Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.091
Cevap
28
Favori
118.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar, bu cihazi amak istiyorum ama benim için önemli bir özellik var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran videosu kaydetmek istiyorum ama sesle beraber. Yani mikrofondan değilde cihazin dahili sesiyle birlikte ekran videosu kaydetsin istiyorum., Örneğin oyun videosu kaydetmek istiyorum ve videoda oyunun seside olsun ama dediğim gibi mikrofondan değil, sistem sesi olarak.

Google Play'de bunun için bir çok uygulama var ama hiçbiri bu dediğimi yapamıyor. Hepsi mikrofondan kayıt alıyor, sistem sesini de kaydeden bir uygulama bulamadım.

Xiaomi ve Samsung da dahili uygulamalar var ve bu dediğim yapılabiliyor ama bunun için xiaomi yada samsung almak zorunda olmam saçmalık değilmi? Androidde mümkün değilmi bu isteğim yada oneplus 6 da?

Şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar

OnePlus 6 inceleme videosu çektim.
    Yeni videolar için abone olmayı unutmayın.

https://youtu.be/yhZ9I6mvKVw
  • quote:

Orijinalden alıntı: O Rly Dude

Telefonu alacağım ama bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Bu telefonun dokunmatiği eliniz terleyince sapıtıyor mu?. Oyun oynarken ellerim terliyor ve dokunmatik sapıtınca oyun oynayamaz hale geliyor doğal olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanan sayısı çok az. Hiç bilgi alamıyoruz telefonla ilgili.

Kullanan bir arkadaş vardı nasıl son durumlar?
  • orjinal kılıflarını bulabileceğimiz bir yer var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

kullanan sayısı çok az. Hiç bilgi alamıyoruz telefonla ilgili.

Kullanan bir arkadaş vardı nasıl son durumlar?
    Aslında eklenebilecek pek bir şey yok cihaz gerçekten çok hızlı kamera da bir o kadar efsane çektiğim bir fotoğrafı ekliyorum buraya . Hala hiç bir uygulamada kasma donma olmadı hiç hata da almadım. 2 gün önceki antutu testimde 287 bin puan aldım. Ekranı her türlü koşulda denedim güneş altında oldukça net bir görüntü veriyor. Alan pişman olmaz keşke demez. Normalde mirror black rengi var gerçekten hşç beklemediğim kadar güzel rengi kılıfla kullanıyorum ama yine de arkaya mat mavi kaplama yaptım çok güzel oldu onun da fotoğrafını koyuyorum öneri olur. Şarj konusunda oyun oynamazsam 8 saat ekran süresini görüyorum oynarsam eğer 7 saat civarına düşüyor gece bırakıp sabah aldığımda(5-6 saat civarı) %3-4 civarı düşüş oluyor. Dash şarj gerçekten hızlı %90 a kadar çok hızlı şarj oluyor 1 saatte %90 ı görüyorum ama 95 den sonrası insanı çıldırtabilir buraya kadar çok hızlı geldi de şimdi niye yavaş diye çıldırıyor insan zaten %2 den %100 e 1 buçuk saatte dolduruyorum.

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°

Aynı noktadan bir de gece çekimi ekliyorum fikir edinmek isteyenler için(gözümle gördüğümden daha parlak çekmiş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bertan19051905 -- 14 Ağustos 2018; 22:37:7 >

• bertan19051905 B kullanıcısına yanıt
    Hocam kılıfı nereden aldınız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazı %100 şarj etmenin herhangi bir sakıncası var mıdır? Birçok yerde "%100 doldurmayın, %90'ı görünce fişten çekin" şeklinde uyarılar yapılıyor. Sizce hangisi batarya ömrü açısından daha sağlıklıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Hocam kılıfı nereden aldınız ?
    Hocam kılıf değil ince bi kaplama o gittigidiyor da bulabilirsiniz hem çizilmeyi engeller hem de renk olur diye taktım kutudan çıkan silikon kılıfla kullanıyorum hala

• quote:

Orijinalden alıntı: GeburaeLL

Arkadaşlar cihazı %100 şarj etmenin herhangi bir sakıncası var mıdır? Birçok yerde "%100 doldurmayın, %90'ı görünce fişten çekin" şeklinde uyarılar yapılıyor. Sizce hangisi batarya ömrü açısından daha sağlıklıdır?
    Hocam benim bildiğim %100 e kadar şarj etmek sağlıklı ancak %20 nin aşağısına imkanınız varsa düşmeyin diyor üreticiler. Li-po piller şarjı severler sık sık şarj etmek iyidir yani.

• teşekkürler bilgiler için
  • Dün itibarı ile A6003 Lava Red 128 GB alarak aranıza katıldım. Sorusu olan denememi istediğiniz şeyler varsa sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylan

Dün itibarı ile A6003 Lava Red 128 GB alarak aranıza katıldım. Sorusu olan denememi istediğiniz şeyler varsa sorabilirsiniz.
    burda 6003 serisi var mı ? hangi siteden aldınız ?
  • Turkcell Salla Kazan Kampanyası ve diğer 4.5g kampanyalarından yararlanmak için ne tür bir yol izlememiz gerektiği hakkında bilginiz var mı acaba?

Müşteri hizmetleriyle görüştüm fakat cihazın 4.5g desteği olmadığını ve cihazı aldığım yerle görüşmem gerektiğini söylediler. İşin ilginç yanı da Turkcell'in internet sitesinde "Oneplus One" modeli 4.5g'ye uyumlu olarak belirtiliyor fakat "Oneplus 6" hakkında hiçbir bilgiye sahip değiller. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

burda 6003 serisi var mı ? hangi siteden aldınız ?

Alıntıları Göster
    Yurtdışı olarak aldım. Baran diye bir arkadaş sahibinden de satıyordu ondan aldım.

Priz şansıma Türkiye uyumlu çıktı :)
  • GeburaeLL G kullanıcısına yanıt
    Ben test ettim sorun yok salla kazan kampanyasına katılabiliyorum. Sanırım A6000 modelleri için problem teşkil ediyor.
  • GeburaeLL G kullanıcısına yanıt
    A6000 le alakası yok benim A6000 modeli 4.5 g destekli bir telefona takıp aktifleştirin sonra kendi telefonunuza takıp kullanmaya başlayın o zaman katılabilirsiniz

• bertan19051905 B kullanıcısına yanıt
    İşe yaradı teşekkürler.
  • Mobil interneti belirli uygulamalar icin kapatabiliyor musunuz ayarlardan acaba?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.