Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.432
Cevap
65
Favori
1.209.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Louis van Gaal: Benim dönemimde United hep hücum ediyordu ve karşımızda hep bir duvar vardı. Ancak bugün kimse United'a karşı savunma yapmıyor. Çünkü Mourinho'nun takımı hücum etmiyor.

Louis van Gaal:

"Manchester United şu anda defansif bir futbol oynuyor. Ben hep atak oynattım ve otobüs çeken hep rakiplerimiz oldu. Mourinho çok daha sıkıcı bir futbola rağmen eleştirilmiyor."

Konuş hocam konuş. Arkandan nasıl iş çevirdiklerini , bir çöp uğruna seni nasıl gözden çıkardıklarını konuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 12 Aralık 2017; 11:53:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Louis van Gaal: Benim dönemimde United hep hücum ediyordu ve karşımızda hep bir duvar vardı. Ancak bugün kimse United'a karşı savunma yapmıyor. Çünkü Mourinho'nun takımı hücum etmiyor.

Louis van Gaal:

"Manchester United şu anda defansif bir futbol oynuyor. Ben hep atak oynattım ve otobüs çeken hep rakiplerimiz oldu. Mourinho çok daha sıkıcı bir futbola rağmen eleştirilmiyor."

Konuş hocam konuş. Arkandan nasıl iş çevirdiklerini , bir çöp uğruna seni nasıl gözden çıkardıklarını konuş.

Nerde atak oynatmış,

Allah aşkına atma şu çöpü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    YAW HE HE.

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Louis van Gaal: Benim dönemimde United hep hücum ediyordu ve karşımızda hep bir duvar vardı. Ancak bugün kimse United'a karşı savunma yapmıyor. Çünkü Mourinho'nun takımı hücum etmiyor.

Louis van Gaal:

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

Sonuçta şuanda görev alan Morinho ve Guardiola'nın akıl hocası Louis Van GAAL'di.Yani ne öğrendilerse bunların kaldırım taşlarını en başta oradan aldılar ikiside.Altyapı ile ilgilenen bir antrenördü aynı zamanda Van Gaal mesela Barcelona'da da böyle idi.ManU'ta geldi her ne kadar taşlasakta taşlasalarda ben beğeniyorum Rashford çok iyi bir gelecek vadediyor Lingaard'a ne kadar sövülsede bir şekilde skor katkısı sağlıyor yeterli mi değil ama malzeme bu yani bunları kazandırdı.

ManU yıllar süren bir hükümdarlıktan çıktı.Alex Ferguson gitti ve dağıldı düzeltmek kolay değil.Nasıl ki 20 yıllık bir evliliğin bozulması gibi sonuçları ağır eskisine dönmekte zor kim gelirse gelsin.Bunu yapmak güç her ne kadar eleştirsekte Arsenal'in Wenger'i de bunu yaşayacak sonra diyeceğiz kim bilir en azından Wenger varken fa cup alıyorlardı diyeceğiz 4ncü oluyordu diyeceğiz.

• Arkadaşlar beni alıntılayıp nefretinizi kusmayın hocama. sadece hocamın yapmış olduğu açıklamayı gördüm , burada bahsi açılmadığını farkettim ve forumda paylaştım.

Hepimiz biliyoruz şuan lvg başta olsa manu çok daha iyi yerde olur ama bilinen şeyleri konuşursak bilinmeyenlere sıra gelmez.
  • Hücum oynatıyordun ama evinde Norwich'e yeniliyordun, Leicester'dan 5 tane yiyordun. Hücum oynatıyordun ama Psv'li Wolfsburg'lu şampiyonlar ligi grubundan çıkamıyordun. Adamda utanma arlanma yok ki hala yüzsüzce konuşabiliyor. Eleştirdiği adam ise şampiyonlar liginde çeyrek final görmesi yüksek ihtimal.
  • Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

United, Van Gaal ile 2014-2015 sezonunda 62 gol atıp 37 gol yemiş. 2015-2016'da 49 gol atıp 35 gol yemiş. Mourinho yönetiminde ise United bu sezon şimdiye kadar 16 maçta 36 gol attı.

