Şimdi Ara

Midrange & Amfi ÖNerisi Yardımcı Olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun Aleykum Arkadaslar Murat 124 aracıma midrange sistem yapmak istiyorum ama kafam cok karısık bu isin icinde olanlar bilgisi olanlar yardım edebilirni ilk önce midrange olarak ne koyucam ?
    Mobass mb8 20cm
    Vibe 20cm
    Cadence qrs84 20cm
    Bunların 3 ü arasında kaldım ben tonlamayıda şiddetide sesin yüksekliginide hepsini bir arada olmasını istiyorum hangisini almalıyım hangileri daha iyi olur ?
    Birde Bu sisteme hangi amfi kullanmalıyım Elimde pioneerin gm-6500f amfisi var işimi görürmü acaba ?
    Şuanlık sadece arkaya 1 takım midrange öne tweeterleri koyucam ilerleyen zamanda da 1 takımda one koyucam midrange yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden tesekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Diamond tavsiye ederim bu modeli güzel kendinden tizli öyle çok tiz hastası değilseniz öne tweter koymanıza bile gerek kalmaz

https://m.n11.com/diamond-da-wow8-240-watt-20-cm-midrange-hoparlor-ikili-P261647479?gclid=EAIaIQobChMIyLHAxL7u3wIVFKaaCh208w71EAQYAyABEgJW2fD_BwE&gclsrc=aw.ds

Amfiniz tam beslemeyecek ama yine yeterli performans alırsınız Önede aynısı veya 16cm olanını koyabilirsin. Bütçe varsa amfiyi Qline 80.4 veya 90.4 ile değişmeni tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi life_is_good -- 15 Ocak 2019; 3:11:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.