Şimdi Ara

Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
34
Favori
64.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barracuda357

Merhaba. Bu kodu mobil uygulama veya kasiyer arkadasa soyleme disinda 3. Bir secenekle kartimiza tanimlama yolu varmidir
    Migros ve money sayfasinda goremedim

Yoktur.

• Tesekkurler @ Johny Constantine
    Kasiyere soylerim artik kodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Aynı işlemde.hem money puan hemde 25-10 indirim kullanılır mı

hayır

aman kullanma!

money puanı görür kullnır ve kesinlikle 10 tl indirim ayrıca düşmez

10 indirim kaybolur ve kullanılmış gibi sayar

müşteri hizmetlerine yaz durursun ya verirler ya vermezler

25/10 indirimi moneysiz; kasa "tutar indirim"siz kullanınız

• balci1987 kullanıcısına yanıt
    Hocam işi bilen kasiyer olursa kullanılır fakat bu oran çok az fakat işlemin sorunsuz yapılması için gereken yöntem şunlar kodu uygulamadan tanımladıysanız 25 TL ve üzeri ürün alınır tabi elektronik, TL yükleme, alkol ve sigara olmadan tutar 25 TL ve üzeri olunca kasiyer ara toplam alacak ve 10 TL indirim anında düşecek sonrasında Money'i kullanacaksınız ve hem 25/10 kod hem de aynı anda Money'inizi sorunsuz kullanmış olacaksınız fakat çoğu kasiyer ara toplam almadan Money kullandığı için sistem buğa giriyor ve 25/10 kod düşmediği gibi kullanılmış gibi gözüküyor bir daha da kullanmak mümkün olmuyor bence risksiz işlem için 10 Money'iniz varsa 35 TL ürün alın 10 Money kullanın kalan tutar 25 TL ve üzeri olsun 10 TL indirim otomatik düşer 15 TL ödersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 16 Ocak 2021; 15:43:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Bende kasiyer ara toplam yapmamıştı 30 moneyim vardı 40 TL alisverisi bedava yapam dedim 10 TL fazla vermiş oldum
    Bilmeyen kasiyere denk geldim
    Talep açtım 10 lira altlimitsiz numaraya tanimladilar
    Onuda kullandim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam işi bilen kasiyer olursa kullanılır fakat bu oran çok az fakat işlemin sorunsuz yapılması için gereken yöntem şunlar kodu uygulamadan tanımladıysanız 25 TL ve üzeri ürün alınır tabi elektronik, TL yükleme, alkol ve sigara olmadan tutar 25 TL ve üzeri olunca kasiyer ara toplam alacak ve 10 TL indirim anında düşecek sonrasında Money'i kullanacaksınız ve hem 25/10 kod hem de aynı anda Money'inizi sorunsuz kullanmış olacaksınız fakat çoğu kasiyer ara toplam almadan Money kullandığı için sistem buğa giriyor ve 25/10 kod düşmediği gibi kullanılmış gibi gözüküyor bir daha da kullanmak mümkün olmuyor bence risksiz işlem için 10 Money'iniz varsa 35 TL ürün alın 10 Money kullanın kalan tutar 25 TL ve üzeri olsun 10 TL indirim otomatik düşer 15 TL ödersiniz.

Geçen kasada gördüğüm kadarıyla ikinci ara toplamda money puan görünmedi üstadım. Elle manuel olarak girişi var mı kalabalık diye çok kurcalamadım ancak önceden money sorgu kısmı görünüyordu kaldırılmış olabilir.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    3 noda 10 lira moneylerim vardı 25 TL alışverişte kasiyere ara toplam yap dedim 15 düşünde 10 money var kullanin dedim 5 TL ödeme ile isi bitirdim
    İlk tecrubede bilmeyene denk gelmistim 30 money vardı ara toplam yapmayınca 40 TL alışverişte 10 fazla odemistim sonra taleple 10 direk indirim tanımlama yaptılar
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Sayın üstat manuel Money kullanımı da var fakat ortalama olarak %95 kasiyer bilmiyor ekrana otomatik gelirse kullanalım mı diyorlar otomatik gelmezse de manuel menüyü bilmiyorlar ve Money kullanımı boşa gitmiş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Sayın üstat manuel Money kullanımı da var fakat ortalama olarak %95 kasiyer bilmiyor ekrana otomatik gelirse kullanalım mı diyorlar otomatik gelmezse de manuel menüyü bilmiyorlar ve Money kullanımı boşa gitmiş oluyor.

Ara toplam sonrası ya ben görmedim ya da o an sistemsel bir sıkıntı oldu kasada çünkü. Kasiyerler bu ara çok fazla sistemsel kasa problemlerinden şikayetçi. Dün mesela birisine kasada iş bankası puanında sorun var mı dedim gün içinde kullanıp kullanamadığım oldu money kullanımında da sorun olduğu oldu dedi başka kasaya yönlendirdi.

• Ben 4 cips aldım 10 tl düşünce 17 gibi bi ücret ödedim. 15 tl lik cips alımına 5 money kampanyası vardı ama fişte tam bana göre se 10 tl lik kek,gofret alımına 2 money vardı O görünüyor 2 money kazandın yazıyor şimdi bana 5 money gelecek mi? Ve bu money ne zaman hesaba düşüyor. Migrosdan ilk kez money kartlı alışveriş yaptım fazla bilgim yok

• yagmur2780 kullanıcısına yanıt
    Hocam 15/5 cips kampanyası için doğru ürünleri aldıysanız ertesi gün sabah 08.50' de 5 Money'iniz yatmış olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 16 Ocak 2021; 23:33:27 >

Şimdi uygulamadan baktım evet yüklenmiş 5 money. Ama 5 money de baska kampanyadan geldi ama sistemde 5 moneyim var görünüyor. Dün kasiyer 5 moneyi göremedi. Ne yapmam lazım acaba bu konuda bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur2780 -- 17 Ocak 2021; 0:36:39 >
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt
    Toplam kazancım kısmına tıklarsanız Moneyin nereden geldiğini görebileceksiniz fakat harcanabilir Money'iniz 5, sizin yazdiginiza göre 10 Money olmalıydi fakat harcanabilir 5 Money'iniz var ayrıca harcadigim kısmına bakın 5 Money harcanmis mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 16 Ocak 2021; 23:39:29 >

Hayır hocam harcanan moneyim boş harcanmamış görünüyor

• Başarılı gayet,
  • Beyler indimi migros uygulamasindan kampanyada kod girisi yaparak tamamladim, ancak tbg kisminda gozkumuyor, magazada telefon numarasi ile mi kodu soyleyerek mi alisveris yapmak lazim?

• maicole kullanıcısına yanıt

Kasa da kod u söylemen yeterli ama kasiyerin işi bilmesi gerek bazıları anlamıyor

• Teşekkürler hocam oldu.

• Bugün üç adet,farklı hesaplarla kodları kullandım arkadaşlar,money kartta tanimli olmasına rağmen şifreyi tekrar söylemek gerekiyor kasiyere,telefon numarası söyledikten sonra Facebook kodu olduğunu söylemeniz lazım ,sonra alışverişi yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.