Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.072
Cevap
7
Favori
251.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Neymar kalıyor. Romano yazdı. Mbappe isinin hemen cozulecegini dusunmuyorum. Messi PSG isi ve PSG nin sezonunun nasil ilerleyecegi onemli. Mbappe Messiye saygi hayranlik duysa da Messi gelirse iyice cocuk muamelesi gorecek. Halbuki Neymar yokken Messili Barcelonaya karsi hatrick yapmisti. Messiyle Neymarin oldugu yerde Mbappeye penalti bile vurdurmazlar. Bence Messi gelirse Mbappe buyuk ihtimal gider. Cunku Messi 20 yildir yasadigi şehri uc bes kurus maasa birakmaz, hem Neymara zam yapip hem Messiye yuksek maas verecek olan PSG de Mbappeyi 3 kurusa ikna edemez

Messi PSG'ye, Mbappe Real'e gitsin. Maaş bütçesi ne durumda bilmiyorum ama Juve düşük bir meblağa bırakırsa Ronaldo'nun geri dönmesi yerinde olur. Gelecek sezonu götürür. Sonraki sezonsa Marcelo, Bale, Benzema'dan açılan maaşla Haaland alınır. Son 3 sezon 30'dan fazla maç kaçıran Kane ve 2022 yazında 75 milyona alınabilecek Haaland için 150 milyon vermek akıl karı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Messi PSG'ye, Mbappe Real'e gitsin. Maaş bütçesi ne durumda bilmiyorum ama Juve düşük bir meblağa bırakırsa Ronaldo'nun geri dönmesi yerinde olur. Gelecek sezonu götürür. Sonraki sezonsa Marcelo, Bale, Benzema'dan açılan maaşla Haaland alınır. Son 3 sezon 30'dan fazla maç kaçıran Kane ve 2022 yazında 75 milyona alınabilecek Haaland için 150 milyon vermek akıl karı değil.

Alıntıları Göster

Ronaldo'yu almayız herhalde. Gelse iyi olur hava katar ama genclere yonelecek baskan. Bu yaz Mbappeyi alip gelecek yaz Haalandi almayi planlıyorlar. Ronaldo 15 milyon maasi kabul etti haberleri vardi ama Juventus 40-50 milyon bonservis de ister

• Mbappe ve Haaland ayni takimda oynamazlar. ikisi de birbirlerini rakip olarak görüyorlar.Mbappe bugünden sonra Psgde kalir gibi geliyor bana. Haaland 2022de alinir. Bu yaz Salahi alabiliriz.

Maça gelince, Psg haketti. Paredes ve Gueye çok iyi maç çikardilar.Paredes, bu sene başka bir seviyenin oyuncusu oldu. Barça maçinda da çok beğenmiştim. Tempoyu istediği gibi ayarlayip geriden Psg ataklarini yönetti.Barça ikinci maçinda sari kart sinirinda olmasi ve Psgnin ilerde top tutamamasi yüzünden kötü görünse de.

Neymari izlemek büyük zevk. Topla resital sunuyor. Bugün biraz şansli olsa hatrick bile yapabilirdi.

• Gelecek yıllar kylian mbabbe ballon dor alacak kesin birşey bu. Bu yıl bile alabilir kupayı alırsa harika biri.

Ben haland la felan kiyaslamam şu an çok önünde haland top gelir ise oynuyor mbabbe her yerde oynayabiliyor.

Barça ya gelse keşke çok para isterler ama real yada Barça ya kesin gelicek

• Bu ne ya psg ufak takım gibi defans yapıyor ne saçma anlayış paso sonra elenirsin?

• @gladyo38 Hocam, oynadiklari takim City. Dün ben Psgyi beğendim. Tek sorunlari ilerde top tutamamalariydi. Poşet, Neymari sola alinca Psg hucumunu bitirdi. Neymari 10da oynatsa City bu kadar baski kuramazdi.City Parisin ilerde top tutamamasini kullanip çok önde basti. Psgyi cikarmadilar. Defans yapmalari zorunluluktandi yani.

City, çokta şanşliydi dün. 2 golde bal. Orta gol oldu, baraja giden top giden gol oldu. Dediğim gibi, Psg ilerde top tutup çoğalabilse, 2-0,3-0i bulurdu. Poşet hocanin yanliş taktiği turun gitmesine sebep oldu.2-1den çevirmeleri zor.

• lillie bu maçı alırsa şampiyon mu oluyo Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU 

• Burak Yılmaz Lille'i nur topu gibi çirkeflikle ileri taşıyor resmen; Zeki Çelik de öğrenmiş Burak'tan, attırdılar Mişelin'i.

İlk faul Burak topa vurmayarak aldırttı, Zeki de boğazına aldığı darbeden sonra boğuluyormuş gibi tepki vererek aldırttı.

Derken Burak ne gol attı be, ofofof, adam çirkef falan ama işini yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhansn

Burak Yılmaz Lille'i nur topu gibi çirkeflikle ileri taşıyor resmen; Zeki Çelik de öğrenmiş Burak'tan, attırdılar Mişelin'i.

İlk faul Burak topa vurmayarak aldırttı, Zeki de boğazına aldığı darbeden sonra boğuluyormuş gibi tepki vererek aldırttı.

Derken Burak ne gol attı be, ofofof, adam çirkef falan ama işini yapıyor.

Bu dediğini neymarda yapıyor.

Fransa ligi farmer league lakabından kurtuldu bu sezon. PSG hanedanlığa müdahale gerekiyordu.

Bu şampiyonluğun mimar ı burak yılmazdır. Herifi sevmem ama galatasarayda şl de insanüstü perfomans, şimdi de fransada prime dönemini aratmayacak perfomansı destansı bir kahraman ilan edildi lille de.

• sampiyonluk gidiyor,

YETİS YA TSU

• Burak tarafından gitmesi ayrı bir olay

• PSG, Neymar'ın sözleşmesinin 2025'e kadar uzatıldığını açıkladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

PSG, Neymar'ın sözleşmesinin 2025'e kadar uzatıldığını açıkladı.

Oradan da brezilya sahillerine akar zaten, 2025den sonra kim ne yapsın neymarı.

• Neymar parayı buldu bırakır mı çiftliği yapmaya devamke cl ve balondor rüyasında görür Fransa liginde sakatlanmaya devam etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Neymar parayı buldu bırakır mı çiftliği yapmaya devamke cl ve balondor rüyasında görür Fransa liginde sakatlanmaya devam etsin

It is reported he will be paid $36.5 million per season and there’s a huge bonus in his deal if PSG win the UEFA Champions League.

Ronaldo kadar kazanacağı bir sözleşme imzalamış. Son büyük sözleşmesi. Sonrasında Santos’a falan kaçar bitirir kariyerini. Şl şampiyonluğu bonusu da tahminimce en az maaşı kadardır. Bunun yanında taraftarı alkışlamaya gidince ekstra prim, sezon içinde hocayı eleştirmemesi durumunda ekstra prim gibi ıvır zıvırlar vardır mutlaka.

Babasının ve kendisinin aç gözlülüğü uğruna çöp ettiği bir kariyer. Lig 1 şampiyonluğunu kazanıp durur anca. Daha ötesi olmaz.

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt

yine çok doğru tespitler üstadım, kalemine sağlık.

• poşet yırtılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

poşet yırtılıyor

poset kovulabilirmis

• poşet yırtıldı

• Lille en az 4 puan alır son 2 maçta, oynayacakları takımların bir motiveleri yok kazanmak için.

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.