Şimdi Ara

Paycell Kart ile Toplamda 150 TL ve Üzeri Harcamaya 25 TL Hediye! [ Sona Erdi ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
14
Favori
12.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kullanmamakla bitmiyo. Kullanacak arkadaşları uyarıyoruz. Böyle tepki vermemeniz lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zeynelr Z kullanıcısına yanıt
    Benim iadelerim sorunsuz ve sıkıntısız yatmış, ben bu ayki faturamı bedavaya getirmişim. Şimdi ben burada bunu mu kotuleyeyim?

• Bende şu ana kadar katıldığım bütün kampanyalardan ödül aldım. Puanlarla n11 kupon alıp onlarında kullandım. Tek eksisi mobil ödeme ücreti yansıttı ama 20 tl indirim alacağımıza 13 aldık.

Kazandığım paralar duruyor paycell de harcamamıştım. Şimdi üzerine bi 50 tl daha atar bu kampanyalardan da yararlanırım.

Ama arkadaşlar bonus parakart trink gibisi yok şu an. En iyi ödüller ondan bence tavsiye ederim. 👍

3 tane 100 e 10
    2. 125 e 20
    Temassız yüzde 5
    Nfc mobil ödeme ile ekstra yü,de 5 derken iyi ödül kazandım. Alacaklarımı bölerek alıyorum alıştırdılar beni. Alışverişlerim hep 125 130 tl arası 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: zeynelr

Hocam kullanmamakla bitmiyo. Kullanacak arkadaşları uyarıyoruz. Böyle tepki vermemeniz lazım.
    Cahille tartışılmaz arkadaşım.Adam bildiğin zır cahil. Gelmiş kafası çalışana , ya koyun ol ya terk et diyor. Boşver gitsin bu tipleri .

adamın senin yazdığına verdiği cevaba baksana!

Tam komedi,sanki adama zorla firmayı kötüle diye baskı yapıyoz.

Valla böyle savunma ve cevapları görünce beynim yanıyor :-D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıladam kullanıcısına yanıt
    Yav arkadaşım gelmiş burada Altın alıp yada kampanya mesajı atmayip gelmişler burada firmayı kotuluyorlar benim şuanda paycellden aldığım para 300-400 lirayı geçer.

• Mesaj attık, alışveriş yaptık. Yarın 2. İşlemi yaparım

• Ödüller 16-23 Haziran arasında yüklenecek.

• kampanya uygulamada gözükmüyor
  • Sanane sen paycell misin? Adam sorununu dile getirmiş sana niye battı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wednesdaypro

Şimdiye kadar tüm kampanyalarına katıldım 50/20, şok yükleme ve daha niceleri
    Eticaretim tarihinde yatmamıştı desteğe yazdım ödeme kanıtımı attım 1 hafta içinde yatırdılar paramı
    Az önce de bakiye yükleme kampanyasındam 5 tl yattı
    Kampanyası yatmayan arkadaşlar büyük ihitmal katılım mesajı atmayı es geçiyorlar ve de bir kez yararlandığın için diğer yararlanamıyor (örnek:açılın ben mühendisim)
    Bunlar normal şeyler çöp atmaya çalışmayım güzelim yere
    Artık koşullar değiştiğine göre herkese geçmiş olsun

benim bahsettiğim mevzu şartlarda yazmamasına rağmen bahane üretip yatırmamaları.
    Bu arada 30/5 iadem de yatmamış, şaşırmadım gerçi

• Fatura ödemesi dahil olur mu sizce ?

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Mail atın hocam, bazı temsilciler detayları geçtim kampanyayı bile bilmiyorlar. Dikkat edin.

• Bana da yatmadi nereye mail atıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Trendyol 100/40 kampanyası ile birleştirince 2 li kombo oluyor bum be indirim
    Hocam merhaba. Geçenlerde uygulamayı indirdim ancak elimde fiziksel kart yok ve hiç para yükleme vb. işlem de yapmadım.
    Trendyol'dan almayı düşündüğüm ürün de var. Sanal kart ile de 2li kombo yapabilir miyim?
    Önceki aylara ait birikmiş aylık 1 tl aidatı da toplu çeker mi karttan?
    Bu arada Turkcell abonesi değilim ve ana ekranda da bu trendyol kampanyası görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outofnick -- 16 Mayıs 2020; 0:55:35 >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    1-) Sanal Kart ilede yapabilirsiniz.
    2-) Trendyol kodu sms olarak cebinize geldiyse yapabilirsiniz.
    3-) Önceki ayların aidatını çekmez, bu ayinkini çeker.
    4-) Daha Paycell uygulamasına düşmedi kampanya, Pazartesi gibi düşer. Ama şimdide yararlabilirsin.

• asakarya19 kullanıcısına yanıt
    Pazartesi gibi düşer.

• Nisandaki n11 kampanyasından 25 tl mi yatırmadılar. 3 defa mesaj attım dönüş yok. Uygulamayı sildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

Mail atın hocam, bazı temsilciler detayları geçtim kampanyayı bile bilmiyorlar. Dikkat edin.
    Mail değilde twit atın, şikayetvar a yazın. Adamlar buraları sallamıyor maili mi sallayacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.