Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.091
Cevap
28
Favori
118.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oneplus 6 için Google Pixel 3 te kullanılan, yeni çekim modu Night Sight uygulamasını portlamışlar.

https://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=30782

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 9.0.2' ye geçen hafta geçmiştim çok da kurcalayacak vaktim olmamıştı. Temiz kurulum yapmadım, kurduktan sonra da sıfırlamadım. Batarya da biraz da olsa düşüş var bu sebeple telefonu sıfırlamayı düşünüyorum. Fakat asıl sorunum kamerada. 9.0.1'deyken otomatik modda çok güzel fotoğraflar çekiyordu makina fakat şimdi fotoğraflarda keskinlik ve renk doygunluğu gözle görülür şekilde azalmış. Sizde de böyle mi? Nasıl bir çözüm önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UfukArat

Arkadaşlar 9.0.2' ye geçen hafta geçmiştim çok da kurcalayacak vaktim olmamıştı. Temiz kurulum yapmadım, kurduktan sonra da sıfırlamadım. Batarya da biraz da olsa düşüş var bu sebeple telefonu sıfırlamayı düşünüyorum. Fakat asıl sorunum kamerada. 9.0.1'deyken otomatik modda çok güzel fotoğraflar çekiyordu makina fakat şimdi fotoğraflarda keskinlik ve renk doygunluğu gözle görülür şekilde azalmış. Sizde de böyle mi? Nasıl bir çözüm önerirsiniz ?
    Hemen bir mesaj üstte Google Kamera var onu tavsiye ederim.

• Cevap veren herkese teşekkür ederim. OP6 almaya karar verdim cuma günü hayırlısıyla alacağım. Alırken kılf ve ekran koruyucuyla almak istiyorum daha önce alan kişiler link atarsa sevinirim ya da önerdikleriniz varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phenx

Cevap veren herkese teşekkür ederim. OP6 almaya karar verdim cuma günü hayırlısıyla alacağım. Alırken kılf ve ekran koruyucuyla almak istiyorum daha önce alan kişiler link atarsa sevinirim ya da önerdikleriniz varsa
    Içinden çıkan kılıftan memnunum ben. Biraz kaba duruyor ama bence koruma adına iyi. Ekran koruyucu Nillkin tavsiye ederim.

• Black Friday'de OP6 için güzel bir indirim olur mu acaba? Ben de almayı düşünüyorum

• Bu telefonu nereden ve kaç tl civarı almayı tavsiye edersiniz arkadaşlar? Mi8 ve bunun arasındayım. 128 gb düşünüyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Hemen bir mesaj üstte Google Kamera var onu tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Kurdum şimdi fakat fotoğraf çektikten sonra sağ alttan çektiğim fotoğrafı görüntülemeye çalıştığımda donuyor ve geri tuşuna bastığımda da komple uygulamadan çıkıyor. Bu ve benzeri sorunları çözmek telefonda yapmamız gereken bir ayar var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: UfukArat

Kurdum şimdi fakat fotoğraf çektikten sonra sağ alttan çektiğim fotoğrafı görüntülemeye çalıştığımda donuyor ve geri tuşuna bastığımda da komple uygulamadan çıkıyor. Bu ve benzeri sorunları çözmek telefonda yapmamız gereken bir ayar var mı?

Alıntıları Göster
    Yok maalesef, sonradan portlandığı için bu tip sorunlar var.

• Yurtdışından gelecek birisi bulabilirseniz onun adresine gearbest ten siparis verebilirsiniz. su anda oneplus 6 8-128 2350 lira giden ulkede vergi binince 2800 civari oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • °°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°

Ekran süresi gün geçtikçe daha iyi oluyor 366mb lik 9.0.2 güncellemesini henüz yapmadim. 50-60 parlaklık 3 saat pubg wifi ile onun dışında full mobil veri ısınma hiç yok şuan aşırı memnunum telefondan

• quote:

Orijinalden alıntı: twob

Yurtdışından gelecek birisi bulabilirseniz onun adresine gearbest ten siparis verebilirsiniz. su anda oneplus 6 8-128 2350 lira giden ulkede vergi binince 2800 civari oluyor.
    Yanlış hesapladınız galiba? 2350 ye nerede var?

• Hocam cuma günü Müslümanlar için mübarek bir gündür. Avrupalılar ismini bu şekilde telefuz ediyorlar ama lütfen biz etmeyelim

• Beyler en son OP6 ya karar vermiştim ama sonra bir yerde OP6 yerine mate 10 pro alın diye bir şey gördüm ve tekrar kafama takıldı. Sizce hangisi daha iyi bir seçim olur?
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Hemen şöyle ekleyim. 6-64gb olan modeli bu.

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: twob

Yurtdışından gelecek birisi bulabilirseniz onun adresine gearbest ten siparis verebilirsiniz. su anda oneplus 6 8-128 2350 lira giden ulkede vergi binince 2800 civari oluyor.
    Keşke öyle bir seçeneğim olsa. Elimde pert olan Gm5+ın 2 imei numarası var. Bir işe yaramış olurlardı en azından ve telefon oldukça ucuza gelirdi

• Pardon OP6 T sandım. Ama fiyat ıyiymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

beta 7 çıktı.

https://forum.xda-developers.com/oneplus-6/how-to/awaited-android-pie-oxygenos-beta-t3831803
    Bu sim kartsız İnternet diyor denediniz mi nedir?

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz deneme sürümünü aktif etmeye çalıştım ama olmadı. Üç beş dakika aktif etmek için bekletiyor ama sonuçlanmıyor.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.