Şimdi Ara

[SATILDI] Muscletech Premium Mass Gainer 5.4kg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SATILDI] Muscletech Premium Mass Gainer 5.4kg
    Ürün 26.11.2017 Supplementler.com çıkışlı ve çikolata aromalı. Faturası mevcut, dileyene gönderebilirim. Piyasada araştırdığım kadarıyla şeker oranı bu kadar düşük olup kalorisi yüksek olan nadir ürünlerden. Hardline, Optimum gainerlarından dan daha başarılı bu konuda o yüzden satın almıştım. 2 ölçek bile kullanılmadı, en az 5 kg var içinde. Vücuduma olan çeşitli etkileri yüzünden kullanmama kararı aldım o yüzden satıyorum. Ürün önerilen şekilde saklanmıştır. Son Kullanma Tarihi: 8 Ağustos 2019

Muscletech Premium Mass Gainer 5.4kg

Fiyat: SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 160 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Büyükçekmece Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 2 ölçek bile kullanılmadıysa 1 ölçek kullandın desek 1 ölçekte de vücudunda bir yan etki göstermesi imkansız desek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hete

2 ölçek bile kullanılmadıysa 1 ölçek kullandın desek 1 ölçekte de vücudunda bir yan etki göstermesi imkansız desek ?

Yarım ölçek kullandım onda bile bi acayip yaptı daha sonra 2 yada 3 defa çeyrek ölçek aldım devam edince etkiler bıraktım. Neden art niyet ile yazdığınızı çözemedim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Art niyetim YÖK hocam yanlış anladınız

• Gecmis olsun hocam. İcerigindeki herhangi bir madde allerjik etken yaratmis olabilir. Bos yorumlara kafayi takmayin. İlerleyen gunlerde satilmamis olursa alabilirim duruma gore

• quote:

Orijinalden alıntı: abhaz23

Gecmis olsun hocam. İcerigindeki herhangi bir madde allerjik etken yaratmis olabilir. Bos yorumlara kafayi takmayin. İlerleyen gunlerde satilmamis olursa alabilirim duruma gore

Teşekkürler. Valla geçen Syntha 6 protein tozu içtim, yine bu gainerdaki gibi oldu. Tozları pek sevmiyor benim vücut herhalde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.