Şimdi Ara

Nero'ya Alternatif Ücretsiz\Kaliteli CD\DVD Yazma Programları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
3
Favori
637.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ashampoo gayet kullanışlı, bugüne kadar disk yazıcı cihazlarla, işletim sistemleriyle ve boş medyalarla uyumsuzluğunu görmedim. CDBurnerXP yazılımını ise kullanmadım ancak boyutunun küçük olması güzel, çok kuvvetli olmayan sistemler için ideal olabilir.
  • çok iyi çalışma teşekkür ederim
  • Çalışmaların çok güzel , eline sağlık.
    Ben CdBurnerXP ve Burn4Free yi öneririm Burn4free biraz daha kullanışlı ama sanırım iso yazma özelliği yok.
  • CDBurnerXP tek geçerim
  • Çok yararlı bir konu,Nerodan sayenizde kurtulcam artık
  • Win 7 7100 sürümüyle uyum sorunu olmayan, freeware dvd yazma programı tavsiye eder misiniz arkadaşlar.
  • Mrb.lar öncelikle konuyu açan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim emeğinize sağlık. Benim bir sorunum var. Yeni evlendim düğün DVD sini çoğaltamadım. Dvd içeriğini Harddiske atıp sonra boş DVD ye yazdırdım vistada ama ne yazıkki DVD Playerda oynatmıyor. Nero dada DVD kopyalama yapılmıyor. Acaba bu işi yapabileceğim en iyi ve kulanışlı olan program hangisidir. Lütfen yardım edermisiniz???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan 06 -- 30 Ağustos 2009; 17:03:30 >
  • Yardım edecek kimse yok galiba. Ashampo burning studio yu indirdim bakalım onunla işimi görürüm inşallah.
  • Aralarında en iyisi BurnAware gibi sanki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caadas

Tam da bugünlerde ücretsiz ve küçük programlar arıyordum. Ben de aynen arkadaş gibi hafif, sadece işini yapan bir program arıyorum. Ancak en önemli kıstasım uyumluluk. Boş medya veya yazıcı uyumlulukları bakımından en iyisi hangisi? Eski bir dergi CD'sinden Ashampoo free 6.6.1 kurdum. İş görür mü? Kurulu hali 72 MB ama iyi bişeyse dursun bari :) Öte yandan CD BurnerXP'nin arayüzü çok tanıdık. Resmen Magicİso programından aşırmışlar. Kullanışlı bir arayüzü olduğundan, sempatik geldi. Önerir misiniz? Ashampoo'mu yoksa CD Burner'mı?

Güzel bir paylaşım olmuş, teşekkürler.

Ben de bugüne kadar Ashampoo ile uyumsuzluk yaşamadım. Nero 7'de iki DVD yaktım, Ashampoo'da yakmadım aynı sürücü ile. Fakar DVD+R'ler farklıydı, ondan da olabilir. Ashampoo be BurnAware en geniş desteği olan yazılımlar sanırsam...

• Cevap için teşekkürler. Az önce CD Burner Xp'yi denedim. CD'yi sorunsuz yazdı ama hız seçeneklerinden 52X'i nedense düşüremedim. 52'den başka hız yoktu. Yazımdan önce belleğe atma ve disk doğrulama seçenekleriyle beraber yazma işlemi 10 dakika civarı sürdü (650MB).
  • ashampoo yu unutmamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: caadas

Cevap için teşekkürler. Az önce CD Burner Xp'yi denedim. CD'yi sorunsuz yazdı ama hız seçeneklerinden 52X'i nedense düşüremedim. 52'den başka hız yoktu. Yazımdan önce belleğe atma ve disk doğrulama seçenekleriyle beraber yazma işlemi 10 dakika civarı sürdü (650MB).

CDBurnerXP ile CD'yi yazdırdım.Klasörler görünüyordu ama klasörlerin içleri boştu...

Nero 6'dan sonra Nero kendinden geçti, ondan sonraki kral AShampoo oldu. Ashampoo'yla yola devam usta...
  • teşekkürler
  • 1-BurnAware Free
    2-Ashampoo Burning Studio Free 6.76
    3-ImgBurn
    4-Burn4Free
    5-CDBurnerXP
    6-Final Burner
    7-Infra recorder

Bunlardan hangisi daha kapsamlıdır? (ayarlar yönünden ve medya dosyası yazdırma bakımından) Hangisini tavsiye ediyorsunuz?

Acer'la gelen NTI vardı ama hiç memnun kalmadım.
    DVD RW'ye 4 GB'lık dosya yazdırmadım bir türlü. Yazmış gibi görünüyor ama bilgisayar okumuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofokles2000 -- 6 Kasım 2009; 3:28:16 >
  • Ashampoo kullan sadece veri yazdırmak için. İmaj işlemleri için de ImgBurn kullan.

Ashampoo kullan, DVD+R uyumluluğuna bakmalısın bir de...
  • 2 mesaj üstte yazdığım 7 programı da kurdum. Hepsini deneyip karar vereceğim.
    Kullanışlılık, uyumluluk, ince ayar yapabilme ve stabilite açılarından hepsini test edeceğim.
    Yalnız bundan önce sormak istediğim birşey var. 4 Gb'lık bir avi dosyasını yazdırmak için dosya formatı olarak ne seçmem gerek? ISO9660, UDF..
    Sanırım UDF yazdırmam gerekiyor ama ISO+UDF diye bir şey de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofokles2000 -- 6 Kasım 2009; 4:45:01 >
  • arkadaşlar Ashampoo Burning Studio yu indirmek istiyorumda win 7 ile uyum sorunu çıkarmı acaba? Bu programı win 7 de kullanan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
    İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

arkadaşlar Ashampoo Burning Studio yu indirmek istiyorumda win 7 ile uyum sorunu çıkarmı acaba? Bu programı win 7 de kullanan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
    İyi forumlar.

Sorun çıkartmaz. BurnAware'i de deneyebilirsin.
  • Beyler DVD-Player'da izlemek için hagi programla .avi formatlı filmleri çekebilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.