Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben oyunu yeni aldım.bi sorum var.ilk yarışta bi yere kadar geliyorum.adamı geçiyorum ve bi konuşma oluyo sonra ekran kararıyo diğer yarışları yapıyorum.neden böle.ikincisi, bu yarışları yapıyorum.ilk yarışı başından oynayabiliyorum.her oynayışımda belli bi yerden sonra araçtan takur tukut sesler geliyo.ne olduğunu çözemedim bi yardım edebilirimisiniz
  • Sıra bana ait olanı geri almaya geldi
    Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]
  • %100 savesi olan varmı ????
  • Oyunda acayip bi BMW desteği var belli ki, 1. Razor'un aracı 2., 3. ve 4. arabalardan çok daha kötü. En basitinden M3 GTR 350HP ve 250.000$ iken, SLR McLaren 620HP ve 500.000$. Bunun gibi Carrera GT, Aston Martin de 600HP'nin üzerinde araçlar. Hele ki, murcielago zaten bu arabaların hiçbiriyle kıyaslanamaz tam bi canavar. Neyse, oyundaki saçmalıklar böyle dewam ediyo Demek ki biz de parayı bastırsak anadol'u 1000HP gibi yarıştıracaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTaDoR -- 23 Kasım 2005, 20:22:10 >
  • Black edition sürüm olduğunu nerden anlıcazki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StifMeister -- 23 Kasım 2005, 20:24:46 >
  • abimin nikinden yaziomm bunu görse çok kıscakk bana para hilesini nası çalıstırıoz yaa f3 e basıom para gelmior

--

yiğene bak çakal çıktı yaa hey allahım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gielenberg -- 23 Kasım 2005, 20:57:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tamirci_Çırağı

Arkadaşlar Oyunun SAVE Dosyalarını nereden bulabilirim İnternet cafede kullanıcamda Bilen varsa PM den bir adres verirse çok sevinirim.. Aradım ama bulamadım

Kimse bilmiyormu yardım yaaaa

Bari kendi savenizi verin

• quote:

quote:

Arkadaşlar Oyunun SAVE Dosyalarını nereden bulabilirim İnternet cafede kullanıcamda Bilen varsa PM den bir adres verirse çok sevinirim.. Aradım ama bulamadım

belgerime bak orda most wantedda isme kayıtlı tek bi save dosyası var

• %100 savesi olan varmı ????
  • beleşciler sizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: firadiko

quote:

quote:

belgerime bak orda most wantedda isme kayıtlı tek bi save dosyası var

Yaa ben başlalarının bitirmiş olduğu save leri arıyorum beni yanlış anladın

• quote:

Orjinalden alıntı: Aykut McAlew

%100 savesi olan varmı ????

Ben %100 ü geçtim %80 e razıyım
  • önce ki sayfada söylemiştim ben de bilmiyorum ama başka forumda click to continue yazan yerde sağ altta 1.2 yazıyorsa black editionmuş...
    quote:

Orjinalden alıntı: StifMeister

Black edition sürüm olduğunu nerden anlıcazki
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaTaDoR

Oyunda acayip bi BMW desteği var belli ki, 1. Razor'un aracı 2., 3. ve 4. arabalardan çok daha kötü. En basitinden M3 GTR 350HP ve 250.000$ iken, SLR McLaren 620HP ve 500.000$. Bunun gibi Carrera GT, Aston Martin de 600HP'nin üzerinde araçlar. Hele ki, murcielago zaten bu arabaların hiçbiriyle kıyaslanamaz tam bi canavar. Neyse, oyundaki saçmalıklar böyle dewam ediyo Demek ki biz de parayı bastırsak anadol'u 1000HP gibi yarıştıracaklar

valla evet mclaren lar falan çok daha süper ama BMW M3 ün karizması yeter bence yav ben başından sonuna kadar o arabayla oynamayı düşünüyordum of ya Razor a üstüne

• bıktım bu polislerdennn yaaaaaaa coplara
  • YARDIM LAZIM KURDUM ÇALIŞMIYO PENCEREDEN ATCAM MAKINAYI KIYAMIYOM..................
  • quote:

Orjinalden alıntı: aress3382823

arkadaslar Hamachi muliti olayını cozuyor mu deneyen var mı

kimse hamachi'yle ilgilenmez mi yaa???

dostum biz denedik hamachi'den....

şöyle oldu... lobby'de kurduğu server görülüyor ancak bağlan dediğimizde connecting diyor ve bi türlü giremiyor... internetin yavaşlığından mı olur acaba?

bi de siz deneyebilir misiniz?
  • %93 save ,inen dosya ile aynı isimde bir klasör açıp onun içine atın dosyayı
    http://rapidshare.de/files/8054026/Smoks.html
  • bende v1.2 gözüküyo ama black edition değil , black edition satlıyormu piyasada varsa nerden bulabiliriz acaba

Sanırım önceki 2 oyun gibi rx7 işi götürecek - bu arada porsche ve mercedes baya destek vermişler herhalde 3 er 5 er koymuşlar oyuna :)
  • eğer oyununuzda Camaro 67 warsa black editiondur... ki herkesinki black edition bence.... bu arad hamadan olmuyo blackte olsa olmasada....
    Camaro 67 ve M3 GTR quick race den Bonus Car bolumunden bulabilirsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obaaa -- 24 Kasım 2005, 0:36:55 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.