Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.072
Cevap
7
Favori
251.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Lewandowski, Bayern Münih’ten ayrılırsa bir sonraki adresi PSG olacak. (DiMarzio)
    di marzio italya ici transferlerde fena sayilmaz lakin yurt disinda cok sallar.

munih kalacak dedi. bizde de ffp nedeniyle 200 verecek para yok. oluru yok.

salliyorsun da biraz mantikli salla di marzio.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neymardan gelecek parayla alinacak lewa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 15 Haziran 2018; 13:21:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrilirsa diye acik tarih vermis gibi oldu, belki 2 sene sonra ayrilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

neymardan gelecek parayla alinacak lewa
    Ne biz neymari satariz ne de munih lewandowskiyi.hayal kurmaya gerek yok. ben cavaniden memnunum, once sol bek, 6 numara , kaleci gibi eksikleri tamamlayalim.

lewandowskinin menajeri komisyon pesinde, bize cavani lewandowski takasi onermis.

• Cavani ile Lewandowski takası gereksiz. İkisi de denk oyuncular takımlarında iyiler.

Formda olduklarını varsayarsak Cavani, Lewandowski ve Suarez, Ronaldo, Kane, Griezmann elit santrafor sınıfında. Bu isimlerden birine sahip olan takım forvet aramaz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Cavani ile Lewandowski takası gereksiz. İkisi de denk oyuncular takımlarında iyiler.

Formda olduklarını varsayarsak Cavani, Lewandowski ve Suarez, Ronaldo, Kane, Griezmann elit santrafor sınıfında. Bu isimlerden birine sahip olan takım forvet aramaz diye düşünüyorum.
    birde para verecekmisiz. menajerin komisyon pesinde olmasi ve is guzarligi.

munihte kabul etmez, satmazlar. basin iki sallayip, bos yer dolduruyor.

• france football, henrique Kante icin Londrada diyor, Chealse hocasinin kim olacagini bilmek istiyormus. Sallama oldugu burdan belli.

Weigli alalim biz. Telles hic icime sinmiyor, kurzawadan ne artisi var. en iyisi alex sandro.

• Guades'den beklentim vardı ama dün İspanya maçında gerçekten berbat oynadı, Psg'de bu sezon oldukça fazla süre almasını bekliyordum oysa ki.2 maçta da rezilleri oynarsa ya yine kiralanır ya direk postalanır.
  • SON DAKİKA - Real Madrid, Neymar için PSG'e €310M'luk bir teklif yaptı. Neymar, 7 yıllık anlaşma ve sezon başına €45M istiyor. Ronaldo yolcu. (TVE)

Real Madrid, PSG'ye, 310 milyon euro bonservis ücreti; Neymar'a ise yıllığı 45 milyon euro'dan 7 senelik sözleşme önerdiği yönünde çıkan haberleri yalanladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 3 Temmuz 2018; 0:45:27 >
  • UEFA, Mbappe ve Neymar transferlerinde, Katar Devleti ile birlikte "finansal doping" yaptığı gerekçesiyle PSG hakkında yeniden soruşturma başlattı. (El Pais)

• Real Madrid, Kylian Mbappe transferi için PSG ile 272 milyon euro karşılığında anlaşma sağladı. (AS)

• quote:

Real Madrid, Kylian Mbappe transferi için PSG ile 272 milyon euro karşılığında anlaşma sağladı. (AS)
    Real yalanladi bile.

PSGyi ve askin diger adini kizdirmaktan korktuklari acik.

Adlari hangi PSGli topcuyla anilsa, aninda yalanliyorlar korkudan.

• quote:

Real Madrid, Kylian Mbappe transferi için PSG ile 272 milyon euro karşılığında anlaşma sağladı. (AS)
    Real yalanladi bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Real yalanladi bile.

Alıntıları Göster
    Tsu seni severim ama bazen saçmalıyorsun, mevzu geçen haber 40 milyonluk değil ki biri 330 biri 270 hali ile bu haberlere yalanlama gelmesi normal.Sizin takım gibi tek kişi tarafından yönetilen bir klup değil.Ayrıca tarihinde Real'in cl de aldığı kupa sayısı kadar bile müzesinde kupa bulunmayan bir klupten niye korksunlar.FFP yüzünden şeyhin de istediği paraları saçamıyor kaldı ki mesele para saçmaksa en alasını Real Madrid'de yapabilir hemde birine borçlanmadan öz sermayesi ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Tsu seni severim ama bazen saçmalıyorsun, mevzu geçen haber 40 milyonluk değil ki biri 330 biri 270 hali ile bu haberlere yalanlama gelmesi normal.Sizin takım gibi tek kişi tarafından yönetilen bir klup değil.Ayrıca tarihinde Real'in cl de aldığı kupa sayısı kadar bile müzesinde kupa bulunmayan bir klupten niye korksunlar.FFP yüzünden şeyhin de istediği paraları saçamıyor kaldı ki mesele para saçmaksa en alasını Real Madrid'de yapabilir hemde birine borçlanmadan öz sermayesi ile.

Alıntıları Göster
    Fransiz basininda oyle soylediler, ondan soyledim.Ayrica, Perezin Seyhten korktugu hep soylenir.

o kupalar konusunda gorusumu tum forum biliyor. tekrarlamayayim.

• kaleye buffon geliyor. juve sandroyu satmaz Ronaldodan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

kaleye buffon geliyor. juve sandroyu satmaz Ronaldodan sonra.
    Sen ciddi misin ya buffon bırakmamış mıydı futbolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Sen ciddi misin ya buffon bırakmamış mıydı futbolu

Alıntıları Göster
    evet, buffon psgli olacak gibi.

• fuujitsu F kullanıcısına yanıt
    hocam takım ikonu arıyodun, bayern'i mi seçtin

buffon dede heves etti 1 sene daha oynarım dedi öyle ayrıldı juveden, bence parma'ya dönmeliydi psgye giderse benim gözümde efsane-1 olacak

• quote:

hocam takım ikonu arıyodun, bayern'i mi seçtin

buffon dede heves etti 1 sene daha oynarım dedi öyle ayrıldı juveden, bence parma'ya dönmeliydi psgye giderse benim gözümde efsane-1 olacak
    Aynen hocam ben de takım kısmında arıyordum meğer dünyadan futbol demek lazımmış acemilik işte. Bayern e ve barça ya çok fazla sempatim var ama Bayern çok daha ayrı bir bende aslında fenerliyim ama ne takip ederim ne bir şey yaparım yani Türkiye deki futbolla pek alakam yok o yüzden Bayern i koydum . Madem buffon reyiz psgye gidici o zaman bu sene ucl yi Bayern kazanamazsa umarım psg barça ikilisinden biri kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 6 Temmuz 2018; 0:28:15 >

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.