Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.072
Cevap
7
Favori
251.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Verratti, PSG'yi seviyor. Kesin anlaşırlar. Zaten takımın vaz geçilemeyecek 4-5 oyuncusundan bir tanesi. Dün yine çok iş yaptı. Belçikalı bir velet maç boyunca kulaklarımı tırmaladı. Sonlara doğru PSG 5'lik yapınca sustu.
    Bu seneden itibaren takimin liderlerinden biri oldu, eskiye gore daha ozverili.Kendine de daha iyi bakiyor.

Bernat ve Marquinhosta yeniler.Mbappe, SLde iddiali kadro istiyordu sozlesme yenilemek icin.Henuz acele etmiyor.Sozlesme yenilemezse Real 2021 icin bizim icin tehdit olabilir, gerci simdiki halleriyle bu zor gorunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mbappe'nin Real'e gitmek gibi bir aptallik yapacagini dusunmuyorum. The Walking Dead olmus orasi. PSG'den ayrilacagini da dusunmuyorum. PSG, gruplardaki performansini devam ettirmeyi basarirsa zaten istenileni verecektir. Yeter ki sacma sapan hatalardan gol yemesinler. UCL'de telafisi olmuyor. Gecen yil gorduler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Mbappe'nin Real'e gitmek gibi bir aptallik yapacagini dusunmuyorum. The Walking Dead olmus orasi. PSG'den ayrilacagini da dusunmuyorum. PSG, gruplardaki performansini devam ettirmeyi basarirsa zaten istenileni verecektir. Yeter ki sacma sapan hatalardan gol yemesinler. UCL'de telafisi olmuyor. Gecen yil gorduler.
    Mbappeye istedigini verdikten sonra, en iyi Real icin bile ayrilmaz da, burada bizim gelecek yillarda SL icin ne kadar iddiali kadro kuracagimizda onemli.Gecen yaz, FFP yuzunden transferi artiyla da kapatsak, cok iyi bir transfer donemi gecirdik.Gelecek yaz, butcede yuksek olacak, daha fazla guclenmeliyiz.Bu sene de en azindan bir yari final yapmamiz lazim.

Bu Real kadrosu, 1 transfer donemiyle de duzelmez.

• Neler kaciyor abi ya.

icardi, kolay pozisyonda kalecinin uzerine vurdu, zor pozisyonda atti.

• 3-0dan sonra hizimiz kesildi.Bunlarin taraftari Psgden nefret ediyor.Atabilecegimiz kadar atalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Mbappeye istedigini verdikten sonra, en iyi Real icin bile ayrilmaz da, burada bizim gelecek yillarda SL icin ne kadar iddiali kadro kuracagimizda onemli.Gecen yaz, FFP yuzunden transferi artiyla da kapatsak, cok iyi bir transfer donemi gecirdik.Gelecek yaz, butcede yuksek olacak, daha fazla guclenmeliyiz.Bu sene de en azindan bir yari final yapmamiz lazim.

Bu Real kadrosu, 1 transfer donemiyle de duzelmez.

Alıntıları Göster
    Real'in kağıt üstünde eksiği yok ki. Oyuncular balon. Mesela Kroos, Courtois, Varane, Marcelo'yu ben kadroya almam.Adamlar yılın 11'ine falan seçiyorlar. Hangi hocayı getirsen Courtois, Casemiro, Kroos, Hazard, Varane, Ramos, Carvajal, Marcelo'nun yerleri garanti olur. Sınırsız bütçe verilse Benzema veya Bale yerine Mbappe, Modric yerine de Pogba gelir bir tek. Real'in asıl sıkıntısı şişkin kadro. Gençlerle doldurdular takımı. Reguilon, Mendy, Odriozola, Hakimi, Militao, Valverde, Ceballos, Odegaard, Kubo, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Jovic... Şunların kaçı Real seviyesine gelebilecek ki? Üstelik bir mevkide en az 2 adam var hangisini oynatacaksın?

