Şimdi Ara

Ücretsiz Numaradan İsim Sorgulama ve Tüm Yöntemler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
13.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba tesadüf eseri karşılaştığım bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Uygulama ile numaradan isim sorgulama ve isimden numara sorgulama yapılabiliyor. (Bu noktada isimden numara sorgulamada numaranın hepsini göstermiyor, arkadaş olmanız gerekiyor, sanki bir sosyal medya uygulaması gibi çalışıyor)

Konuya döneyim, uygulamaya üyelik için SMS onay kodu geliyor, daha sonra sizden ad-soyad bilgisi, doğum tarihi, yaş ,profil resmi (Sosyal medya uygulaması gibi) istiyor. Bu şekilde üye olabiliyorsunuz. Elbette uygulamanın Premium versiyonu da mevcut, ücretsiz sürümün de sadece reklam sıkıntısı var.

Bir uyarı; bu tür uygulamalar malum cep telefonu rehberinizi veri tabanına yedekliyor ve uygulamayı cep telefonlarında kullanan ve numara sorgusu yapan kişilerle paylaşıyor.

Arama sonuçlarında birden fazla kayıt sonucu çıkabiliyor, yani cep numaranızı kimin nasıl kayıt etmiş olduğunu tahmin edebilirsiniz. Uygulama arama esnasında kim arıyor bilgisi de size vermektedir. Ayrıca arkadaşlarınızın, akrabalarınızın yada sevdiğiniz kişilerin beni nasıl kaydetmişler bilgisine de ulaşabilirsiniz. numaradan isim sorgulama ile spam aramalardan, dolandırıcılardan, yada istenmeyen banka aramalarından kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için;

kaynak:https://www.teknozum.com/ucretsiz-cep-telefonu-numarasindan-isim-sorgulama-nasil-yapilir-tum-yontemler/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayzen0180 -- 7 Mart 2019; 21:3:5 >

• Herkes görsün diye, güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel :)

• Hemen deniyorum, teşekkürler...

• Deneyiminizi paylaşırsanız sevinirim

• Arkadaşlar uygulamayı denedim, gerçekten de buluyor numaraları, tavsiye ediyorum

• Arkadaşlar program çok iyi, tavsiye ediyorum.

• Güncel, uygulama değişmiştir. Detaylar linkte

• Arkadaşlar yeni yazı linkte, çok güzel detaylar var. Beğenilerinize sunuyorum :)

• Numara sorgulama için çok farklı yöntemler varmış

• Güncel 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konudaki bilgilere ek olarak alternatif yöntemler arıyorsanız Ücretsiz Numaradan isim sorgulama konusuna da bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.