Şimdi Ara

OBSERVATION - PS4 ANA KONU (21/05/2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güzel bir bilimkurgu gerilim türü olacak gibi duruyor oyun ps4 ve pc için 2019 bahar aylarında çıkacak bilgiler güncellenecektir.

Yayıncı Devolver Digital ve Stories Untold'un arkasındaki geliştirici stüdyo No Code, bilim kurgu gerilim oyunu Observation'ı PlayStation 4 ve PC için duyurdu.

Observation ilkbahar 2019'da çıkacak.

Oyunun Steam sayfasında belirtilene göre Observation, istasyonun yapay zekası S.A.M.'in gözünden, Dr. Emma Fisher'a ve ekibine çıktıkları görevde ne olduğunu ortaya çıkarmaya çalışacağınız bir bilim kurgu gerilim oyunu. Oyuncular istasyonun kontrol sistemlerini, kameralarını ve araçlarını kullanarak istasyona, kaybolmuş ekibe ve kendisine ne olduğunu ortaya çıkarmak için Emma'ya yardımcı olacak.

Kaynak :https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Bilim_Kurgu_Gerilim_Observation_PS4_ve_PC_icin_Duyuruldu-92346.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 26 Mart 2019; 14:46:37 >

• Yayıncı Devolver Digital ve Stories Untold'un arkasındaki geliştirici stüdyo No Code, bilim kurgu gerilim oyunu Observation'ın 21 Mayıs 2019 tarihinde PlayStation 4 ve Epic Games Store üzerinden PC platformları için çıkış yapacağını duyurdu.

Resmi çıkış tarihinin duyurulması ile birlikte oyun ön siparişe de açıldı. PlayStation Store'da 114,00 TL (PS Plus üyeleri için 102,60 TL), Epic Games Store'da ise 80,10 TL fiyattan satışta.

Observation, istasyonun yapay zekası S.A.M.'in gözünden, Dr. Emma Fisher'a ve ekibine çıktıkları görevde ne olduğunu ortaya çıkarmaya çalışacağınız bir bilim kurgu gerilim oyunu. Oyuncular istasyonun kontrol sistemlerini, kameralarını ve araçlarını kullanarak istasyona, kaybolmuş ekibe ve kendisine ne olduğunu ortaya çıkarmak için Dr. Emma Fisher'a yardımcı olacak.

• Bu hafta çıkıyor.
  • 7 Sci-Fi Films You Should Watch Before You Play Observation

• Observation | Çıkış Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 21 Mayıs 2019; 19:17:38 >
  • oyunu malum sürümünü pc de denedim de prolog kısmını oynadım sadece . çok güzel gözüküyor. kutulu versiyonu çıksaydı kesin alırdım ps4 e kolleksiyona katardım . Ama çıkmamış. indirimlerde düşüneceklerim listesine ekledim. Siz de bir göz atın derim.
  • Observation | Behind the Schemes | PS4

• Yukarıda belirtmiştim pc de başladığımı dün itibari ile tekrardan kaldığım yerden başlayıp bitirdim oldukça kısa bir oyun olmuş öncelikle sonu biraz açık uçlu kalmış ama ben fena bulmadım oyunu. kesinlikle türü sevenler şans versin. Ufak bir not ben bazı bulmacalarda zorlandım bayağı düşündüklerim oldu. Özellikle bazı durumlarda sizden istenileni anlamanız zor olabiliyor ingilizce yetersizse hiç bulaşmayın bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.