Şimdi Ara

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
5
Favori
30.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ataman5

Kesinlikle tavsiye ederim hele ki NBA tarafındaysan oyunun 2K19'a bayılacaksındır.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam. Videolardan gördüğüm kadarıyla artık turnikelerde de şut barı var! Daha hassas olmak gerekiyo heralde 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 sorum olacak.

1. Sorum:
    Gatorade fuel Station'da;
    Gatorade fuel bar, Gatorade thirst quencher ve Gatorade whey protein bar şeklinde 3 çeşit enerji yiyeceği var. Bunlar ne işe yarıyor. Aydınlatır mısınız?

2. Sorum:
    Buy Boost'un içinde:
    Jump Shots, Layups/Dunks, Steals, Blocks, Rebounding ve Ball handling/passing gibi paketler var. Bu paketler ne işe yarıyor?

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar 2 sorum olacak.

1. Sorum:
    Gatorade fuel bar, Gatorade thirst quencher ve Gatorade whey protein bar şeklinde 3 çeşit enerji yiyeceği var. Bunlar ne işe yarıyor. Aydınlatır mısınız?

2. Sorum:
    Buy Boost'un içinde:
    Jump Shots, Layups/Dunks, Steals, Blocks, Rebounding ve Ball handling/passing gibi paketler var. Bu paketler ne işe yarıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan_2K

Arkadaşlar 2 sorum olacak.

1. Sorum:

2. Sorum:
    Buy Boost'un içinde:

1. spor salonunda çalışmak yerine bunları para karşılığı alıp yiyorsunuz.enerjiniz fulleniyor.vc problemi olmayanların kullandığı birşey.
    2. jump shots boost alırsanız parayla bir maç veya belli bir maç aldığınız ürüne göre o değeriniz belli bir sayıda artıyor.örneğin önündeki 5 maça jump shot 65 yerine 70 le oynuyorsun.kiralık oyuncu geliştirme yani
    bu da para sorunu olmayanların kullandığı birşey.gereksiz hepsi bence

• Evet cumartesi gecesi pro am oynayan yok mudur? 90 ovr glass cleaner’ım.

• Arkadaşlar oyun nasış 2k18 sahibiyim 2k19 almaya değecek çok bi fark varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vpg ligine katilan 6 kisilik pro am takimimiza oyuncu ariyoruz. 1 yada 2 kisi alacagiz. Ilgilenen olursa ozel mesaj atabilir.

• atsız1925 kullanıcısına yanıt
    pc pure shopshootir lazım mı?
  • Yıllardır Nba 2K serisinin her bir oyunu ile yüzlerce saat harcamışımdır. Ben bu kadar zor bir Nba 2k oyunu görmedim. Geçen sene oyun superstar seviyesinde bile biraz kolay diye bu sene allstar seviyesini hof seviyesine getirmişler. Bire birde adam geçmek imkansız. Lillard ile kalas gibi oyuncuyu geçememek kadar büyük bir saçmalık olamaz. Serinin eski oyunlarında oyun sıkıştığı zaman sağ analogla penetresi güçlü olan bir adamla adam geçebilirdin. Şimdi ise geçilmiyor.

Üçlük atmak çok kolay ama adam geçmek, pick oynamak çok zor. Pick and roll savunması kötü olan adamlar bile çoğu zaman pick and rollu engelliyor. Saçmalığa bak.

Zorluğu proya aldığımda ise oyun iyice saçmalıyor. Herkese 20+ fark atıyorum. Her maçı oynasam 82-0 bile yaparım.

Not: MyGm modunda oynuyorum.

• İndirimle beraber oyun: 95tl, 135 tl ye geliyor nba 2k 19 kardeşlikte. gunumuz tr psn fıyatlarına bakınca oynanacak en keyıflı ve ıyı online single spor oyunu ıcın ıyı fıyat tr psnden de alınsa 360tl altyazı Tr dil destegı yok oyuzden us psnden alınabılır.
    https://psdeals.net/us-store/game/1530554/nba-2k19?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 17 Ekim 2018; 19:3:11 >

• radko kullanıcısına yanıt
    Valla bence kötü aldigima pisman degilim ama cok sacmalamislar top calmak basit sacma sacma animasyon bloklari layup release geldigi icin lag varsa pota altinda turnike kacirman deli etmiyecekse al

• quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Yıllardır Nba 2K serisinin her bir oyunu ile yüzlerce saat harcamışımdır. Ben bu kadar zor bir Nba 2k oyunu görmedim. Geçen sene oyun superstar seviyesinde bile biraz kolay diye bu sene allstar seviyesini hof seviyesine getirmişler. Bire birde adam geçmek imkansız. Lillard ile kalas gibi oyuncuyu geçememek kadar büyük bir saçmalık olamaz. Serinin eski oyunlarında oyun sıkıştığı zaman sağ analogla penetresi güçlü olan bir adamla adam geçebilirdin. Şimdi ise geçilmiyor.

