Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
6.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sampiyon bilo -- 12 Mayıs 2021; 15:48:1 >

• Hocam eline sağlık Ben kartın dahada gitmesini bekliyodum aslında gpunun 1 ghz barajına ulaşsaydı iyi olurdu ama pcı-x beslemeden dolayı herhalde daha gitmedi.Emeğine sağlık hocam.Crysisde 5 fps yükseldi ama high ayarlarda.Ama karta yazık oldu pcb'leri ayrıldı.İnş. devamıda gelir hocam sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N-0NE -- 29 Mart 2009; 15:36:54 >

• Çok saol.Sen yardım etmeseydin yakardım kartı valla.
    Hoş kardeşim kartı balkondan aşağıya attı.Ama bozan ben değilim.
  • Olsun hocam sen karta vmod yaptın kart çalıştı fps artışı oldu Video çektin bide.Lehimler gerçekten çok başarılı hocam 2 hamlede lehim yapmışsın.Ama kartın ön yüzündeki ramlere taktığın soğutucular bence biraz gereksizmiş.Keşke aliminyumdan filan daha büyük soğutucu kullansaydın
  • Kullanamazdım.Zaten bilerekten ön yüzedeki belleklere ince plaka taktım.Çünkü GPU'yu soğutan blok belleklerin tepesini fena kesiyordu.Video'dada söyledim.
    Yoksa öndekilerede yapraklı soğutucu takardım.Ama sığmadı işte.
  • helal temiz iş:D
  • güzel bir çalışma olmuş, emeği geçen arkadaşları tebrik ederim değişken direnç olarak daha yüksek dönüş sayısına sahip trimmer kullanırsanız daha ince ayar yapabilirsiniz. Ayrıca mod öncesi ve sonrası modu uyguladığınız bölgenin direnç değerlerini mutlaka ölçüp karşılaştırın,bunu kontrol etmeden sakin sistemi çalıştırmayın tekrardan tebrikler,,devamında daha güzel çalışmalarınızı görmek dileğiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: hey

güzel bir çalışma olmuş, emeği geçen arkadaşları tebrik ederim değişken direnç olarak daha yüksek dönüş sayısına sahip trimmer kullanırsanız daha ince ayar yapabilirsiniz. Ayrıca mod öncesi ve sonrası modu uyguladığınız bölgenin direnç değerlerini mutlaka ölçüp karşılaştırın,bunu kontrol etmeden sakin sistemi çalıştırmayın tekrardan tebrikler,,devamında daha güzel çalışmalarınızı görmek dileğiyle

Trimmer bulamadım.Bizm burdaki elektronikçiler elektronikçiyim diye geçiniyor.Vmod yapılacak bölgenin direncini ölçmek için o çipi sökmem gerekiyor.Bu benim için bir sorun değil.Kolayca söküp takabilirim.Ama bacakların kırılma ihtimali var.Ki bu bir ölüm.Özellikle kökten kırıldıysa.
    Bu nedenle sökmeye üşendim.

• Kart yere düşünce nası kırıldı yav, ortadan ikiyemi yoksa üzerindeki bir parçamı kırıldı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

Kart yere düşünce nası kırıldı yav, ortadan ikiyemi yoksa üzerindeki bir parçamı kırıldı ?

4 yaşındaki kardeşim balkondan aşağıya atmış.
    4. kattan betona düşerse kart her türlü kırılır.
    Kartın PCB'si varya,PCB'nin katmanları birbirinden ayrılmış.Nasıl desem;hani çift tarafı yapışkan bantlar vardır ya,üzerindeki kılıfı kaldırsın,ayrılmaya başlar.Onun gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sampiyon bilo -- 29 Mart 2009; 20:23:04 >
  • :) kartın sonu kötü olmuş ama video süper elinize sağlık
  • Daha 16 yaşındayım.Ve arkadaşlarım bunları yaptığıma hayret ediyor.
    Üst konu yapılmasını rica ediyorum.
  • Helal hocam yürü be Hocam kart kötü oldu yha Keşke yüksek bi yere koysadın (vitrün üstü gib).İnş. kart tamir edilebilir.Şimdi senin gönderdiğin siteden bende kartıma bakıcam ramler aynıda gpu için bilmiyorum.Ram soğutucu alıp bende ufaktan 1850 filan vurucam
  • quote:

Orjinalden alıntı: N-0NE

Helal hocam yürü be Hocam kart kötü oldu yha Keşke yüksek bi yere koysadın (vitrün üstü gib).İnş. kart tamir edilebilir.Şimdi senin gönderdiğin siteden bende kartıma bakıcam ramler aynıda gpu için bilmiyorum.Ram soğutucu alıp bende ufaktan 1850 filan vurucam

1800 vur.Birde eğer elinde imkan varsa belleklere eline soğutucu yap.Eski ati 3450 kartımda bozulmuştu.2 hamlede lehim yapmayı 3450 üzerine öğrendim de.
    3450'nin soğutucusunu demir testeresi ile doğradım.Ve soğutuc yaptım.
    Eğer elinde uygun bir blok varsa uğraş ve doğra.

• Hocam glacialtech soğutcu war elimde.http://www.mascom.com.tr/en/index.php?option=com_content&view=article&id=343:glacialtech-socket-775-30-dba-2800-rpm-igloo-5056&catid=43:glacialtech-socket-775-lemci-soutucular&Itemid=281 bunu kesip biçip bişiler yapıcam:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N-0NE -- 29 Mart 2009; 20:06:27 >

• Guzel bir calisma olmus, tebrikler arkadaslar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: şampiyon bilo

quote:

Orjinalden alıntı: hey

güzel bir çalışma olmuş, emeği geçen arkadaşları tebrik ederim değişken direnç olarak daha yüksek dönüş sayısına sahip trimmer kullanırsanız daha ince ayar yapabilirsiniz. Ayrıca mod öncesi ve sonrası modu uyguladığınız bölgenin direnç değerlerini mutlaka ölçüp karşılaştırın,bunu kontrol etmeden sakin sistemi çalıştırmayın tekrardan tebrikler,,devamında daha güzel çalışmalarınızı görmek dileğiyle

Trimmer bulamadım.Bizm burdaki elektronikçiler elektronikçiyim diye geçiniyor.Vmod yapılacak bölgenin direncini ölçmek için o çipi sökmem gerekiyor.Bu benim için bir sorun değil.Kolayca söküp takabilirim.Ama bacakların kırılma ihtimali var.Ki bu bir ölüm.Özellikle kökten kırıldıysa.
    Bu nedenle sökmeye üşendim.

hicbirseyi sokmene gerek yok zaten yaptigin islemde bagli tum devrenin esdeger direncini degistirmektesin o yuzden olcecegin de zaten bu deger nasilini daha onceki dh video incelemelerinde bulabilirsin..
    iyi forumlar..

• @hey
    Kart zaten kırıldı.Yoksa Radeon bios editor,ati winflash gibi programlar için saat hızlarını arttırmayıda göstericektim.Daha fazla test yapıcaktım.Kamera önünde voltaj ölçümü ve ayarlamasıda yapıcaktım.Ama yarıda kaldı.Kardeşim sağ olsun.
    Ama bundan sonrakı vmod videolarımda daha dikkatlı olcam ve daha ayrıntılı yapıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sampiyon bilo -- 30 Mart 2009; 12:12:17 >
  • gerçekten güzel çalışma olmuş ,tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: mesutismail

gerçekten güzel çalışma olmuş ,tebrikler

Çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.