Şimdi Ara

Corsair Rmi850w Gold

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Corsair Rmi850w Gold

Corsair Rmi850w Gold  Full Modüler 850W 2.el zamanında Nanokatologdan alınmıştır. Tr garanti mi yoksa global mi emin değilim. Rtx 3080 Kullandığım için yeterli gelmedi gibi belkide ufak tefek sorunları vardır. Ürün

çalışıyor bu konuda sıkıntısı yok. Bu yüzden fiyatı uygun tutuyorum. Alan kişininde bunları bilip ona göre alması ve iki tarafında sorun yaşamaması adına bunları özellikle

belirtiyorum. Faturası Kutusu mevcut. Herhangi bir sorun olursa diye Güç kaynağı tamirinden anlayan kişilerin almasını tavsiye ederim. Fiyat 750 TL Satıldı

Detaylı ve hızlı iletişim için 0554 474 22 22

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Malatya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• NZXT C850 850W 80+ Gold Full Modüler Hazır Sistemle geldi sıfır kullanılmadı Tr Garanti Kutu Fatura Mevcut. 1250 TL

EVGA SuperNOVA 850 G+, Full Modüler Gold 850W Hazır Sistemle geldi sıfır kullanılmadı Global Garanti Kutusu yoktur Fatura Mevcut. 1500 TL

Corsair Rmi850w Gold  Full Modüler 850W 2.el zamanında Nanokatologdan alınmıştır. Tr garanti mi yoksa global mi emin değilim. Rtx 3080 Kullandığım için yeterli gelmedi gibi belkide ufak tefek sorunları vardır. Ürün

çalışıyor bu konuda sıkıntısı yok. Bu yüzden fiyatı uygun tutuyorum. Alan kişininde bunları bilip ona göre alması ve iki tarafında sorun yaşamaması adına bunları özellikle

belirtiyorum. Faturası Kutusu mevcut. Herhangi bir sorun olursa diye Güç kaynağı tamirinden anlayan kişilerin almasını tavsiye ederim. Fiyat 750 TL

Detaylı ve hızlı iletişim için 0554 474 22 22

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hocam Rmi de nasıl bir sorun olduğunu ilana yazsaydınız, belki bilen birisi yorum yapardı konuyla ilgili, alacak olan da ona göre düşünürdü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. 3080 Kullanınca sanırım yeterli gelmiyor hafiften cw sesi geliyor yüke binince.

• Kaç yıllık ve siz kaç yıl kullanıdınız hocam?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.