Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) 'İLK VIDEO GELDİ !!!' (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
12
Favori
49.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yellow canary01

gelmiş geçmiş en iyi need for speed oyunlardan biri olmuş şu oyuna kötü diyenler günaha girer ayıptır
    Oyun simülasyon beklentisi içinde oynanırsa kötü gelir.Klasik nfs arcade tarzı olmuş.Yarı aksiyon yarı sim gibi.Özellikle polis görevleri most wanted heyecanını veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

gelmiş geçmiş en iyi need for speed oyunlardan biri olmuş şu oyuna kötü diyenler günaha girer ayıptır

Ayıp filan değildir, oyun berbattır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forward 1905

Mavi kırmızı mor turuncu ve yeşil renkler ana yarış kategorileri.Haritaya basacaksınız.Hikayeyi kapsayan yarışlar sırasıyla yanıp sönüyor.Map te yanıp sönen işaretleri takip edeceksiniz. Map te Events kısmındanda bakabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Tamamdır teşekkürler

• quote:

Oynamayan veya simülasyon bekleyen herkes oyuna kötü der

Ben bugün oynamaya başladım çok zevkliydi oyun mobil oyunu diyenler oyundan anlamıyor

Oyunu almayan veya almayı düşünen varsa alsın bana göre dediğim kriterleri taşıyan kişi zaten almasın

Simülasyon isteyenler bu oyundan zaten uzak dursun

• Oyunu almayı düşünen arcade yarış türü seven arkadaşlara ben de tavsiye ediyorum. NFS Payback hakkında yapılan birçok olumsuz yoruma aldırıp ön yargılı olmayın lütfen. Gayet de keyifli bir oyun olmuş. Görevler yapmayıp açık dünya da serbest takılırken de oyun sizi eğlendiriyor stres atıyorsunuz. Eğer arcade seviyor, benim gibi eski NFS oyuncularındansanız oyun sizi oldukça tatmin edecektir. İndirimlerde alıp bir şans verin derim.

• Oyun bugün bitti.Keşke bitseydi derdimde son bölümler baya zordu :) Özellikle son off road yarışlarını bitirmek 1 günümü aldı.Oynayış olarak hiç sıkmadı,gayet zevkliydi.

• Oyun u bitireli oldu bayagı . Biraz ara verip kalan jump ları falan yaparım dedim ama yok dönemedim bir türlü . Benim gibi yapmayın sıcağı sıcağına bitirin herşeyi .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar birşey soracağım hikaye görevlerini oynuyorum 3 tane karekter var hepsinin arabasi ayrı ben yeni araba alsam kullanamam mi

3 karakterin araçlarını mi kullanabiliyorum sadece

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    oynarsın tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

oynarsın tabi
    Hikaye üzerinden gidecem Ama

Evet hikaye odaklı oynarsin

• quote:

Evet hikaye odaklı oynarsin
    Tamamdır teşekkürler bunların araclari çok kötü birde gelismiyorlar parçaları hep düşük

Yeni aldığın araçları da bir süre sonra geliştirmen gerekecek

Dükkanlarda satılan iyi parçalar var oyun parasıyla alabilirsin

Zamanla parçalar değişiyor

• quote:

Yeni aldığın araçları da bir süre sonra geliştirmen gerekecek

Dükkanlarda satılan iyi parçalar var oyun parasıyla alabilirsin

Zamanla parçalar değişiyor
    Aynen geliştirmek için parça alacağım ama çok kısıtlı bu çok saçma olmuş ne yapalım kolay modda oynuyacagim çoğunu yarışlar kolay kazanılmıyor normal yapınca çünkü aracın gücü yetmiyor

Bu oyuna mobil oyun diyenler oyunu hiç oynadı mi acaba nasıl mobil oyunu oluyor merak ettim

Oyunun ilk zamanları pek iyi parçalar bulamayabilirsiniz belki ama ilerde daha sağlam geliştirmeler yapınca araç performansları bayağı gelişiyor. İyi performanslı araçlarla oynarken daha keyif alıyorsunuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Oyunun ilk zamanları pek iyi parçalar bulamayabilirsiniz belki ama ilerde daha sağlam geliştirmeler yapınca araç performansları bayağı gelişiyor. İyi performanslı araçlarla oynarken daha keyif alıyorsunuz :)
    Tamamdır teşekkürler yeni araçlar alayım

• Arkadaşlar bu oyunu oynarken sizin ps4 ün fanıda çok ses çıkarıyor mu acaba?

• Konuda önceki sayfalarda bir arkadaşımız daha paylaşmıştı aynı bug dün oynarken benim de başıma denk geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 28 Mayıs 2018; 22:24:0 >
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Aynısı banada oldu sanırım kız da sorun var

Aynen olabilir ilk defa başıma geldi benim de
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.