Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.091
Cevap
28
Favori
118.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brkbskc

6T gelince alırım merak ettim bu cihazı. Gerçi artık çok uzun olmaya başladı cihazlar ama. 6 da uzun geliyor. 6t 2mm daha uzunmuş.

hb gibi bir site getirirse alırım. Aralık ayında.

Alıntıları Göster
    Ayni sekilde bende ocak gibi düşünüyorum umarım makul fiyatlarda olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara bağlamadan yükleyememmi

• urcan111 kullanıcısına yanıt
    img dosyalarını twrp den yükleyebilirsiniz ama ne kadar olur veya çalışır bilmiyorum. en garanti yöntem pc.
  • 😔 ozaman beklemede kalicam otg yükleme çıkarsa yapican PC yok çünkü teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

• Arkadaşlar 9.0.2 guncellemesinden sonra temiz kurulum yaptım. Çift tıklama özelliği telefon uyku modunda iken çalışıyor ekranı uyandırıyor. Fakat ekran açıkken çift tıkladığında uykuya geçmiyor. Temiz kurulum yapmadan önce her ikisinde de çalışıyordu

• kimi 07 K kullanıcısına yanıt
    Launcherin ayarlarından çift tıklama ile uyutmayı açtınızmı.

Sadece bu aktif.

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°

Bunu da aktif edin hocam. Ana ekranda iken boşluğa bastırın ordan ana ekran ayarları var orda

Teşekkürler hocam oraya hiç etmemiştim. Çift tıklama LG den kalma alışkanlığım...

Bu arada 9.0.2 güncellemesi ve temiz kurulumdan sonra pil çok stabil çalışıyor. Pil ile ilgili sorunları olan arkadaşlara tavsiyem temiz kurulum yapmaları.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimi 07

Teşekkürler hocam oraya hiç etmemiştim. Çift tıklama LG den kalma alışkanlığım...

Bu arada 9.0.2 güncellemesi ve temiz kurulumdan sonra pil çok stabil çalışıyor. Pil ile ilgili sorunları olan arkadaşlara tavsiyem temiz kurulum yapmaları.

9.0.2 ile bende batarya sorunları var. Temiz kurulum ile uğraşmak istemiyorum pek. Bir sonraki sürümü temiz kurulum ile kuracağım artık.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç beklemeden hemen yapmanızı tavsiye ederim. Durduğu yerde kendi kendine şarj eksiltme sorunu bitti. Düne kadar ciddi anlamda ekranda 4 saati bile göremediğim zamanlar oldu. Tabi işimden dolayı yoğun kullanıyorum. Bugün gündüz kullanımı dışında akşam 1 saat canlı F1 izledim, YouTube dan yarım saatlik video izledim ve parlaklık otomatikte sonuç bu ( wi-fi %65 veri %35)

Çok uygulama var, foto video var yedeklemek zaman alacak. Boş bur zamanda deneyeceğim.

• Herkese selam. N11 üzerinden Oneplus6 satın aldım. Satıcının verdiği bilgiye göre A6000 modeli imiş. Nette baktığıma göre bu cihaz Çin ve Hindistan'a özel. Bazı LTE bantları eksik. Çok önemli değil ama hidrojen os ile geliyormuş ve google uygulamaları yokmuş. Ne yapmamı önerirsiniz? Siparişi iptal edeyim mi? Yoksa oksijen os'yi yükleyeyim mi? Ayrıca sonradan oksijen os yüklenebilir mi? Oksijen os'yi sonradan yüklemem sıkıntı olur mu? OTA güncellemeleri filan...
  • oneplus 6 için kılıf ve koruyucu cam öneriniz var mı güzel ve şık görünümlü kılıf Zira güzelim telefonu kötü kılıf gölgeliyor) ve kaliteli kırılmaz cam önerileriniz için şimdiden teşekkürler
  • mendirec M kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hangi satıcıdan almıştınız
  • Teşekkür ederim. Alısverisadresim diğer adı güncel dijital. Firma hakkında bilginiz var mı? İyi midir kötü müdür?
    Xda'ya bakarken şöyle bir konu ve mesaj gördüm. Yerel yükseltme ile çok rahat bir şekilde hidrojenden oksijene geçilebiliyor. Doğru mudur? Tecrübe eden oldu mu?

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=76580723&postcount=6
  • quote:

Orijinalden alıntı: mendirec

Teşekkür ederim. Alısverisadresim diğer adı güncel dijital. Firma hakkında bilginiz var mı? İyi midir kötü müdür?
    Xda'ya bakarken şöyle bir konu ve mesaj gördüm. Yerel yükseltme ile çok rahat bir şekilde hidrojenden oksijene geçilebiliyor. Doğru mudur? Tecrübe eden oldu mu?

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=76580723&postcount=6
    siteden incelemiştim firma hakkında olumlu yorumlar var sıkıntı olmaz herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: mendirec

Herkese selam. N11 üzerinden Oneplus6 satın aldım. Satıcının verdiği bilgiye göre A6000 modeli imiş. Nette baktığıma göre bu cihaz Çin ve Hindistan'a özel. Bazı LTE bantları eksik. Çok önemli değil ama hidrojen os ile geliyormuş ve google uygulamaları yokmuş. Ne yapmamı önerirsiniz? Siparişi iptal edeyim mi? Yoksa oksijen os'yi yükleyeyim mi? Ayrıca sonradan oksijen os yüklenebilir mi? Oksijen os'yi sonradan yüklemem sıkıntı olur mu? OTA güncellemeleri filan...
    Hayırlı olsun Oxygen kurabilirsiniz hiç bir sorun olmaz. A6000 e takılmayın Türkiye'de tam uyumlu çalışır. Ekran koruyucu cam olarak Nillkin öneririrm isterseniz elimde 1 tane fazla var. İstanbuldaysanız haberleşebiliriz.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    malesf İstanbul'da değilim ama teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lepistes2255

malesf İstanbul'da değilim ama teşekkürler
    Nillkin ekran koruyucu alın mutlaka çok kalitelidir ürünleri.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.