Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.072
Cevap
7
Favori
251.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

de jong 16 milyon net maas alacak barcadan. bizde o parayi mbappe kazanmiyor. o parayi veremeyiz. bunun cok para olmamasiyla alakasi yok. takim ici dengeler meselesi.

barca cok ucuk paralar veriyor.

Alıntıları Göster
    Barca oyuncu maaşlarına çok harcıyor ama o parayı karşılar de Jong. Ajaxtan çıkan biri La Masia'dan çıkmış gibi uyum sağlar Barca'ya.

de Jong'da Barca'yı çok seviyordu. PSG'ye gitmeyeceği belliydi.

.

(
    )

• para konusunda barca bizle yarışamaz demene rağmen hala barca çok para verdi ondan gitti demen komik
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Bu fransızlar tam yüzsüz.

Sonuçta kendi ülkenin takımı yeniliyor insanda biraz utanma olur.

Alıntıları Göster
    Avrupa maçlarında bizim takımların forumlarına uğra bir ara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Barca oyuncu maaşlarına çok harcıyor ama o parayı karşılar de Jong. Ajaxtan çıkan biri La Masia'dan çıkmış gibi uyum sağlar Barca'ya.

de Jong'da Barca'yı çok seviyordu. PSG'ye gitmeyeceği belliydi.

.

(
    )

Alıntıları Göster
    cruyfftan dolayi sistemleri ayni, barcaya kendilerini yakin hissediyorlar. bu dogal. lakin de jong bizi secmisti, 8.5 milyon maasa anlasmistik. sonra, barto amsterdama gidip ajax ve de jonga ne isterseniz veririm dedikten sonra onlari secti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 21 Mart 2019; 0:55:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

para konusunda barca bizle yarışamaz demene rağmen hala barca çok para verdi ondan gitti demen komik
    1-psgyle para konusunda yarisamayiz, de jong bize gelmeli, parayi secmemeli diyen basta sport olmak uzere katalan basiniydi. boyle dediler, sonra de jong parayi secti.
    2-bizim elimizden almak icin bizim 8.5a anlastigimiz topcuya 16 milyon net maas verdiniz. paranin kuyusu olabilir lakin de jonga mbappeden fazla para verecek kadar da cildirmadik.
    3-Barcaya gitti, zamanla yanlis mi dogru mu yaptigini anlayacagiz.barcanin omurgasi yasli.Alba,busquets, suarez, messi hepsi 30 uzeri.bunlarin yerini kalite kaybi olmadan dolduramazsin.barcada onun oyun zekasini gelistirebilecek hoca da yok.

• quote:

1-psgyle para konusunda yarisamayiz, de jong bize gelmeli, parayi secmemeli diyen basta sport olmak uzere katalan basiniydi. boyle dediler, sonra de jong parayi secti.
    2-bizim elimizden almak icin bizim 8.5a anlastigimiz topcuya 16 milyon net maas verdiniz. paranin kuyusu olabilir lakin de jonga mbappeden fazla para verecek kadar da cildirmadik.
    3-Barcaya gitti, zamanla yanlis mi dogru mu yaptigini anlayacagiz.barcanin omurgasi yasli.Alba,busquets, suarez, messi hepsi 30 uzeri.bunlarin yerini kalite kaybi olmadan dolduramazsin.barcada onun oyun zekasini gelistirebilecek hoca da yok.

Alıntıları Göster
    Mbappe kaç alıyor basına bir ara sızdı idi neler neler istemiş hepsinide vermiş PSG yoksa elde tutmak zor olurdu tabi Mbappe'nin ben az maaş aldığını sanmıyorum vardır 20-25 Milyon para ile yönetilen bir klüpte bu kadar ön plana çıkıp az paraya oynayacak kadar aptal olamaz biri sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Mbappe kaç alıyor basına bir ara sızdı idi neler neler istemiş hepsinide vermiş PSG yoksa elde tutmak zor olurdu tabi Mbappe'nin ben az maaş aldığını sanmıyorum vardır 20-25 Milyon para ile yönetilen bir klüpte bu kadar ön plana çıkıp az paraya oynayacak kadar aptal olamaz biri sonuçta.

