Şimdi Ara

OBSIDIAN 900D SUPER-TOWER SADECE 775 TL !! ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 OBSIDIAN 900D SUPER-TOWER SADECE 775 TL !! ANKARA
    Merhaba

2015 Vatandan almıştım.Yıllarca özenli bir şekilde kullandım.Birçok Instagram sayfasında kasa paylaşıldı.
    Görüldüğü üzere custom-mod yaptım. Beğenmeyen çöpe-yan kapaktaki Plexi lazer kesim yazıları çok basit tırnak il e çıkartabilir.

Kasanın çirkin görünen yerleri extra siyah plexi ile kapatılmıştır.Orjinal Kutusu ve korumalı köpüğü ile gönderilicektir.

Kasayı bu şekilde kullanmak isteyenlere whatsapp dan şemasını (söküm-takım) anlatırım+ foto şeması yollarım.

Kasada darbe yoktur.Plexi camı hali ile mikro çizik oldu

Alan kişinin işi görülsün diye FİYAT DİP =775

Piyasa araştırması yaparsanız bu fiyata bu derece Super Tower ve Malzeme kalitesi bu kadar yüksek olan prestij kasası bulmanız imkansız.Vatanda çöp kasalar 500-600 liraya satılıyor.
    Sıfırı tedarik edilemiyor zaten MRSP fiyatı 400 dolardı.

Kargo alıcı öder. ANKARA İÇİ ELDEN TESLİM.

Banka hesabımda parayı görmeden ürünü yollamıyorum.Ayni şekilde elden teslim durumunda bile parayı sadece banka üzerinden alıyorum.

Takas yok

OBSIDIAN 900D SUPER-TOWER SADECE 775 TL !!  ANKARA
    OBSIDIAN 900D SUPER-TOWER SADECE 775 TL !!  ANKARAOBSIDIAN 900D SUPER-TOWER SADECE 775 TL !!  ANKARAOBSIDIAN 900D SUPER-TOWER SADECE 775 TL !!  ANKARAOBSIDIAN 900D SUPER-TOWER SADECE 775 TL !!  ANKARA

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 775 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara, Çankaya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Yaşayan efsane Yeni open case tasarımımın son aşamasına gelmesem almıştım. Alan kazançlı çıkar. Hayırlı işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [juggernaut]

Yaşayan efsane Yeni open case tasarımımın son aşamasına gelmesem almıştım. Alan kazançlı çıkar. Hayırlı işler.
    İyi dilekleriniz için Teşekkür ederim.
  • Kasa Değilde Akvaryum Hissi Uyandırıyor. Güzel Düşünce Aslında
  • bence kasada fiyatida cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler 1 haftada gider bu fiyata diyordum, çünkü şaka gibi dip fiyat çektim.
  • takip
  • Çpk güzel kasa ben de aynı kasayı kullanıyorum alan kişiye hayırlı olsun :-)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.