Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) 'İLK VIDEO GELDİ !!!' (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
12
Favori
49.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Beğendim ben bu çöpü 😁

GT sport un yanında iyi gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlı bir şekilde yolculuk yapamıyorum . Anca rotayı belirliyorum . Hızlı yolculuk var mı ?
  • oyundaki tüm benzinliklere üçgen butonu ile hızlı ulaşabilirsin. birde oyun içerisinde farklı yerlerde garajlar var. eğer o garajları 1 defaya mahsus satın alırsan o garajlara da üçgen ile hızlı ulaşabilirsin ;)
  • a.turkanoglu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , zaten bayağı çözdüm oyunu
  • Az önce yakaladığım BUG

https://www.youtube.com/watch?v=Co2orAC4zGE

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Az önce yakaladığım BUG

https://www.youtube.com/watch?v=Co2orAC4zGE

ablanın sunroof fantazisi varmış.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    İlginçmiş

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    atarabası kullanıyo abla :)
  • Ps4'te yeni sayılırım. Drive Club almıştım ilk oyun olarak, en başlarda zevkli geliyordu ama şimdi sıkmaya başladı. Menüden yarışlara girip yargılıyorsun misal Drive Club'ta, bu oyunda da öyle mi? Yoksa yarışacağın noktaya serbest sürüşle gidebiliyor musun? Ya da canım yarışmak istemiyor bu gün deyip, haritada kafana göre serbest gezebiliyor musun?

• MotorluKuryeci kullanıcısına yanıt
    Evet serbest sürüş modu var . Hatta yarış yapmadan spred trap jumping gibi başka aksiyonlarla da muhattap olabilirsiniz

• selam arkadaşlar.
    oyunda modifiye nasıl oluyor?
    - oyuniçi para ile gidip dükkandan istediğimiz eşyayı takıyor muyuz?
    - yada yarış sonu rastgele verilen eşyaları mı takabiliyoruz?
    - yani gidip her araç için tekrar tekrar part eşya kasmak lazım mı?
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    Para biriktirip istediğin parçayı takabilirsin . Ancak eşyaları açman için bazı görevler var onları tamamlaman lazım . Görevleri tamamlayınca garaja gidip paranın yettiği kadar modifiye edebilirsin araçları .

Bu arada oyunu bitirdim . Offroad yarışlarının Allah belasını versin illallah ettirdi Geri kalan şeyler çok güzeldi . Grafiklerde nadir de olsa hatalar vardı ama genel anlamda grafikler mükemmeldi . Sağlam bir hikaye beklemeyin ben hep hikayeleri geçtim . Çok yapmacık hareketler vardı . Zaten beklentim de yoktu hikaye anlamında . Sadece Spotify'dan müzik açıp yarış yapayım istediğim gibi araba modifiye edeyim mantığıyla aldım gayet güzel de vakit geçirdim . Yaklaşık 20 saat geçirmişimdir .
  • offroad'dan ben de yıldım , son model her şeyi full araba var kontrol çok kötü. Nfs bu off-road sevdasından vazgeçsin bence

• modifiyede çok yetersiz bence. hep aynı parçalar az ve pek bir şey değişmiyor.

mesela far yapıları değişmiyor sadece renk ekliyorsun.

• patapon_00 kullanıcısına yanıt
    X6M her şey full ama bir yarışı kaç kere denedim . Kesinlikle vazgeçmeli
  • Payback evde 2 kişi oynanıyormu?

• malesef hayır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Foreign.

Para biriktirip istediğin parçayı takabilirsin . Ancak eşyaları açman için bazı görevler var onları tamamlaman lazım . Görevleri tamamlayınca garaja gidip paranın yettiği kadar modifiye edebilirsin araçları .

Bu arada oyunu bitirdim . Offroad yarışlarının Allah belasını versin illallah ettirdi Geri kalan şeyler çok güzeldi . Grafiklerde nadir de olsa hatalar vardı ama genel anlamda grafikler mükemmeldi . Sağlam bir hikaye beklemeyin ben hep hikayeleri geçtim . Çok yapmacık hareketler vardı . Zaten beklentim de yoktu hikaye anlamında . Sadece Spotify'dan müzik açıp yarış yapayım istediğim gibi araba modifiye edeyim mantığıyla aldım gayet güzel de vakit geçirdim . Yaklaşık 20 saat geçirmişimdir .
    Hocam 2015 i bitirdikten sonra etrafta gezmek fazla zevk vermedi.Hep karanlık ve ıssız.Bu oyun bittikten sonrada zevk veriyormu ? Arada öyle dolaşmak için açarım.

• forward 1905 kullanıcısına yanıt
    2015'i de bitiren birisi olarak şunu söyleyebilirim ki 2015'in o kasvetli geren bir havası yok . Açık havada dolaşmak daha iyi , zevkli oluyor. Trafik yoğunluğu da normal düzeyde . Bazı yarışlarda fazlalaşıyor elbette ama genel anlamda ıssız değil ve yoğunluğu normal durumda . Bence gameplay videolarına iyice göz atın derim . Easter Gamers bitirmişti.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.