Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Meçukecu , cbozan , Gezenti1606 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
7.621
Cevap
499
Favori
756.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de gözüküyor bankamatik kartına sahibim. Mh'ne sorduğumda kartım için bu kampanyanın geçerli olduğunu söyledi denemek lazım
  • Arkadaşlar opet kampanyası olacakmış galiba shell bekliyordum World kart anlaşmış shell olsaydı iyi olacaktı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • opet olması için 15 nisanı bekleyecegız..parafın kampanyası var 15 nisana kadar..sanırım boşta firma bulamadılar 15 günlük boşluğa düştüler..eğer 15 nisandan sonrada gelmez ise iptal ettiricem kartı..ben yakıt için tutuyorum %10 indirim gibi oluyor..
  • 1 hafta önce markapark'tan alışveriş yaptım ama Macfit kodum gelmedi.Aradım MH'yi.Stoklarla sınırlı yazıyor o yüzden gelmemiş olabilir dedi.Kampanya sayfasında kampanya hala yayında gözüküyor.Tuzağa düşmeyin.
  • M.C.Clk kullanıcısına yanıt
    Arayıp şikayet kaydı oluşturun hocam. O şekilde geldi bana. Cevap olarak da kampanya sms izniniz yokmuş o sebeple iletilememiş dendi.

• reko kullanıcısına yanıt
    Ben zaten anlamıyorum bu 45 gün mantığını ya iki ay yap ya da bir ay yap parça parça kampanya yapıyorlar ayın kaçı olmuş tamam ben genel olarak memnunum ama bu akaryakıt kampanyasında maxımum çok geç kalıyor yada süresini düzgün ayarlamıyor

• Arkadaslar temazsiz kart kullaniminda Parca odemede 50 tl ilk odemede sifresiz gececek ikinci 50 de Sifre mi isteyecek kartin maximum temazsiz toplam ödemesi 100 olduğu icin sonra Sifre islemi olursa sifirlanip tekrar 100 tl lik bi Kota daha mi aciliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Arkadaslar temazsiz kart kullaniminda Parca odemede 50 tl ilk odemede sifresiz gececek ikinci 50 de Sifre mi isteyecek kartin maximum temazsiz toplam ödemesi 100 olduğu icin sonra Sifre islemi olursa sifirlanip tekrar 100 tl lik bi Kota daha mi aciliyor
    90 tl ye kadar temassız ödeme şifresiz mümkün olup ,1 ve 2. 50 tl lik işlemlerin şifresiz tamamlanmasına müteakip eğer aynı gün temassız işlemlere devam etmek isterseniz onun öncesinde tutarı ne olursa olsun pin girerek bir işlem yapmanız gerekiyor yazdığınız üzere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

90 tl ye kadar temassız ödeme şifresiz mümkün olup ,1 ve 2. 50 tl lik işlemlerin şifresiz tamamlanmasına müteakip eğer aynı gün temassız işlemlere devam etmek isterseniz onun öncesinde tutarı ne olursa olsun pin girerek bir işlem yapmanız gerekiyor yazdığınız üzere..

Alıntıları Göster
    Hocam ikinci 50 de 90 geciyor Sifre istemiyor mu bu asamada odeme yaparken ikinci 50 de

• askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    Birinci ve ikinci 50 TL. lik işlemde şifre istemez. 100 Tl. limite ulaştığı için güvenlik gereği ya pos üzerinden şifreli bir işlem veya ATM' den herhangi bir işlem ( mesela hesap bakiyesine bakıp kartı çıkarmak gibi) gerekir.

• Konunun müdavimlerine son ekstrede 65 TL aidat yansitmislar aradım iade için e mail göndermişler olumsuz sonuçlanmış sonra aradım iptal için 1000 TL kredi verdiler kabul etmedim 30 maxipuan verdiler kabul etmedim şimdi iptal olursa kart aidatini iade alabiliyor muyum kartı kullanmadım aidat yansidiktan sonra

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    Hocam genellikle iade olumsuz sonuçlanınca iade etmiyorlar elinizde belge dursun hakem heyetine başvuru yapın yada bir daha arayıp ben karttan memnunum iptal ettirmek istemiyorum aidat yüzünden diyin bankada bana aidat ücreti yansımayacağı söylenmişti diyin inşallah tutar ben 10 senedir kullanırım hiç yansıtmadılar

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Zaten bana kartı veren banka görevlisi yansirsa iade ettiririz demişti ev kredisinin deprem konut sigortalarını anadolu sigortadan yaptırabilmek için çıkarttılar karti

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    O zaman şubeye bir uğrayıp konuşun hocam

• Cidden rezillik şu akaryakıt kampanyasının olmaması.

• puanları almak dert kullanmak ayrı dert.benzin alabiliyormuyuz.

• Yemeksepeti dışında bi tane adamakıllı kampanyası yok bi süredir, akaryakıt bile yok bu ay, hayat maximumda değil artık.

• Geçen ay GG kampanyasına katıldım hala puanı yüklenmedi.
    MH görüştüm kayıt bıraktım hala dönüş yok.
    İyice sallamaya başladılar
  • Trendyol’dan alışveriş yapıp indirim alabilen oldu mu? Veya indirimin yansıyacağı bir tarih mi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markapark 3 aylık macfit kampanyası bitti mi ?
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.