• PSG -Marsilya Le Classique

Tabiki nefret edecek ayrıca yoğun derecede ırkçılar her ne kadar kendi bünyelerinde de siyahi oyuncu bulundursalarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Real'in kağıt üstünde eksiği yok ki. Oyuncular balon. Mesela Kroos, Courtois, Varane, Marcelo'yu ben kadroya almam.Adamlar yılın 11'ine falan seçiyorlar. Hangi hocayı getirsen Courtois, Casemiro, Kroos, Hazard, Varane, Ramos, Carvajal, Marcelo'nun yerleri garanti olur. Sınırsız bütçe verilse Benzema veya Bale yerine Mbappe, Modric yerine de Pogba gelir bir tek. Real'in asıl sıkıntısı şişkin kadro. Gençlerle doldurdular takımı. Reguilon, Mendy, Odriozola, Hakimi, Militao, Valverde, Ceballos, Odegaard, Kubo, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Jovic... Şunların kaçı Real seviyesine gelebilecek ki? Üstelik bir mevkide en az 2 adam var hangisini oynatacaksın?

Alıntıları Göster
    Ust duzey kaleci, sag kanat, 2 tane ortasaha, 1i Modric yerine, digeri Kroosla rekabete girecek, onu kesebilecek, sart.Ramos, bu sene 34u bitirecek.ustelik kadro doymus.bence, Realin daha buyuk degisikliklere ihtiyaci var.

• Tuchel hoca dun ikinci yaridan memnun olmadigini, macin 90 dakika oldugunu, bizimse ilk yarida maci bitirdigimizi soyledi.bence, Cavaniyi alarak ve 3-5-2ye donerek bunda onun de rolu vardi.Gueyeyi ortasahada cok aradik.Dun Sarabia-Herrera degisikligi daha erken yapilmaliydi.

Kimpembe, tatile diger topculardan sonra cikip, daha erken dondugunu soyledi.Hep gormek istedigim Kimpembe bu.Bu sene oyunu baska seviyeye cikti, tabii, bunda Diallonun rolu yadsinamaz.Yavas yavas milli takimda da 11de oynamaya baslayacaktir.Lenglet iyi topcu, lakin, Kimpembe daha iyi.

• quote:

Ust duzey kaleci, sag kanat, 2 tane ortasaha, 1i Modric yerine, digeri Kroosla rekabete girecek, onu kesebilecek, sart.Ramos, bu sene 34u bitirecek.ustelik kadro doymus.bence, Realin daha buyuk degisikliklere ihtiyaci var.

Alıntıları Göster
    Diyorum ya. Gelen hoca Kroos, Bale, Courtois çok iyi diyecek yaptırmayacak transfer. Zaten ziyadesiyle dolu orta saha, yarısını boşaltmaları lazım. James, Isco, Ceballos giderse Ruiz + Eriksen'i alırlar diye düşünüyorum. Sağ kanadı da Mbappe sözleşme yenilemedikçe/transfer olmadıkça aramazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 28 Ekim 2019; 23:36:39 >

• Ocak icin De Sciglio iddialari var.Kurzawa ve Bakker yetersiz diye yetersiz bir baska sol bek almanin mantikli bir tarafi yok.Psgye alacagim tek italyan Sandro Tonali olur.italyanlarda Tonali, yeni Pirlo; Almanlarda Adrian Fein yeni Schweinsteiger olacak kalitede ve yetenekteler.Tuchel hoca, Havertzi istiyor, bence bizim icin oyun stili cok yumusak kalir.ikisi de milli takimlarinda 2 sene icinde duzenli11 oynarlar.defanslarini biraz daha gelistirirlerse, bizim icin daha uygun olurlar.Leonardo, Tonalinin menajeriyle arkadas.Marquinhos lider stopere gecer, 6ya Tonaliyi monte ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 29 Ekim 2019; 0:6:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Diyorum ya. Gelen hoca Kroos, Bale, Courtois çok iyi diyecek yaptırmayacak transfer. Zaten ziyadesiyle dolu orta saha, yarısını boşaltmaları lazım. James, Isco, Ceballos giderse Ruiz + Eriksen'i alırlar diye düşünüyorum. Sağ kanadı da Mbappe sözleşme yenilemedikçe/transfer olmadıkça aramazlar.

