Şimdi Ara

Mouse Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar lol icin yeni mouse alacagim steelseries kinzu v2 ile logitech g300s arasinda kaldim kullanan arkadaslardan tavsiye bekliyorum simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kinzuyu deneyip ergonomisini beğendiysen Zowie FK öneririm,en iyi sensörlerden birine sahip.
  • g300s bugün aldım daha çok hoşuma gitti tavsiye ederim yanınada g105 aldım çok uyumlu oldular
  • g300S bana biraz "şekil şukul" mouse geliyor. fakat kinzu v2 de bir gaming mouse için çok sade. benim önerim razer deathadder v2
  • * Geçen ay Bimekst'en 90 TL ye G500s almıştım her açıdan oldukça tatmin edici bir gaming mice.

* Fakat şu an fiyat 130 TL ile 175 TL arasında değişiyor.

* Mice kadar önemli olan diğer bir ekipmanda mousepad bence.

* Güzel bir gaming mice aldıktan sonra mutlak bir de mouseoad edinin ki olur olmadık yüzeyde kullanıp fareciğe yazık etmeyin.

* F/P olarak Steelseries QCK bence gayet yeterli, ben 25 TL'ye QCK Mini aldım oldukça güzel ve boyut olarak da yeterli.
  • Geçen bende böyle bir konu açmıştımda bir arkadaş mesaj atmıştı elinde gayet uygun fiyata g500s vardı. Bir görüş istersen. KILLMEPLEASEQQ idi sanırım nicki.
  • Tesekkurler arkadaslar cevaplariniz icin steelseries mousepadim var zaten ve su anda da steelseries sensei mouse kullaniyorum mouseu laptop icin aliyorum evdekini sokup takmak falan zor oluyor yani kisacasi cok tuzlu olmasin razer ben de cok istiyorum ama fiyat olarak pahali benim icin su anda max 70 80 tl verebilirim bu arada ikinci el teklifi geldi bir adet o arkadasa da cecal vereyim dostum istanbulda yasiyorum il disindan almayi dusunmuyorum sadece elden teslim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.