Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu karti bekleyen arkadaşlar sizde şuan hangi kart var ve eskisini ne yapıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    Ben 3070 bekliyorum sebebi de 3060ti la arasında 700 900 arası fiyat oynadıgı için yoksa 3060ti alacaktım. Bilgisayarım yok psu ve ekran kartı harici herseyi bulup alabildim. Yılbaşından beri kart ve psu bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: canskru

3080 iyi bir kart değilki. neden herkes vram miktarı bu kadar düşük olan bir kart için sıraya girmiş anlamış değilim. 3070 çok daha mantıklı. 3080'de stok sorunu bile olmamalıydı bence talep bile olmamalıydı. Nvidia milletle dalga geçmesinin cezasını çekmeliydi hatta. Konuyla alakasız bir yorum oldu ama aklıma geldi öylesine yazdım...

Abartma bulamayınca iyi sallamaya başlamışsın. İlk çıktığı günden beri asus tuf rtx 3080 kullanıyorum. Tüm oyunları 4k ultra ayarlarda en düşük 60fps ile oynuyorum. Piyasadaki bence en iyi kartlardan birisi

• Dostum adamlar rantının peşinde. Miningcilere kızıyoruz onlar bile kartı alıp kullanıyor en azından seni beni öpmeye çalışmıyor. kullansalar hayırlı olsun deriz yada 7 ye aldım 7,5 a veririm kardeşim deseler yine bir emek ve hizmet var dersin adam uğraşıyor. 7 ye alayım 10 liraya size satacağım diyor alenen . bana kalırsa bu tarz üyeleri süresiz banlayıp forumdaki oksijen israfını azaltmak lazım. Forumun amacı paylaşım etkileşim ve birbirine değer katmaktır. Bunların kendileri haricinde birine bir şey katacaklarını düşünmüyorum.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B08LNPPCWJ

₺7.778,17

+ ₺105,87 Kargo ücreti

İthalat Ücreti Depozitosu Dahil 

Teslimat tarihi: 16 - 22 Şub

Hızlı Teslimat: 9 - 15 Şub

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: SeismiCMotioN

Ben 3070 bekliyorum sebebi de 3060ti la arasında 700 900 arası fiyat oynadıgı için yoksa 3060ti alacaktım. Bilgisayarım yok psu ve ekran kartı harici herseyi bulup alabildim. Yılbaşından beri kart ve psu bakıyorum

Hayırlı olsun. Güle güle kulan cihazını.

Acaba dedim gtx 1060 ekran kartı bosa cikan var mi belki uygun fiyata veren olursa bizde 660 ti ekran kartından yukselmis oluruz.

• Hover_Craft kullanıcısına yanıt

Bu kart da arta arta 8K'ya dayandı. Amazon fiyatı bile.

• Arkadaşlar eğer gönderiniz APG ile geliyorsa işiniz Allah'a kalmış söyliyeyim. Yerel iş birlikçileri Aramex 24'ünde Atatürk Havalimanı gümrüğüne giren kargomu daha temin etmiş değil. Üstelik gönderiyi daha gümrükten bile çekmemişler ve bugün itibariyle 1-2 gün sürebilir diyorlar. Açıkçası stok bulabilirseniz mutluka hızlı teslimat seçin. Çünkü Amazon müşteri hizmetleriyle konuştuğumda APG'nin hızlı teslimat seçeneği yokmuş. Yani bu durumda kargonuz ya DHL yada UPS'le gelir ki her ikisi de muhtemelen APG ve Aramex'den daha hızlı kargonuzu elinize ulaştırır. Şahsen şikayetvar'a şikayet oluşturdum. Yine amazon müşteri hizmetlerinden şikayet oluşturdum. Şu Corona sürecinde yerli kargo firmaları bile kendilerinin geliştirirken, Aramex'in bu yaptığı amatörlük. Üstelik müşteri hizmetlerini aradığımda gümrükte yoğunluk olduğunu belirttiler. Benzer siparişleri DHL ile teslim alan arkadaşların İstanbul dışındaki illerden kargoya verildikten sonra 3 gün içinde teslim aldığını söylediğimde bana ''Şirketlerin operasyonel işleyişleri farklı'' diye cevap verdiler. Açıkçası Amazon Türkiye şuan kargo şirketleri için herhangi bir alternatif sunmuyor ama bu ayar geldiğinde banlayacağım ilk şirket APG ve Aramex olacak.

• Dave Blake kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum, APG ile gönderilen ürünüm dünya turuna çıkmış, hızlı teslimat seçmenizi tavsiye ediyorum.

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • spintirea kullanıcısına yanıt

bende fotoğrafları görünce alırım diye umut ettiydim. yalan oldu demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hover_Craft

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LNPPCWJ

₺7.778,17

+ ₺105,87 Kargo ücreti

bu fiyat yeni zamlı fiyatı mı?

önceden kaç paraydı ?

5700 liraya asus rog strix 3060 ti satıldı amazon.com.tr üzerinden , uykularım kaçıyor her gördükçe , tabi bu fiyat yılbaşından önce satın alınan kart içindi

• quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

bu fiyat yeni zamlı fiyatı mı?

önceden kaç paraydı ?

5700 liraya asus rog strix 3060 ti satıldı amazon.com.tr üzerinden , uykularım kaçıyor her gördükçe , tabi bu fiyat yılbaşından önce satın alınan kart içindi

Alıntıları Göster

Ben 3070 twin aldım 5600 liraya. Sonra beğenmedim iptal ettim. 3060ti strix için 5700tl çok para

• quote:

Orijinalden alıntı: Hover_Craft

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LNPPCWJ

₺7.778,17

+ ₺105,87 Kargo ücreti

aldiniz mi ne zaman girdi stoga

• Arkadaşlar dün kart kovalarken İngiltere'den palit 3090 gaming oc buldum. Ürünü aldım ama kararsızım vergi dahil 15.700 TL'ye geliyor. Sizce mantıklı mı yanlış hatırlamıyorsam Türkiye fiyatı da 17 Bin TL'ydi geçen haftalarda bakarken uygun mu aldım yoksa palit markası için değmez mi? yorumlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

Ben 3070 twin aldım 5600 liraya. Sonra beğenmedim iptal ettim. 3060ti strix için 5700tl çok para

Alıntıları Göster

asusun en tepe 3060ti olduğu için

3070 en alt modeline denk gelmiştir parası

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.