Alıntıları Göster
    Mbappe, sozlesme yenilemezse Realin 2021de az da olsa sansi olabilir.2020de Realin sansi yok.Bizim FFP sorunu bitti, Katara olan Neymar borcu bitti.Uefa artik FFP baskisi yapamaz.Mbappenin Psgden istedigi, SL icin iddiali kadro.Bu olunca yenileyecek.Mbappeyi tutmak icin gelecek yaz, Seyh gozunu karartip buyuk harcamada yapabilir.Realin piyasada alabilecegi tek ust duzey sag kanat Sancho.Mbappeyi beklemek icin onu kacirirlarsa bu durum Reali alternatifsiz birakabilir.

Bence, son 2 sene kadronun doydugunu ve buyuk degisimin gerekli oldugunu gosterdi.Gecen yaz, buyuk degisim yerine kadroya yama yapmayi tercih ettiler.Perez baskan dersini almistir diye dusunuyorum.
    Zidane gelmese, bence daha buyuk bir degisim olabilirdi.

• Verrattiyle 2024e kadar sozlesme yenilendi.Yakinda resmen aciklanir.

• Verratti, 2024e kadar resmen PSGde.Yillik 10 milyon kazanacak.

Yakin zamanda Bernat ve Marquinhosta aciklanir.Sonra, sira Mbappeye gelir.Bernat benim icin tatli bir surpriz oldu, ust duzey bir beke donusecegini beklemiyordum.Uli baskan sagolsun, Bernati asagilamasa bu kadar hirs yapmazdi.Onun Bernati asagilamasi Bernati kendine getirdi.

Bernati 5 milyon avroya aldik.Uli Baskan, asagiladi, o da hirs yapti, Tuchel hocanin elinde seviye atladi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 30 Ekim 2019; 22:51:31 >

• Draxler, sozlesme yenilemek icin Tuchel hocayi ikna etmeye calisiyor.Kacak oynayip, sorumluluk almiyor.Bu durum bayagidir boyle.Cavani, Kurzawa ve Draxler, 3uyle de sozlesme yenilenmemeli.

• quote:

Draxler, sozlesme yenilemek icin Tuchel hocayi ikna etmeye calisiyor.Kacak oynayip, sorumluluk almiyor.Bu durum bayagidir boyle.Cavani, Kurzawa ve Draxler, 3uyle de sozlesme yenilenmemeli.
    Hocam cavani iyi değil mi ya? 32 yaşında 2-3 sezon daha oynar bence. Piyasadaki sayılı forvetlerden biri bedavaya bırakmak yanlış olur bence. Icardi kiralık diye biliyorum, satın aldıysanız cavani gider büyük ihtimalle. Mbappe icardi çok rahat götürürler orayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Hocam cavani iyi değil mi ya? 32 yaşında 2-3 sezon daha oynar bence. Piyasadaki sayılı forvetlerden biri bedavaya bırakmak yanlış olur bence. Icardi kiralık diye biliyorum, satın aldıysanız cavani gider büyük ihtimalle. Mbappe icardi çok rahat götürürler orayı.

Alıntıları Göster
    Cok agirlasti, her mac kac atak olduruyor.11 icin yetersiz artik.Cavani oyle sorunsuz, yedekte, dusuk maaslada oturmaz.egosu cok yuksek.Sakatligi da var.Ameliyat olmak istemiyor.Subatta 33u bitirecek.Psg icin Cavaniyle sozlesme yenilemenin mantikli bir tarafi yok.

• Devre arasi Kurzawayi elden cikarmaya calisacagiz.Gec bile kaldik.

• quote:

Devre arasi Kurzawayi elden cikarmaya calisacagiz.Gec bile kaldik.
    Bayadır izlemedim ama bizim için uygun olabilir.
  • quote:

Devre arasi Kurzawayi elden cikarmaya calisacagiz.Gec bile kaldik.
    hosgeldin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.