Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.534
Cevap
25
Favori
108.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türknet için Doğu Karadeniz veya Karadeniz bölgesinde sıkıntılı diye konular görmüştüm forumda o yüzden sordum benzer sıkıntı var mı diye. Sitede 100 Mbps görünüyor adresi girince. Başka yerden bakıyorsanız yollayayım adresi. Bir de 69,90 veya 89,90'lık tariflerden alırsak bu 105 lira kurulum ücretini kesin veriyor muyuz yoksa sadece 3 ay içinde iptal edersek mi veriyoruz?
  • Heisenberg61 kullanıcısına yanıt
    105 lira kurulum ücretini 3x35TL şeklinde ödemeniz kesin gerekiyor evet. Ekstra olarak özel mesaj ile bilgilendirme yapacağım.
  • Binada SOL (fiber) mevcut başvuru yapsak hangi modem veriliyor? Yurt dışı çıkışını SOL üzerinden mi veriyorlar, kullanan arkadaşlarda yurt dışı pingler ne durumda acaba sabah ve özellikle akşam trafiğinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MythEagle -- 18 Kasım 2018; 20:27:24 >
  • Dsmart tv ile internet kullanıyorum

Bulunduğum yerde hızım iyi çıkarsa buna geçsem mi tv de başka şekilde hallederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bunu rize'de kullandım gayette güzel çalışıyordu, memnundum. bir de az kullanan olduu için havuz hep sizin :)
  • TTNet sözleşmem 12.12.2018 de bitiyor. Kullandığım paket 35mbit-100gb akn. Yalın VDSL kullaniyorum. Ayda 71tl ödüyorum. Turknet e başvurdum. Boş port olmadığından taşıma yapamıyor. TTNet portlarını kullanıyorlarmış. Bende millenicom a başvurdum. Sanırım başka port kullanıyorlarmış ve taşımayı yaparız dediler. 35mbit sınırsız akn siz ve bağlantı ücreti olmadan 69.90 dediler. Altyapım 76mbite kadar destekliyormuş. 100mbit olaraktan 84.90 fiyat verdiler. Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. Firma nasıldır. Daha sonra pişman olursam elimdeki porttan da olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MythEagle

Binada SOL (fiber) mevcut başvuru yapsak hangi modem veriliyor? Yurt dışı çıkışını SOL üzerinden mi veriyorlar, kullanan arkadaşlarda yurt dışı pingler ne durumda acaba sabah ve özellikle akşam trafiğinde.

Kampanya sadece türk telekom altyapısı için geçerli. Superonline altyapısı için geçerli değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    Aynı ben :) Sizin kullandığınız tarifeden millenicom'a geçiş yaptım hattım 77Mbps destekledi ben asus modemle 65e sabitleyip snr yi yüksek şekilde kullanıyorum. 3-4 aydır memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: admLive

Aynı ben :) Sizin kullandığınız tarifeden millenicom'a geçiş yaptım hattım 77Mbps destekledi ben asus modemle 65e sabitleyip snr yi yüksek şekilde kullanıyorum. 3-4 aydır memnunum.
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bugün arıyacaklar. Kabul edeyim o zaman.

Bu snr yi sabitleme nasıl oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bugün arıyacaklar. Kabul edeyim o zaman.

Bu snr yi sabitleme nasıl oluyor

Alıntıları Göster
    Bende forumdan öğrenmiştim. Asus modemlerde olan bir özellik. SNR 8 in altında kopma olur diye belirtiliyor heryerde bende 8 olarak bağlandığında 77mbit oluyor ben ortalama 10-11 arasında sabitlediğimde tam 65mbit değer alıyorum bana fazlasıyla yetiyor. Tabi kablosuzda alabildiğim değer 40-45 arası.

• quote:

Orijinalden alıntı: admLive

Bende forumdan öğrenmiştim. Asus modemlerde olan bir özellik. SNR 8 in altında kopma olur diye belirtiliyor heryerde bende 8 olarak bağlandığında 77mbit oluyor ben ortalama 10-11 arasında sabitlediğimde tam 65mbit değer alıyorum bana fazlasıyla yetiyor. Tabi kablosuzda alabildiğim değer 40-45 arası.

Alıntıları Göster
    Bende modem olarak ttnetin verdiği zyxel vmg3312-b10b var. Laptop wifi ile bağlı. Ethernet bağlantısı yapsam torrent daha mı hızlı iner..

• 84.90 olan 100mbit akn siz paket için taşıma onayı verdim. Bakalım ne olacak..

• Merhaba,

Ben de an itibari ile bende 100 mbit Millenicom'a geçtim.

Hala telefonla aramalarını bekliyorum. Öğlen 12'den beri arayacaklar.

Arayacaklar da internet gelecekte baya uzun bir süreç beni bekliyor herhalde.

NOT: Yeni başvuru yapan birisi var ise, süreç nasıl ilerliyor? ne kadar sürüyor bilgi verebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas -- 20 Kasım 2018; 17:47:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

Merhaba,

Ben de an itibari ile bende 100 mbit Millenicom'a geçtim.

Hala telefonla aramalarını bekliyorum. Öğlen 12'den beri arayacaklar.

Arayacaklar da internet gelecekte baya uzun bir süreç beni bekliyor herhalde.

NOT: Yeni başvuru yapan birisi var ise, süreç nasıl ilerliyor? ne kadar sürüyor bilgi verebilir mi?
    Sanırım ben sizden çok daha gerideyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

Sanırım ben sizden çok daha gerideyim..

Alıntıları Göster
    benim tek yaptığım bina internet altyapımı sorgulayıp, 100 mbit alabildiğimi gördüm.

direk whatsapp hattı ile iletişime geçtim, tc kimilk no ve telefon verdim.

hala aramalarını bekliyorum :)
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    Daha önce birlikte iletişime geçmiş olsaydık işlemleri sizin için hızlı bir şekilde halledebilirdik Yine de uzun süreceğini zannetmiyorum şimdiden hayırlı olsun size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woozie

Daha önce birlikte iletişime geçmiş olsaydık işlemleri sizin için hızlı bir şekilde halledebilirdik Yine de uzun süreceğini zannetmiyorum şimdiden hayırlı olsun size.
    Bilemezdimki.

Sanırım şuan kurye bekliyorum. Sözleşme gelecek imzalayacagim. Genede yardımınız dokunursa olabilir.

• Beni de adres teyidi için aradılar, aras kargo ile kurye gelecekmiş, kağıtları imzalayacağım ve kurye geri götürecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

Beni de adres teyidi için aradılar, aras kargo ile kurye gelecekmiş, kağıtları imzalayacağım ve kurye geri götürecek.
    Aynısı bugün banada oldu..

• ben de bugün belgeleri imzalayıp gönderdim. 100mbit taahhütsüz fibere geçtim. asus dsl n16 modemim var verilecek modemden iyiyse kendi modemimi kullanabilir miyim acaba

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.