Şimdi Ara

Nintendo Switch - Kutulu Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.080
Cevap
194
Favori
224.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eskişehir
  • Alınık kutulu pokemon sword veya shield, istanbul içi elden kargo ile alınırsa zebramo üzerinden alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250'şer liradan zelda ve luigis mansion 3 arıyorum. Takas olarak pokemon lets go pikachu verebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • herkese merhaba, elimde BOTW: Legend of Zelda ve Luigi's mansion 3 var. kutulari raftan bile inmedi tertemiz oyunlar, ikisi 650 TL takas dusunmuyorum. istanbul ici elden halledebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fringe_ -- 6 Temmuz 2020; 15:12:36 >
  • Aknfth kullanıcısına yanıt
    Günceldir

• İkinci elde, 350 TL'lik bir switch oyununun kapıya kadar gelmesi, kargosu ile birlikte 380 TL civarı tutmakta. (300 TL için bu rakam 330 TL diyebiliriz)

250 TL üzerindeki ikinci el fiyatların yüksek olduğunu düşünen oyunseverlere alternatif olarak önerim, geçtiğimiz ay iki defa deneyimlediğim shop4tr. EXC oyun fiyatları 340-360 TL civarı, kargosu dahil. Buna bir gümrük masrafı eklenecek, 15-65 TL arası. (1 hafta ara ile sipariş verdiğim bir switch oyununa 15 TL, diğerine de 65 TL gümrük masrafı yazılmış)

sipariş verdikten 3 gün sonrasında Türkiye gümrüğüne,
    sipariş verdikten 10-15 gün içinde de PTT ile kapınıza kadar, karton ambalajda ulaşmakta.
    Benim deneyimimde kırık, çıkık, çizik olmadı.

2 oyun alımı sonrası ise, sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz yaklaşık 15 TL değerinde bir kupon oluşturabilir, ya da puanlarınızın daha da artmasını bekleyebilirsiniz.

* * *
    OYUNLARA ŞURADAN BİR GÖZ ATABİLİRSİNİZ;
    https://www.shop4tr.com/nintendo-switch-games

* * *

Mesela (an itibari ile);

Luigi's Mansion 3 (342,5 TL)https://www.shop4tr.com/nintendo-switch-games/luigis-mansion-3-nintendo-switch-game
    Mario Oddyssey (353,5 TL)https://www.shop4tr.com/nintendo-switch-games/super-mario-odyssey-nintendo-switch-game

696 TL + gümrük (30TL-130TL) = toplam 726-826 TL aralığında.
    (+ sonraki alışverişiniz için -15 TL indirim)

* * *
    Deneyimlediğiniz başka alternatifleriniz varsa, bunları bizimle de paylaşırsanız güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asaltek -- 6 Temmuz 2020; 21:10:53 >

• Sorunsuz, kozmetik olarak kusursuz Zelda Breath of the Wild

Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ural89 -- 9 Temmuz 2020; 13:20:19 >
  • Mariokart 8 Deluxe 290₺. Havale sonrası kargo.

Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ural89 -- 9 Temmuz 2020; 13:19:58 >
  • Satılık

kutulu Dragon Quest XI Echoes of an Elusive Age Definitive Edition - 280 TL Kargo alıcıya ait olmak üzere kargoyla gönderim sağlayabilirim.
  • Kutusuz Fifa 20, 100tl
    Ankara içi tercihim.

Splatoon 2 alınır

• dahi_tr D kullanıcısına yanıt
    Satıldı
    Günceldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahi_tr -- 12 Temmuz 2020; 15:50:3 >
  • Satılık

Kutusuz Oyunlar

Zelda Breath of the Wild - Satıldı

Super mario odyssey - Satıldı

Mario Kart 8 Deluxe - 280

Dragon Ball Xenoverse 2 - 230

Has-Been Heroes - 230

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 19 Ağustos 2020; 12:44:44 >
  • Alınık

Hyrule Warriors Kutulu

• Satılık kutusuz Pokemon let's go pikachu 225tl - - - - zelda satılmıştır.

• SATILIK

Kutulu Diablo 3 ethernal collection : 200 TL gayet iyi durumdadır ankara içi elden ya da kargolama yapabilirim.

• Hüznü Şenlendiririm kullanıcısına yanıt
    Mario odyssey ve luigis mansionu satabilirim size . İkisi 600 olacak şekilde
  • SATILIK KUTULU ZELDA BOTW
    350 TL
    İSTANBUL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabrkk -- 10 Temmuz 2020; 20:5:43 >
  • kutulu Zelda Breath of the Wild 300 tl
    istanbul/ümraniye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimist_34 -- 11 Temmuz 2020; 9:20:28 >
  • 210 tl ve kargo alıcıya aittir. Küçükçekmece tarafındayım isteyene elden verebilirim.

1-2 SwitchNintendo Switch - Kutulu Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu Nintendo Switch - Kutulu Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu Nintendo Switch - Kutulu Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mmaestro -- 11 Temmuz 2020; 16:28:31 >

• Kutusuz Super Mario Odyssey 250 TL
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.