Şimdi Ara

Başlık silinebilir. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
44
Favori
84.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Günlük kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak 5 kişiye de yeter.Çok yoğun kullanan için tek kişiye de yetmeyebilir.Netflix youtube download filan yoksa yeter.
  • deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Hocam buradaki yorumları şikayet sitesindeki ekşi deki yorumları inceleyin.Karaı kendiniz verin memnun olanda var olmayanda.Sonuçta Türk Telekom alt yapısı.Fiyatlar uygun taahhüt yok.Modem ücreti yok.Denerim olamazsa kapatırım bir kaybım olmaz diyorsan demende fayda var.
  • 4k video, oyun kullanımı yok. Aynı anda 2 kişi film/dizi/youtube izler en fazla. Onun dışında genel itibariyle sosyal medya kullanımı olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gothamcity kullanıcısına yanıt
    Sanırım sizin bağlantı dsl olacak.16 mbit 50 TL.24 mbit 55TL 35 mbit 60TL. Arada 5-10TL fark var. Gücün varsa 10 lira fazla verip 35 mbit paketini al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D78B5F520

Kargo ulaştıktan sonra 1-2 gün sonra bağlanıyor.Ancak malum virüs salgınından dolayı gecikmeler olabilir.
    kargo ulaştı,tt ekip gelip gelip apartman kutusuna kablo ayırdı,sonra bide elektirikçi çağırıp bizim telefon hattımıza bağlantı yaptırdım.netgalaksi arayıp neden 2 saniyelik kablo bağlama işini
    yapmadan gittiklerinin mantığını sorduğumda "bağlantı yapmaları gerekiyordu,ben şikayet oluşturucam" dedi,he he tamam dedim kapadım.
    dünden beri bakıyorum sürekli bağlantı gidiyor,internet var ama hiçbir sayfa açılmıyor,speedtest bir oluyor,bir olmuyor.ilk izlemimim pek hoşuma gitmedi.
    neyseki allahtan arayıp muhatap buluyorsun,bugün aradım bakıcaklar ne durum var.

• Sorunu hallederler . Umarım uzun vadede iyi olur.

• Netgalakside bende sorun yaşıyorum. Youtube 1080p videolar kesik kesik. Yurtdışı çıkışları yetmiyor. Sürekli ping var. Paket kaybı yaşıyorum. Sorunda bulamadılar.

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    Youtube 1080p videolar kesik kesik durumu süreklimi var sanmıyorum
    bende bazı yayınlarda nadiren kesilmelere rastladım o kanala özel başka kanala geçtiğimde akıcı demekki hat iyi
    genellikle memmunum ben 8 ile

• Telekom açıklama yaptı Inter trafiği çok yoğun diye. Kesintiler bu sebeple oluyordur.Haftaya online EBA dersleri başlayınca iyice hizlarimiz düşebilir.https://www.turkiyegazetesi.com.tr/teknoloji/688476.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D78B5F520

Telekom açıklama yaptı Inter trafiği çok yoğun diye. Kesintiler bu sebeple oluyordur.Haftaya online EBA dersleri başlayınca iyice hizlarimiz düşebilir.https://www.turkiyegazetesi.com.tr/teknoloji/688476.aspx
    Şu an tamamen kesildi....

• Superonline fiber üzerinden 8mbit/200gb lık paket veriliyor mu yoksa ttnet dsl üzerinden mi veriliyor. Bir de tcell fiber aboneliği bitmeden geçilse sorun oluyor mu fiber üzerinden almak istersek ?
    25mbit 12 ay taahhüte 100 lira vermek istemiyorum. 15 liğe de 90 lira dediler :/
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Sadece Turktelekom üzerinden veriliyor.

• Bugün evraklar teslim edildi. Hafta sonu internet bağlıyorlar mı?

Evet benim interneti hafta sonu bağladılar.

• Bugün 10 gibi evraklar teslim edildi. Ne zaman bağlanır diye sordum. Mh size sms gelecek diyor. Ne zaman işleme alınacak başvurum acaba

• Ben başka bir şey soracağım. Netgalaksi bağlattım. Cs:go'da ping oluyor 35mbitte nasıl ping oluyor anlamadım da neyse. Siz elektrikçiye kaç para verdiniz? Benden 100 lira istedi 80 lira verdim. İçime oturdu.
  • Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    2. El bı modem buldum kendim kurdum .kablo tesisatı mi da kendim yaptım para vermedim .ancak böyle bir is için 80 TL normal

En geç p.tesi bağlanır. Turktelekom ekipleri gelip baglayacak. Seni ararlar evdemisin diye.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.