Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orochiearth -- 21 Şubat 2021; 23:44:25 >

• 37 okunma cevap yok. Saolun ya
  • Arkadaş tepki veriyorsun "37 okunma cevap yok. Saolun ya" diye ama 37 kez okunduğu halde cevabını verebilecek birisi yoksa buradan anlaman gereken "soru öyle spesifik bir soru ki kimse cevap veremiyor bilgisi olmadığı için"

Ha şu da var, forumda replikalardan başı ağrıyan tonla insan var ve bunlarla alakalı da tonla başlık var; tüm bunlara rağmen hala replika derdinde olan birini görünce belki de gülüp geçiyorlardır...
  • mesajlarda karakter sorunu çıkar,4gb hafıza der sen 1gbını kullanabilirsin,foto ve ses kalitesi zate bekleme,kasası orijinaline göre dandiktir,bozulunca çöpe atarsın,menüsündeki ikonlar farklıdır biraz vs vs
  • bizim arkadaşa aldık 2. el carbon kasası cok dandik ses ve kamera yok gibi zaten ekran çözünürlüğü çok kötü tavsiye etmem
  • Konuyla ilgili beni aydınlatan arkadaşlara teşekkür ederim. Elbette replika almadan önce replika deneyimi bulunan arkadaşlardan yardım almanın en doğrusu olduğunu düşünüp bu başlığı açmıştım. Şimdi biraz daha para biriktirip 2. el orjinal artık lunamı olur sirocco black mi olur bulmaya çalışacağım :)
    Gecebekçisi konuyu kaldırabilir, mesajları silebilirsin.
  • Adamlar 2 milyarlık telefonu 300 milyona çıkarıcak ve sar değerini üzerinin soyulmamasını iyi kamerasını tuşunu muşunu vs. kaliteli yapıcak.Tabiki böyle bir şey beklemek mantıksız olur.Zaten bu tarz telefonlar 3.Dünya ülkelerine yönelik parası olmayan ama gösterişi seven insanlar için üretiliyor.Ne sara bakılıyor ne özelliğine.Nokia vs. insanları biraz kazıklıyor ama en azından ne aldığını biliyorsun.... Berk
  • Elbette komutanım doğru söylüyorsunuz. Hiçkimse bir şeyi daha kötü ve eksik yapmadan daha ucuza satamaz. Replika telefon almak kalitesizliği baştan kabul etmek anlamına geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.