Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.072
Cevap
7
Favori
251.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tuchel hoca hakkinda sunlari soylemis.

'Onu 1 yildir izliyorum, yaptiklari takdire sayan.Tuchel oyunu degistirdi.PSGnin ritmini ve baski yogunlugunu degistirdi.topcularina sevkatli.genclere deger veriyor.
    onlara guveniyor.diaby, dagba ve nsokiyi takima monte ederek onlara guvenini gosterdi.cocuklar, onlari izleyen bir hoca oldugunu dusunuyor.onu hayal kirikligina ugratmamak onlarin elinde'

Neymarin babasi, PSGyle simdiden sozlesme yenileme gorusmelerine basladiklarini acikladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yazki transfer donemi onemli. mutlaka 2 ilk 11, 2de rotasyona transfer yapmaliyiz.

Brandt, yuksek baskiyla oynayan takimlar icin guzel firsat. yaratici, iyi pas yapar, baski yapar, skora katki yapar. rotasyona guzel gider. 24 milyona sozlesmesinde madde var. Tah yine stopere guzel gider.iyi bir hocanin elinde ust duzey stoper olabilir.fizigi, hizi iyi, atletik.

transferde tuchel hocaya guvenemiyorum.henrique, pazarligi abartip cok zaman kaybediyor. tuchel hocaya da su sebepten guvenemiyorum.stopere gider ben oynatirim diye Boatengi aldirir. de ligtin patlama olasiligi yuksek.onu anlarim da stopere Boateng yerine bize kalitesi tartismasiz biri lazim.Real, Varane icin 100 istiyormus.biraz inerlerse, alinmasi gereken topculardan biri.Fransiz olmasi da avantaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 26 Mart 2019; 3:48:31 >
  • hernandezin bayerne gitmesiyle alaba bosa cikar mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

hernandezin bayerne gitmesiyle alaba bosa cikar mi acaba
    Hernandezi lider stopere aldilar. Boateng veya Hummelsten biri gidecek, biri yedek olacak.

Tuchel hoca, Silva ve Di Mariaya guvenmek istiyormus.
    Transferde buyuk yetki istiyor birde.

Varane,Wendell,Brandt ve Jovici al, keyfine bak. Varane ve Wendell 11e, Brandt ve Jovic rotasyona. insallah ben oynatirim diye Boatengi aldirmaz. Bizim hocanin en begenmedigim huyu. ben oynatirim diye Boatengi Varanea tercih eder.

• Defansif 6 icin Florentino Luisi ismini cok duymaya basladim.Subat ayinda Benfica A takimina yukselmis.
    7 maci var. 50 milyon konusuluyor. 60 milyon fesih bedeli varmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Defansif 6 icin Florentino Luisi ismini cok duymaya basladim.Subat ayinda Benfica A takimina yukselmis.
    7 maci var. 50 milyon konusuluyor. 60 milyon fesih bedeli varmis.
    Sadece 2 aydır kendini gösteren biri için bu paralar şaka gibi. Bizde eljif elmas için 15m çok iyi para diye yırtınıyoruz, demek ki 2 cl maçına çıksa 30 milyonlardan bahsedilirdi.
    Çok izlediğimden değil ama ciddi paraları hakeden varsa o da Gedson Fernandes'dir Benfica'dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Sadece 2 aydır kendini gösteren biri için bu paralar şaka gibi. Bizde eljif elmas için 15m çok iyi para diye yırtınıyoruz, demek ki 2 cl maçına çıksa 30 milyonlardan bahsedilirdi.
    Çok izlediğimden değil ama ciddi paraları hakeden varsa o da Gedson Fernandes'dir Benfica'dan.

Alıntıları Göster
    bu zamanda akademileri iyi olan ve iyi topcu yetistiren takimlar yasadi.

o fiyatta Benfica etiketi de buyuk rol oynuyor. topcu yetistirmede marka olmus durumdalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Bu mesaj silindi.
    Barça konusunu da Roma'ya elenen uzay takımı diye değiştirmeliler o zaman

• Psg'nin bu yaz yapacağı transferleri merak ediyorum. Ffp sorunu bittiğine göre tekrardan bir şeyh şov görebiliriz bu yaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Psg'nin bu yaz yapacağı transferleri merak ediyorum. Ffp sorunu bittiğine göre tekrardan bir şeyh şov görebiliriz bu yaz.
    dun Tuchel hoca, guvenilir topculara ihtiyacim var dedi.

eger, guvenilirle kalitesi tartismasilmaz 11e transferleri kastettiyse, ayni fikirdeyim.

Henriquenin pazarligi abartmasi, Tuchel hocanin ben nasilsa oynatirim dusuncesi beni korkutuyor.

• krychowiak, 13.5 milyona L.moskovaya satildi.Sonunda kurtulduk.darisi jesenin basina.

• Upamecanoyu alsin psg olur mu kral

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Upamecanoyu alsin psg olur mu kral
    Upamecano, tas gibi stoper.tek kusuru, hava toplarinda hatalar yapiyor.

tek sorun, sol stoper olmasi.bize sag stoper lazim Silva yerine.piyasada isimler var, insallah Tuchel hoca, ben oynatirim diye boatengi aldirmaz.

• Mbappe bu takım sana yakışmıyor kral sende farkındasın :( bugün kurtardı parisi.

• link gözükmez ise :https://twitter.com/TheFootballWr8r/status/1113788536686284800

Daha bu yaşta bu kadar benimsemesi ileride net takımının canını acıtacak.Burak Yılmaz gibi olan penaltıları da çalmamaya başlayacak hakemler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 4 Nisan 2019; 19:58:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

link gözükmez ise :https://twitter.com/TheFootballWr8r/status/1113788536686284800

Daha bu yaşta bu kadar benimsemesi ileride net takımının canını acıtacak.Burak Yılmaz gibi olan penaltıları da çalmamaya başlayacak hakemler
    Gördüm. Üzüm üzüme baka baka kararırmış. Üstadının seviyesine gelmek için çok çalışması lazım ama.Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU

• orada net faul var zaten.cekmis, tutmus, sol ayaga darbe var, yuzune darbe var.

bu konuda kimse barcali topcularla yarisamaz.bir donem kendilerini dokunsan atiyorlardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

link gözükmez ise :https://twitter.com/TheFootballWr8r/status/1113788536686284800

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU

Oğlum bare siz demeyin la

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Oğlum bare siz demeyin la

Alıntıları Göster
    Unutmadık

• fluox kullanıcısına yanıt
    Sürekli yapan kim olursa olsun rahatsız oluyorum suarezim huyunuda sevmiyorum mesela

sen niye rahatsız oldun

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.