Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (831. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayın Enparalısı görevlerinde fatura ödemesini telefon faturası olarak yapsak kabul ediyor mu?
  • Ben cep telefonu faturası ödüyorum, kabul ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Enpara mesaj göndermiş sözleşmenizi imzalamak için aktif ileti kuryeyi görevlendirdik diye en geç 15 gün diyor ama nette hakkında baya olumsuz yorumlar var bunlar gelmeye netflix kampanyası biter herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cayadüsensinek -- 5 Nisan 2020; 2:43:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepteteb ile birlikte masrafsız oluşları iş görüyor bir çok konuda
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Hocam merkezi bir yerdeyseniz daha kısa bile sürebilir. ben küçük bi ilçedeydim tam hatırlamıyorum ama ortalama 20 gün sürmüştü galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 13:57:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    quote:

Parasetamol1903 ;
    Bütün teknoloji ekibi evden çalıştığı ve çok büyük bir proje geçişi olduğu için 22 Mart'taki geçiş risk almamak adına 19 Nisan'a ertelendi. Bütün QNB Finansbank'ın sanal kart altyapısı bu geçişle beraber yenilenecek, kart sistemleri de çok kritik sistemler olduğu için bu öteleme yapıldı. 19 Nisan'daki geçişten sonra cep şubenin yeni versiyonu yayınlanacak, onun da yayınlanıp yaygınlaşması Nisan sonuna doğru olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 6 Nisan 2020; 12:22:5 >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 13:57:40 >
  • xe17 kullanıcısına yanıt
    Hocam insallah dediğiniz gibi olur. Ramazan geliyor netflix kampanyası devam eder umarım bu netflixi direk alsak hocam ayın kaçında iade ediyorlar parayı ayın enparalısı olmak şartmı yoksa direk alsak iade olur mu?

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki ayın ilk haftasında iade ediyorlar hocam, ayın en paralısı olma şartınıda salgın sebebiyle kaldırmışlar

• 3 ay erteleme olayını bazı müşterilerine ücretsiz, bazılarına ücretli, bazılarına ise hiçbir şekilde yapmamış bu enpara. ben üçüncü gruptayım yaptıkları cidden rezillik.
  • Steam üzerinden 4 nisanda en para kartla alışveriş yaptım iade bildiğim kadarıyla gelecek ay gelecekti fakat bu ayın 7 sinde iade aldım.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Ayrıntıya bakın sizin isminiz mi yazıyor diye
    Çünkü bazı kişilere başkasının adına yatırılıp sonradan düzelttikleri olmuş

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    Kendi adım yazıyor

• Enparaya başvurduk kartlar bi gelmedi aktif iletimi agt kuryemi ney onla çalışıyorlar nete biraz gçz gezdirdim. Acayip uyuz bir firma önceden çalışanları getiriyordu virüsden dolayı kurye ile anlaşmışlar.

• Arkadaslar 3000tl nakit ceksem kredi kartindan enpara nin sonradan taksitlendirmeye faiz aliyormu acaba 3bine kadar yapiliyor diye duymustum ama

• quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

Arkadaslar 3000tl nakit ceksem kredi kartindan enpara nin sonradan taksitlendirmeye faiz aliyormu acaba 3bine kadar yapiliyor diye duymustum ama
    Sen git sitesine oku anlarsın. Okumadan buraya gelip soru sormayın ya.

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Adam gibi cevap ver isine gelmiyorsa yazma insan gibi soru sorduk insan gibi cevap ver vermek istemiyorsan cevap yazma

• Arkadaşlar 1 ay önce başvurduğum kart yeni geldi ama kampanyalar kısmı bomboş gözüküyor??

• dublex06 kullanıcısına yanıt
    denemedim ama olmaz öyle. taksitli nakit avans yapmaya çalışıyorsunuz dolaylı yoldan. yani her harcama taksitlenebilir olarak çıkmıyor zaten.
  • 
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.