Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.534
Cevap
25
Favori
108.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı sorun bendede var.

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

Ben upload 4mbit yükselmesi için arıza kaydı açtım 4mbit yaptılar ama 20mbit lerde olan upload değerim 35 lere çıktı muhtemelen upload power değerleriyle oynamışlar tekrar arıza kaydı açıcam ama nasıl anlatıcağımı bilemedim :D

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    hocam senin snr 5 birim artmış max hızın artmış senin sorun çözülmüş ben bunada razıyım ayrıca upload 20 den 35 e çıkmasını nie sorun ediyosun ki o da güzel bi şey sorun çözülmüş sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memet0864 -- 14 Temmuz 2018; 14:23:55 >
  • memet0864 M kullanıcısına yanıt
    Yok tam tersi oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Yok tam tersi oldu.
    ha pardon resim sıralamasına göre bakınca atladım hemen 112 den 95 e düşmüş snr de düşmüş tıpki benim gibi
  • memet0864 M kullanıcısına yanıt
    Ben uploadı 2 den 4 yapın deyince upload hat değerim çok düşük sandılar heralde, hatta önceliği uploada vermişler diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de artık dayanamayıp geçeceğim galiba.
    Türknet muğla yine sature oldu.

upload 4 megabit değilmi birde kaç günde geçiş sağlanıyor. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

ben de artık dayanamayıp geçeceğim galiba.
    Türknet muğla yine sature oldu.

upload 4 megabit değilmi birde kaç günde geçiş sağlanıyor. ?

Ben akşam başvurdum öğlen bağlandı süper hızlı oldu herşey ve turknet hattımı şimdi iptale uğraşıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Arkadaşlar, Netspeed'i mi yoksa Millenicom'u mu tercih edersiniz siz olsanız?
    Netspeed in en büyük avantajı VPN gerektirmeden telekom harici bir DNS kullanırsanız bütün yasaklı web sayfalarını açıyor.Bildiğim kadarıyla diğer servis sağlayıcılarda DNS değiştirseniz bile VPN kullanmadan bu sitelere giremiyorsunuz.
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Ben direk geçiş istiyorum Türknetten.
    Yani kablo ile uğraşmalarına gerek yok.
    Bunun yanında birde ekstra telefon ücreti vs var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULTILIX -- 14 Temmuz 2018; 16:22:44 >
  • quote:

Hocam direk geçişlerde çok uzun sürüyor türknet kabul ederse taşırlar ama kaç günü alır bilinmiyor ayrıca önceki sayfaları okursanız türknetten geçişlerde türknetin portunu kullandıkları için 35mbit üzerine çıkamıyormuş türknetten geçiş yapanların hepsi aynı sorun ile uğraşıyorlar siz bilirsiniz.

• quote:

Yalın ya da telefonlu kullanma seçeneği var. Yalın 69,90. Telefonlu 59,90 + telefon ücreti (En düşük tarife kullandıkça öde 10 tl) Yani iki türlü de aynı fiyata geliyor.

• guguk kullanıcısına yanıt
    VAE de port Türk telekoma ait ama böyle bir sorun olması ilginç
    Zaten site de sorgulama yaptığımda benim oturduğum daire dışındakilerde hızı gösteriyor ama bizim daire de 0 olarak gösteriyor.

Şimdi arandım TT sisteminde sıkıntı var benim bulunduğum daire dışında herkes sistemde 80 gözüküyor bizim daire 8 :D
    Halbuki modem ile xDSL arası 60 MT kablo var. Bu sorunu halledip ondan sonra başvurmam gerekiyor.
  • Valla AKK olmamasına alışmak gerek :)) steamden 10gb indirdim, torrent dan da 20gb indirdim ama içim gidiyor inerken sanki hizim birden düşecek diye:))))) bu arada StarCraft orjinali var bende ama sadece ilk oyundu 3lemenin tamamını indirdim dün akşam 3 saatte falan indi harika birşey.

Bugün kayinbiraderime gittim. Fiber var onlarda adamlar reklam asmış apartmana 24mbit 50gb kotali 69.90 diye, gulesim geldi :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel tarife benim için ama kampanya ay sonu sona eriyormuş. Mevcut superonline taahhütüm ekim ayında sona erecek. İnşallah o zamana kadar devam eder. Sordum ama uzatılacağına dair bir bilgimiz yok diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim taahhütte bidaha ki ay bitiyormuş, bu ay bitecek sanıyordu kötü oldu benim için, keşke1-2 ay daha uzatsalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Benim taahhütte bidaha ki ay bitiyormuş, bu ay bitecek sanıyordu kötü oldu benim için, keşke1-2 ay daha uzatsalar.

Bende 1 ay sonra taşınacağım ama 1 ay sonra bu kampanya olamayabilir diye gittim turknet üzerine 2. İnterneti bağlattım çok memnun kaldım turknetede iptal başvurusu yaptım. Gideceğim yerede bu hattı taşırım artık

• 3 gün önce netspeed baglattim millenicom me geçmeyi düşünüyorum nasıl bir yol izlemeliyim netspeed iptal Edip mi geçmeli yoksa direk millincom söyleyip onlarmi geçiş yapsın hat degerlerim hattı degistirmezler umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7C8DAEABE

3 gün önce netspeed baglattim millenicom me geçmeyi düşünüyorum nasıl bir yol izlemeliyim netspeed iptal Edip mi geçmeli yoksa direk millincom söyleyip onlarmi geçiş yapsın hat degerlerim hattı degistirmezler umarım

100 megabiti rahat alırsın. Benim yaptığım hatayı yapma hattını taşıt. Yoksa kötü port denk gelir uğraşırsın benim gibi.

• omerkarakaya O kullanıcısına yanıt
    Millenicom la görüştüm 50 mb verebileceklerini söylediler

• quote:

Orijinalden alıntı: BaRon0606

Millenicom la görüştüm 50 mb verebileceklerini söylediler

Biraz ısrar etmek gerekiyor hocam Türk telekom vdsl hız sorgulama sistemine 78-94 mbit gibi küsüratlı hızlar giriyor. Tam 100 mbit girmiyor.Böyle olunca karşıdaki operator sorgudaki hızı 100 mbit'ten küçük bir değer görünce sizin hattınız 100 mbit kaldırmaz, 50 mbit verelim diyor Biraz ısrar edince, daha önce 75-85 kullandım, modemde 134 mbit destekliyor, 100 mbit tanımlayın vs deyince, tanımlıyorlar gibi gözüküyor. (Önceki mesajlarda var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 15 Temmuz 2018; 20:19:27 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.