Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.613
Cevap
498
Favori
755.851
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şikayet kaydı oluşturdum hocam, 2-3 gün içinde geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk mesaja maxipuan kullanılabilen yerler eklenmeli
  • macfit kodu gelmedi hala

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • temassız ödeme sayesinde aylık 50 puaan kazanıyoruz. 40 da bp den geldi hayat hala maximumda
  • Haftasonu restoran kampanyasına dahil oldum ve alışveriş gerçekleştirdim. Müşteri hizmetlerine katılım neden gerçekleşmedi diye sorduğumda restoran alışverişi yapmışsınız ama restoranlara ait farklı kodlar oluyor o kod uygun değil gibi bir cevap aldım. Böyle saçma sebep mi olur? Şikayet oluşturduk. Bakalım ne çıkacak...

• Telefon alacağım. . 16 nisanda umarım bi kampanya olur

• Bp de 400 e 40 tan sonra faydalanmak için maxipuan kullanmaya istasyona gittim. İlk yer iş bankası posları toplattı dedi. İnsanlara yakıtı satıo faydalanamasınlar diye böyle yaptılar dedi. Bende farklı bir bp ye gidip birde orda yakıt alırken sordum sizde iş bankası pos var mı diye. Pompacı var dedi ancak burada da toplantılacaktı diye bir şeyler söyledi. Her neyse yüklenen puanları kullanabilidim ancak bu iş bankası ile gerçekten çalışılmaz. Ben en kısa zamanda da kapattıracağım maximum kartı.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Bp de 400 e 40 tan sonra faydalanmak için maxipuan kullanmaya istasyona gittim. İlk yer iş bankası posları toplattı dedi. İnsanlara yakıtı satıo faydalanamasınlar diye böyle yaptılar dedi. Bende farklı bir bp ye gidip birde orda yakıt alırken sordum sizde iş bankası pos var mı diye. Pompacı var dedi ancak burada da toplantılacaktı diye bir şeyler söyledi. Her neyse yüklenen puanları kullanabilidim ancak bu iş bankası ile gerçekten çalışılmaz. Ben en kısa zamanda da kapattıracağım maximum kartı.
    bende gittigidiyorda kazandığım 50 puanı kullanamadım.ne bimde ne 101 de nede migrosda pos görmüyor puanı.puan vadedip alışveriş yaptırıyorlar kullandırmıyorlar.son çare 45 liraya sattım forumdan birine nakite çevirdim

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hocam onun yerine migrosta inninal karta maximum ile yükleme yapsak olmaz mı

• quote:

Orijinalden alıntı: YuBa2

Hocam onun yerine migrosta inninal karta maximum ile yükleme yapsak olmaz mı
    olması lazım aslında,ben uğraşmaktan bıktım süresi az kalmıştı.kasiyerlerle uğraşılmıyor hediyem karta normal tl yüklemeyi bile çoğu bilmiyor.

A101 de iş bankası bankamatik kartının puanları kullanılabiliyor siz nasıl kullanamadınız?

• YuBa2 Y kullanıcısına yanıt
    Kredi kartının puanı yüklenebilir ama Bankamatik kartın puanı migrosta geçmez,ininalede yüklenmiyor dolayısıyla A101 veya şokta kullanılabiliyor sadece

• Fatih KARAHAN kullanıcısına yanıt
    Ben de zaten kredi karti kullanıyorum bilgi için teşekkür ederim

101 de bende çok kez kullanmıştım.sürekli kasiyerler değişiyor sordum bi kaçkere ben bilmiyorum puan kullanmayı dediler,biride baktı görünmüyo dedi.bimdede görünmüyo dedi anlamadım gitti.

a101 de kasiyerin oyununa gelmişsiniz anladığım kadarıyla,bilmiyorum demiyor genelde bu tipler kullanılmıyor ya da görünmüyor diyorlar ısrar edin bak nasıl görücekler.Bimde geçmez ordakiler masum:)
    migrosun cihazındada görünmeyince artık uğraşmadım.önceden böyle olmuyordu kullanmayalım diye bi hilemi var anlamadım.süreside kısa silinecekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahakt

Haftasonu restoran kampanyasına dahil oldum ve alışveriş gerçekleştirdim. Müşteri hizmetlerine katılım neden gerçekleşmedi diye sorduğumda restoran alışverişi yapmışsınız ama restoranlara ait farklı kodlar oluyor o kod uygun değil gibi bir cevap aldım. Böyle saçma sebep mi olur? Şikayet oluşturduk. Bakalım ne çıkacak...
    İsyerlerin sektoru dogru degil yada isyeri farkli bir sektorde de iş yapiyorsa restoran gozukmuyor. Bu konuda yardimci olmuyor banka.

• teqali kullanıcısına yanıt
    İşlemin adı da divan restoran diye yazıyor. Saçmalık şu ki 200 lira Üzeri restoran denmiş. Ben de restoran işlemi olan alışveriş yapmışım. Bu işlemi çeşitli bahane ile kabul etmeyen banka art niyetlidir...

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    bende bazen fişlere bakıyorum restoran mağaza benzin vb yerlerde fişte inşaat şirketi felan yazıyor.

kredi kartı extresine bakıyorum, diyorum ben buradan ne almışım ne işim olmuş diye şaşırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 11 Nisan 2018; 7:34:45 >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.