Üçlük atmak çok kolay ama adam geçmek, pick oynamak çok zor. Pick and roll savunması kötü olan adamlar bile çoğu zaman pick and rollu engelliyor. Saçmalığa bak.

Zorluğu proya aldığımda ise oyun iyice saçmalıyor. Herkese 20+ fark atıyorum. Her maçı oynasam 82-0 bile yaparım.

Not: MyGm modunda oynuyorum.
    Sağolsunlar buradaki arkadaşlarımızın tavsiyeleri üzerine oyunu aldım. Hakkını verelim oyun cidden tam bir Nba simülasyonu. Adamlar işini iyi yapıyor. Yalnız size katılmamak ta elde değil! Oyunda inanılmaz bir saçma zorluk var!

Dediğiniz gibi birebir de adam geçmek neredeyse imkansız olduğu gibi pick and roll'den bile başarıyla çıkmak çok çok zor! Bunun yanında pota altı şutlarda ve turnikelerde de getirilen şut bar'ına şut metreye alışmak mümkün değil!

Geçtiğimiz hafta sonundan beri allstar seviyesinde 30 civarı maç yaptım inanın birini dahi alamadım :) pro seviyesi ile arada uçurum var! Arkadaş ne yaparsanız yapın, isterseniz savunmayı cpu'ya bırakın olmuyor. Burda büyük saçmalamışlar. Hof'i saymıyorum zaten bu oyunda superstar veya allstar seviyesinde oynamak tam bir işkence. Bu durumda yavaş yavaş oyundan soğumama sebep oluyor..

• oyuncumu ek para yatırmadan, oyun içi yöntemlerle en hızlı nasıl geliştirebilirim? maçları oynuyorum fakat çok fazla zaman ayıramadığımdan çok yavaş ilerliyor. Düşük overall ile de etkinliklere dahil olmak zorlaşıyor malum :)
  • Guybrush Threepwood kullanıcısına yanıt
    öyle bir yol yok.amaç zaten parayla vc aldırmak.my park oynayanların çoğu bir oyun parası daha veriyor vc ye
    ilk günden 80 overall adam dolu parklarda hep.sen ben gibiler 65 le turnike atmaya çalışıyorsun
  • NBA maçlarında pek zorluk yok aslında. İş pro am'e gelince esas zorluk başlıyor. Bazı takımlar 2 pas üst üste yapmanıza izin vermiyor. Her topa pas arası yapıyorlar.

Tamam zorlaştırmaları güzel birşey ama bunlar b.kunu çıkarmış resmen. Dün pro am de oynadığımız bir maç var, tam evlere şenlik. İzleseniz oynadığımız oyunun basketbol değil voleybol olduğunu düşünürsünüz. Adamlar her kareye bastığında top çaldı.

Bu seneki oyun büyük güncellemeler istiyor. Özellikle lockdown defenderların acilen nerflenmesi lazım. Aksi takdirde online çok keyifsiz olacak.
  • Yukarıda arkadaşların yazdığı nedenler yüzünden oyunu 5.gün satmıştım. Hala da değişen birşey yok demek ki. Yazık güzelim oyun ne hale geldi.

Basketbolu bilmeyen insan da değilim. Hof da oynuyordum 2k14-15-16-17-18 farketmez. Ama bu 19’da all starda bile sinirim bozuldu. Tekrar almayı gerektirecek birşey yokmuş demek ki hala.

• Anladım hocam,nba2018 devam o zaman boşuna masrafa gerek yokmuş ve yazdığın saçmalıkları yaşamıyorum 2k18'de.👍

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Anladım hocam,nba2018 devam o zaman boşuna masrafa gerek yokmuş ve yazdığın saçmalıkları yaşamıyorum 2k18'de.👍

Bende sizin gibi düşünüyordum. Elimde 2k18 var. @ataman kardeşimizin tavsiyesiyle de 2k19'u aldım. oyuna gerçekten bayıldım. Yalnız tuhaf bir zorluk seviyesi var oyunun. Allstar'da dahi oyun kafayı yedirtiyo:) pro 'yada inmek istemiyorum. Zorlamıyo çünkü!

Oyun 18'in üstüne çok şey koymuş. Bunu yaşıyorsunuz. şu kadarını söyleyeyim 18'i bir daha açıp oynayasım gelmiyor. Slider ayarlarıyla oynamak ta tarzım değil. Güncelleme beklicez artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Anladım hocam,nba2018 devam o zaman boşuna masrafa gerek yokmuş ve yazdığın saçmalıkları yaşamıyorum 2k18'de.👍
    19 varken 18i oynamanın mantığı nedir? Oyun her anlamda gelişmiş. Kariyerden oyun fiziği, oynanış defans hucum. Oynayamıyorum dıyende var gayet iyi oynayanda demekkı oynanabılıyor.

Attan inip eşeğe binmek gibi 18i oynamak. Eşşekde güzel hayvandır ama bu da "at" yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 19 Ekim 2018; 11:24:15 >
  • BERGX kullanıcısına yanıt
    Haydaa cihazda 18 var napayım yani

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.