Alıntıları Göster
    17.5, vergiyle.

• işine gelince ispanya basınının yazdığına inanmışsın hani alayı kolpacı idi 16 milyon kesin bile değil işine gelen habere inanıyorsun gelmeyene inanmıyorsun bu yaz görürüz.

messi 31 haziranda 32
    alba yeni 30 oldu üst düzey oynamaya devam eder
    busquets 30
    suarez 32 yaşında

bunlar arasında suarez dışı üst düzey oynamaya devam eder. zaten bu yaz forvet alacağız suarez yerine suarezin de cl için fazla kayıp olacağını düşünmüyorum zira 3 senedir rezil performans gösteriyor şampiyonlar liginde

valverde sürekli başımızda olmayacak elbet daha iyi hoca bulacağız merak etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 21 Mart 2019; 1:22:59 >

• quote:

işine gelince ispanya basınının yazdığına inanmışsın hani alayı kolpacı idi 16 milyon kesin bile değil işine gelen habere inanıyorsun gelmeyene inanmıyorsun bu yaz görürüz.

messi 31 haziranda 32
    alba yeni 30 oldu üst düzey oynamaya devam eder
    busquets 30
    suarez 32 yaşında

bunlar arasında suarez dışı üst düzey oynamaya devam eder. zaten bu yaz forvet alacağız suarez yerine suarezin de cl için fazla kayıp olacağını düşünmüyorum zira 3 senedir rezil performans gösteriyor şampiyonlar liginde

valverde sürekli başımızda olmayacak elbet daha iyi hoca bulacağız merak etme
    senin su laf oyunlarin beni yoruyor.

hepsi 30u bitirmis iste.bende onu diyorum.messi bu yaz 32yi bitirecek.hepsinin ust duzey oynatacaklari birkac sene.ondan sonra ne olacak? messinin yerini nasil dolduracaksin?

ben ispanyol basinina inanmiyorum zaten. o lafi soyleyen onlardi. onu diyorum.

yillik 16 milyon neti cogu saglam kaynak soyledi.

• bu forumda senden daha kral laf oyunu yapan başkası yok

messinin yeri elbet dolmayacak ama messiden sonra bir anda tavşanlı linyitspora dönmeyiz rahat ol
  • Nike'ın Türkiye sitesine neden girilmiyor? Güzel Psg ürünleri falan vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

17.5, vergiyle.

Alıntıları Göster
    vergisiz kazanç ne sonuçta neymar kadar ün ve takımı sırtlama durumu var üstelik fransız bu eleman en az neymar kadar bir beklentisi vardır önü açık dünya kupası aldı 19 yaşında şuan gol krallığında da önde her maç gol asist katkısı var kolay değil bu işler en az 25-30 Milyon € alıyordur + ekstra isteklerini bilmem uçak yat ulaşım konaklama
  • quote:

Yine atmış kendini.
    https://streamja.com/gQkJ

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Gördüm dün çok antipatik olmaya başladı.

İlerde sorun olur bu hareketleri gerçek olan faullerde verilmemeye başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 23 Mart 2019; 11:50:17 >
  • quote:

bu forumda senden daha kral laf oyunu yapan başkası yok

messinin yeri elbet dolmayacak ama messiden sonra bir anda tavşanlı linyitspora dönmeyiz rahat ol
    bende zaten doner demiyorum. top 5 kulupten biri barca bugun. messiden sonra bu konumu korumasi imkansiz diyorum. yalnizca messi olsa iyi. busquetste barca icin cok onemli topcu. pique, alba bir sekilde yeri dolar. xavi, iniesta, alvesin yeri hala dolmadi. aynisi busquets, suarez ve messi icinde olacak.her sekilde barca gucsuzlesecek.

ben laf oyunu yapmam. arastiririm, ogrenmeye calisirim ve aklimi kullanirim.

