Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.614
Cevap
498
Favori
755.903
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • puanları kullanabileceğimiz bi yer yokmu e-ticaret olarak
  • irs69 kullanıcısına yanıt
    yatti hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratsol kullanıcısına yanıt
    saol hocam

• işbank hala yok yatan
  • isbank n11 puani yatan varmi acep

• Bence yarın ya da diğer gün yatacak zaten yatmasıda gerekiyor beklemedeyiz

• N11 İş Bankası Maxipuanlar yatmış. Güle güle kullanın :)
  • blackberry68 kullanıcısına yanıt
    Aynen yüklenmiş hocam peki skt ne zamandı puanların?

• puanlar yatmis 15 gun suresi var bilginize

• yaw yine bana yatmamış maximum 3 tür aynı şeyi yapıyor bana
  • umutbilisim kullanıcısına yanıt
    Banada yatmamış daha önceki kampanyalarda ne yaptınız yattımı eski puanlarınız?

• Benim n11 puanı yattı.

Ancak alışverişte kullanmak istediğimide bu kartla tl ve puan kullanamazsınız diye hata veriyor puan sorguladığımda.

Böyle bir hatayla karşılaşan oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDT Man

Benim n11 puanı yattı.

Ancak alışverişte kullanmak istediğimide bu kartla tl ve puan kullanamazsınız diye hata veriyor puan sorguladığımda.

n11de deniyorsanız normal çünkü kullanılmıyor.
    İŞ BANKASI Hayır Hayır Bu bankaya ait kredi kartı puanları kullanılamamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Benim n11 puanı yattı.

Bu kampanya iş bankasının n11 için düzenlediği bir kampanya değil mi ? n11'den yaptığım alışverişle puan kazanıyorum ama başka yerde kullanabiliyor muyum?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Benim n11 puanı yattı.

Bu kampanya iş bankasının n11 için düzenlediği bir kampanya değil mi ? n11'den yaptığım alışverişle puan kazanıyorum ama başka yerde kullanabiliyor muyum?

sadecen11de geçerli puan gibi bişey olsaydı n11 kampanyalarında buna "n11 maxipuan" derdi. diğer kartlarda yapıyor mesela n11 bonus (sadece n11de kullanılabilir bonus) ama iş bankası için yaptığını hatırlamıyorum. bu son kampanyadaki puanları maximum üye iş yerleri fiziki postunda market benzin vs de kullanabilirsiniz. internette maxipuan kullanılan pek yer kalmadı

• Anladım hocam sağol. İnternette kullanacak site yok mu hiç, fiziki olarak kullanma imkanım da yok şu anda. Gitti puanlar o zaman :)

• quote:

Anladım hocam sağol. İnternette kullanacak site yok mu hiç, fiziki olarak kullanma imkanım da yok şu anda. Gitti puanlar o zaman :)

markafoni ve koçtaş vardı en son hale kullanılıyomu bilmiyorum
  • Arkadaşlar maxipuanları n11'de kullanabiliyorsunuz. Benim 50 tl puanım vardı.

Bugün 210 liralık alışverişimde puanlarımı kullanamadım ve müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğimde puanlar kartlara yüklendi kullanabilirsiniz demesine rağmen kullanamamıştım.Çözüm önerisi olarak farklı tarayıcıda deneyin felan demişti ama olmamıştı (ben tablette denemiştim).

Ancak sonra 49,80 tl'lik alışverişimde puanımın hepsini kullanabildim.Nasıl oldu bende anlamadım :)

• quote:

Arkadaşlar maxipuanları n11'de kullanabiliyorsunuz. Benim 50 tl puanım vardı.

Bugün 210 liralık alışverişimde puanlarımı kullanamadım ve müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğimde puanlar kartlara yüklendi kullanabilirsiniz demesine rağmen kullanamamıştım.Çözüm önerisi olarak farklı tarayıcıda deneyin felan demişti ama olmamıştı (ben tablette denemiştim).

Ancak sonra 49,80 tl'lik alışverişimde puanımın hepsini kullanabildim.Nasıl oldu bende anlamadım :)

maximum kartla puan+kredi kartından çekim şeklinde ödeme olmuyor, yani 100 puan varsa 101 liralık ürün alıp 1 tl karttan çektireyim derseniz olmuyor.
    siz de 50 puanla 50 lira üzeri alışveriş yapamadınız ama 50 tl ve altına alabildiniz.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.