun rezalet olmuş malesef, pasları geç atıyor, vuruş hissiyatı kötü vs. pes 2020 de deniycem, eski bir pesci olarak pes hala fifanın çok gerisinde bence.
  • Araştırann A kullanıcısına yanıt
    FIFA oynamadığım için bir şey diyemem. Zevk meselesi.

• Öncelikle merhaba. Pes 6dan beri oyunu orjinal alıyorum. Bir tek geçen sene almamıştım. 2020 için çok fazla olumlu eleştiri duyunca satın aldım. Bende mi sorun var yoksa oyunda bazı şeyler hiç değişmiyor mu anlayamadım.
    Bağlantım 150mbit. Tüm online oyunları lagsız oynuyorum. (Gears 5, Battlefield 4, Pubg vs) Fakat bu oyunda maalesef bağlantısı hızlı rakip bulamıyorum. Sürekli düşük hıza sahip bir oyuncu var, onunla oynamak ister misiniz diyor. Onunla da oynayınca oyun artık pes 2020 değil bambaşka bir oyun oluyor.
    Zaten şu myclub saçmalığından başka da online oyunda rakip bulabilmek neredeyse imkansız. Oyuna çok zaman ayıran birisi değilim. Yok transfer yap, yok oyuncu kirala, ajan bak scout bul. Gerçekten bunlara ayıracak vaktim yok. Ben neden güncel bir takımı seçip maç yapmak istediğimde bir türlü rakip bulamıyorum anlamıyorum. Belki bende bir sıkıntı vardır. Hile olayını ise hala düzeltememeleri gerçekten kepazelik. Bu zamana kadar inatla fifayı oynamadım. Denemedim bile düşünün yani. Geçenlerde bir arkadaşın evinde mecburiyetten fifa 18 oynadım. Gerçekten oynanış keyfi açısından çoook daha iyi bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Yani insan diyor ki aradaki farkı keşke verseydim.
    Hala almayan varsa aman diyim.

• Arkadaşlar, ben bi türlü rakip bulamıyorum 3 günde 3 maç yapabildim diğer arkadaşlarımda sorun yok. Var mı bu sorunun bir çaresi?

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.