Şimdi Ara

Konu silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
25
Favori
8.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu güncel arkadaşlar, sorularınız varsa sorabilirsiniz.
  • Açık giyinen yok değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orada savaş var mı yoksa Türkiye de ki Pkk gibi bir durum mu var,medyaya bakınca Pakistanın iç savaş yaşadığını düşünüyor çünkü insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Açık giyinen yok değil mi

Şort giydiğim oluyor sokakta, sıkıntı olmadı şimdiye kadar. Erkeklerde okadar önemli değil fakat bayanlar öyle şeyler pek giymiyor. Başı açık bayan da var kapalı da var çarşaflı da var. Fakat öyle türkiye veya avrupa ülkelerindeki gibi açık saçık giyim olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xao Kahn

quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Açık giyinen yok değil mi

Şort giydiğim oluyor sokakta, sıkıntı olmadı şimdiye kadar. Erkeklerde okadar önemli değil fakat bayanlar öyle şeyler pek giymiyor. Başı açık bayan da var kapalı da var çarşaflı da var. Fakat öyle türkiye veya avrupa ülkelerindeki gibi açık saçık giyim olmuyor.

Sevgiliniz var mı cinsel isteğinizi nasıl gideriyosunuz

• pakistan hindistan severim böyle yerleri özellikle youtubedan çok fazla buraların yemek ve dandirik restroarnlarının videoalrını izliyorum konunu takip edeceğim bol bol resim istiyorum özellikle yiyecek ve içecek mekanlarından ve yiyeceklerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

Orada savaş var mı yoksa Türkiye de ki Pkk gibi bir durum mu var,medyaya bakınca Pakistanın iç savaş yaşadığını düşünüyor çünkü insan.

Savaş falan yok hocam. Ne yaptınız . Ara sıra bazı örgütler olay çıkartıyor sonra devlet tarafından bastırılıyor fakat bu olaylar halka fazla yansımıyor.
  • avrupa ve abd özentilerini boş ver, eğitim hayatında başarılar, fırsatın olursa arada biraz resim at çevrenden veya okuldan biraz da ülke hakkında izlenimlerinden bahset güzel bir konu olur.
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsim fatih mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevgilin var mi

• Xao Kahn kullanıcısına yanıt
    Üslubunuza hayran kaldım.Takip ediyorum konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: JANJANT

Bölüm ucretin nekadar ?

Benim bölümüm yıllık 2688 dolar indirimsiz saf hali hocam. Eğer derslerde başarı gösterir ortalamanızı yüksek tutarsanız ona göre indirim alabiliyorsunuz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

Derste kafa kesmeyi öğreniyor musunuz?

Hocam bu güzel insanlara, savaş zamanı bizden desteğini esirgemeyen insanlara bu sözü mü uygun gördünüz? Avrupa ülkeleri bizi parça pinçik etmeye çalışırken. Bu insanlar neleri varsa bize gönderdiler. Lütfen biraz edepli olun.

Tebrik ederim kardeş. Biz bile Müslüman düşmanı olduk. Tarihi bildiğini sanan insanlarla dolu toplum maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Üslubunuza hayran kaldım.Takip ediyorum konuyu

Değerlere saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum hocam. Teşekkür ederim yorumunuz için.

• En iyisini yapmışsın boşver takma kafa mı kesiyorsunuz diyenleri Batı ve satılmış Türk Medyası ne pompalarsa onu alan araştırmaktan birhaber cühela kesim onlar, yazılım alanında Hindistan-Pakistan bloğu dünyda zirveye oynar belki ben de gelirim merakım var

• Iptidai bir cografya yasanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Iptidai bir cografya yasanmaz.

Acılı yemekleri, sıcak havası bir tarafa. Sevecen güler yüzlü insanıyla yaşanıyor hocam. Eger paraniz varsa ilkellikle alakanız yok burda. Ama durumu olmayan insanlar için aynı şeyi söylemeyeceğim.

• quote:

quote:

quote:

Bölüm ucretin nekadar ?

Benim bölümüm yıllık 2688 dolar indirimsiz saf hali hocam. Eğer derslerde başarı gösterir ortalamanızı yüksek tutarsanız ona göre indirim alabiliyorsunuz.

O paraya rusyada veya baska bi ulkede rahatca okurdun okul ucreti ayni neredeyse

Hocam söyledim daha önce de, benim bölümüm gayet iyi burada. Yani rastgele pakistan seçmedim

• Pakistan ne la

Ayrica Pakistan'daki Türkler bize yardim yolladilar ve de kendilerini garantiye almak isteyen digerleri. Yoksa Türk'e yardim diye bisey yok yani

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.