Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: spy1925 , samsunnluu55 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.614
Cevap
498
Favori
755.993
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay Petrol Ofisi kampanyasina katildim. Sayacta tum islemler gerceklesmesine ragmen puan doneminde puanimi yatirmadilar. Sikayet olusturdum. Gelen cevapta kredi kartinin ode gec ozelligini kullanmadigimi yazdilar. Bende gayriihtiyari yapilmis oldugunu puanin yuklenmesini rica ettim. Gelen cevabi merak ediyorum.
    https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=petrol-ofisinde-40-tlye-varan-maxipuan&IdCampaign=MzEyNA==-ISB

• quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Geçen ay Petrol Ofisi kampanyasina katildim. Sayacta tum islemler gerceklesmesine ragmen puan doneminde puanimi yatirmadilar. Sikayet olusturdum. Gelen cevapta kredi kartinin ode gec ozelligini kullanmadigimi yazdilar. Bende gayriihtiyari yapilmis oldugunu puanin yuklenmesini rica ettim. Gelen cevabi merak ediyorum.
    https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=petrol-ofisinde-40-tlye-varan-maxipuan&IdCampaign=MzEyNA==-ISB
    Geçmiş olsun.Aynı durumdayız 🤨

• maxipuanları kullanabileceğimiz hiç bir e-ticaret sitesi yok sanırım. maxipuanım var kullanmak istiyorum hangi siteye baksam kullanamadım. geçerlilik süresine de az kaldı puanlarımın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HBKocabiyik

maxipuanları kullanabileceğimiz hiç bir e-ticaret sitesi yok sanırım. maxipuanım var kullanmak istiyorum hangi siteye baksam kullanamadım. geçerlilik süresine de az kaldı puanlarımın.
    En mantiklisi petrol almak.ama yok internetten birşey alacağım ederseniz Altungoldtan altin al puanlarla

• HBKocabiyik kullanıcısına yanıt
    N11 de var sanırım. Geçen puan kontrol diye bir şey görmüştüm alış veriş yaparken ama denemedim. Yemeksepetinden puan ile aldım geçen ama sizin kafanızdaki e-ticarete girer mi bilemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torice

N11 de var sanırım. Geçen puan kontrol diye bir şey görmüştüm alış veriş yaparken ama denemedim. Yemeksepetinden puan ile aldım geçen ama sizin kafanızdaki e-ticarete girer mi bilemem.
    N11'de puan kullanımı için "Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanları, n11 kmapanyalarında kullanabilirsiniz. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar, bu bankalarla kampanya yapıldığında kullanılabilir." yazıyor.

Detaylıca baktım ve n11, hepsiburada, gittigidiyor gibi sitelerden puan kullanamam çok saçma. Maximum'un geçerliliği eskisi kadar yok. Muhtemelen @realforever31 dediği gibi benzin alacağım.
  • Merhaba
    Maximum Kredi kartıni sadece internette kullandığım için fiziki kart evde bir yerde kayıp. Ve şuan kısa süre icin yüklenen maxipuanlarim var. Ve yeni kredi kartı istesem dahi ulaşmadan parapuan geçerlilik süresi dolacaktır.
    Kampanya kapsamında gelen parapuanı hangi online alışveriş sitesi nde kullanabiliyoruz?

• milbas kullanıcısına yanıt
    altungold ve turna'da geçiyor
  • Bende de puan birikti ayın 9unda bi kısmıda süresi doluyo hepsiburada gittigidiyor n11 trendyol hepsinde denedim puanla alamıyorum lc waikikiye baktım yine yok sinirlerim bozuldu ne anladım o zaman puan biriktirmekten kampanya kovalamaktan benzin almaya yarıcaksa sadece hiç yaramasın

• Wigle W kullanıcısına yanıt
    Migroslar da Hediyem karta yükleme yaptırın, ihtiyaç duyduğunuzda parça parça harcayabilirsiniz

• Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    Tüm opetlerde kullanabiliyormuyum bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Bende de puan birikti ayın 9unda bi kısmıda süresi doluyo hepsiburada gittigidiyor n11 trendyol hepsinde denedim puanla alamıyorum lc waikikiye baktım yine yok sinirlerim bozuldu ne anladım o zaman puan biriktirmekten kampanya kovalamaktan benzin almaya yarıcaksa sadece hiç yaramasın
    Migros veya CarrefourSA da harcarsınız. Bircok bim ve a101 de de geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 6 Ağustos 2019; 9:58:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Tüm opetlerde kullanabiliyormuyum bu arada
    Genelde kullanılıyor ama depoyu doldurmadan içerde kasaya sorun Maximum puan kullanılıyor mu diye. Sonra depo dolduktan sonra kullanmayız derlerse kötü olur

• idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler :)

• Senelerdir kullanıyorum bu kartı, var mı yakıt kampanyası?

• Maxipuanlar ı gittigidiyor da kullanabilir miyiz arkadaşlar?

• Fatih KARAHAN kullanıcısına yanıt
    şimdi denedim kullanılmıyor, hepsiburada, n11, migros sanal market bunlarda geçmiyor. illa market ya da akaryakıt. bunlarda kullanamayınca bir anlamı yok ki
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevabınız için,benzin alıcaz artık ne yapalım

• Migros hediyem kart için Migros a gidiyorum ben de, aslında benzin için puan kartlarına da maxipuan ile yükleme yapılabilir belki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.