Şimdi Ara

White Cluster Günlük Rock&Metal Müzik Paylaşım Konusu (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
681
Cevap
8
Favori
11.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tatil özel listesi geldi. Favori instrumental şarkılarımdan oluşan listeyi salıyorum. Takibe alabilirsiniz listeyi. Eklemeler vb. yapabiliyorum yeni ve güzel şeyler keşfettikçe.
    https://open.spotify.com/user/11137725486/playlist/1BbWJl60nN5n0Hf0ykIPiG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 19 Mayıs 2017; 14:48:36 >
  • Opeth-epilogue da iyidir dinlemediyseniz bakın derim .Ending credits in yanına güzel gider

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 22 Mayıs 2017; 13:27:42 >
  • Selda Bağcan'ın kült eserini çok iyi coverlamış. Oldukça keyifli, oldukça muhalif.

• Metal diye takip ediyordum çıkıyorum
  • Hocam the legacy nin altına oldu mu bu şimdi hiç
  • Sentenc3d kullanıcısına yanıt
    Rock & Metal yazıyor. Anadolu Rock'ın çok önemli bir eseridir Yuh Yuh.

@Sentenc3d konsept gitmiyor ki konu. Niye olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Rock & Metal yazıyor. Anadolu Rock'ın çok önemli bir eseridir Yuh Yuh.

@Sentenc3d konsept gitmiyor ki konu. Niye olmasın.

Clean var Rock olmaz
  • Hocam şaka da mı yapmıyak ya Güzel oluyor her gün bir parça değişiklik. Bugün mesela senin efsanelerden hoş olmuş. Mercyful Fate' in nuns have no fun da kaldım ben hala. Gerçi turnuvalardan sonra King i komple bir mercek altına aldım sayenizde. Neler kaçırmışım neler Give me your soul(albüm olarak) hakkında düşüncelerin ne bak merak ettim.
  • Ian Gillan, Tony Iommi, Lord, Newsted, McBrain, Lindstroem birleşseler ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentenc3d

Hocam şaka da mı yapmıyak ya Güzel oluyor her gün bir parça değişiklik. Bugün mesela senin efsanelerden hoş olmuş. Mercyful Fate' in nuns have no fun da kaldım ben hala. Gerçi turnuvalardan sonra King i komple bir mercek altına aldım sayenizde. Neler kaçırmışım neler Give me your soul(albüm olarak) hakkında düşüncelerin ne bak merak ettim.

Est. hocam yapın tabi şaka. Give Me Your Soul'un üstünden 10 sene falan geçiyor sanırım hala yeni albüm yapmadı King. Melodik açıdan içerisinde her şey var albümde. Çok beğenirim, Abigail ve Them'den sonra en sevdiğim albümüdür hatta. Andy LaRocque inanılmaz bir gitarist. King'in çalıştığı en iyi gitarist bence (Denner ve Sherman'dan da iyi olduğunu düşünüyorum.) Nitekim Death'te de 1 albüm çalmıştı sanırım. Chuck ile de numaralarını göstermişti.

@No Future Bugünün şarkısı olur.

• O zaman yarın bi Dembaba mı geliyor buralara
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.