• yapmadığın hal buysa

laflara bak imkansızmış geleceği de görür olmuşsun

bende sallayayım madem bir şeyler. Messi futbolu bıraktığında neymar brezilyaya dönmüş mbappe fransadan kaçmış olur psg de top 10 kulüp arasına bile giremez
  • quote:

yapmadığın hal buysa

laflara bak imkansızmış geleceği de görür olmuşsun

bende sallayayım madem bir şeyler. Messi futbolu bıraktığında neymar brezilyaya dönmüş mbappe fransadan kaçmış olur psg de top 10 kulüp arasına bile giremez
    ben ne diyorum, sen ne diyorsun. yaptigin laf oyunu iste.

xavi, iniesta, alvesin yerini kac yildir dolduramadi barca. aynisi busquets ve messi de olacak, barca daha da gucsuzlesecek diyorum, buna bagli da dunya futbolundaki konumu zayiflayacak. son derece gercekci ve mantikli bir analiz. Barcayi messi buyuk kulup yapti, bu konumu messiden sonra korumasi imkansiz diyorum. her sekilde dusus yasayacak barca.barca, senelerdir messinin kaymagini yiyor.

messi, mbappenin amcasi yasinda. zaten eski patlayiciligi,hizi ve kuvveti yok. yavas yavas dede olacak.

• quote:

cruyfftan dolayi sistemleri ayni, barcaya kendilerini yakin hissediyorlar. bu dogal. lakin de jong bizi secmisti, 8.5 milyon maasa anlasmistik. sonra, barto amsterdama gidip ajax ve de jonga ne isterseniz veririm dedikten sonra onlari secti.

Alıntıları Göster
    çok komiksin bir oyuncuyu barça isterse o oyuncu psg ye sadece para için gider ama barçada veriyor para sonuçta kısaca barçayı seçer sen psg yi ne kadar çok abartıyorsun çok komiksin neymar ispanyaya geçince ne dicen yazın acaba merak ediyorum

• quote:

ben ne diyorum, sen ne diyorsun. yaptigin laf oyunu iste.

xavi, iniesta, alvesin yerini kac yildir dolduramadi barca. aynisi busquets ve messi de olacak, barca daha da gucsuzlesecek diyorum, buna bagli da dunya futbolundaki konumu zayiflayacak. son derece gercekci ve mantikli bir analiz. Barcayi messi buyuk kulup yapti, bu konumu messiden sonra korumasi imkansiz diyorum. her sekilde dusus yasayacak barca.barca, senelerdir messinin kaymagini yiyor.

messi, mbappenin amcasi yasinda. zaten eski patlayiciligi,hizi ve kuvveti yok. yavas yavas dede olacak.

Alıntıları Göster
    eskiden messiyi tutuyordun şimdi mbabbeci oldun nick değişip messiyi kötülüyor şimdide barçayı messi büyük klüb yapmışmış psg yi kimse büyütemedi ama sadece senin gözünde büyüdü

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

eskiden messiyi tutuyordun şimdi mbabbeci oldun nick değişip messiyi kötülüyor şimdide barçayı messi büyük klüb yapmışmış psg yi kimse büyütemedi ama sadece senin gözünde büyüdü

Alıntıları Göster
    siz niye mbappeyi cekemiyorsunuz abi?

ben messiyi kotulemiyorum. messi, 32 oldu, boyle topcu bir daha gelmez, yerini nasil dolduracaksiniz diyorum. messiyi de elestirdigim tek konu, barcanin slden elendigi roma, a.madrid maclari vs maclarda yoklari oynayip la ligada istatistik kasmasi.

barcayi ronaldinho ve messi buyuk kulub yapti. bunun aksini kimse iddia edemez.

biz 7 yillik bir projeyiz. bu surede guzel buyuduk. mbappe ve neymarla daha da buyuyecegiz. sonucta, dunyanin en iyi topcularindan ikisi bizde.onlarin kaynagini cok yiyecegiz.

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.