Hala bunun üstüne Lvg öven varsa cehennem bile kabul etmez.
  • Daha yeni bir sitede okudum 2015'te yapılan bir araştırmada ManU dünyada en fazla taraftarı olan,en fazla gelir elde eden takımmış.Ne buluyosunuz abi ManU'da?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Hücum oynatıyordun ama evinde Norwich'e yeniliyordun, Leicester'dan 5 tane yiyordun. Hücum oynatıyordun ama Psv'li Wolfsburg'lu şampiyonlar ligi grubundan çıkamıyordun. Adamda utanma arlanma yok ki hala yüzsüzce konuşabiliyor. Eleştirdiği adam ise şampiyonlar liginde çeyrek final görmesi yüksek ihtimal.

not: mouyu sevmem ama lvg ile kıyaslamak adama hakaret sayılır o kadar da değil lvg daha uefa grubu kalitesindeki gruptan çıkamıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 12 Aralık 2017; 19:31:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

Daha yeni bir sitede okudum 2015'te yapılan bir araştırmada ManU dünyada en fazla taraftarı olan,en fazla gelir elde eden takımmış.Ne buluyosunuz abi ManU'da?

Alex Ferguson sayesinde oldu her şey. Öyle efsaneler top koşturdu ki bu kulüpte, takdir etmemek, saygı duymamak, sempati beslememek elde değil

• Umarım Mourinho seneye takımda kalır. United’a ilk geldiğinde başarısız olacağını düşünüyordum ki bu forumda da belirttim ama şuan beklediğimden daha iyi gidiyor. Bu çöp kadroyu temizlemek çok zaman aldı ve temizlik devam ediyor. Pep tarihin en iyilerinden lafım yok ama kadro olarak çok daha iyi kadrosu var. Seneye kadrolar dengeli hale gelirse Mourinho bir şekilde alır ligi. 2 yıldır takım çok zor kaybediyor ve kazanma alışkanlığı oturuyor,bakalım.

Ha seneye kalır mı? Belli olmaz. Geçen seneyi 3 kupayla kapatan biri bu sene kupa almazsa sıkıntıya girer. Ocak transfer dönemini iyi geçirip Cl’yi zorlayacaktır.

Gitme ihtimali de yüksek Özellikle Psg veya Real Madrid olabilir diye düşünüyorum.

• Mourinho efsanedir özeldir ama Manu ile olmadı. Artık kabul edip vedalaşmak lazım. Mourinho da biraz futboldan uzaklaşıp kafa dinlemeli. Manu derhal Pochettino’yu getirmelidir. Bu Manu yönetimine verilmiş bir emirdir.

• Football managerda tek transfer döneminde 10 futbolcu gönderip 10 tane alırsınız ama gerçek hayatta böyle işler olmaz.
    Mourinho da ister Young'ı Blind'i satıp Alex Sandro'yu almayı ama kolay değil, kışın transfer olmaz yazın da as takıma en iyi ihtimal 3 transfer olur ve biter bu iş.

Zaten yeni sezonda transfer dönemi ligin ilk maçından önce bitiyor bu yüzden hızla imzalar gelecektir az sabır.
    Unutmayın ki Ferguson zamanında kaçıncı hafta şampiyonluğu ilan ederiz hesaplarından acaba şl ye gidebilecek miyize kadar düşmüştük şuan en azından direk gideceğiz gibi duruyor, zamanla şampiyonluğun en büyük adayı olacağız yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 13 Aralık 2017; 20:29:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Football managerda tek transfer döneminde 10 futbolcu gönderip 10 tane alırsınız ama gerçek hayatta böyle işler olmaz.
    Mourinho da ister Young'ı Blind'i satıp Alex Sandro'yu almayı ama kolay değil, kışın transfer olmaz yazın da as takıma en iyi ihtimal 3 transfer olur ve biter bu iş.

Zaten yeni sezonda transfer dönemi ligin ilk maçından önce bitiyor bu yüzden hızla imzalar gelecektir az sabır.
    Unutmayın ki Ferguson zamanında kaçıncı hafta şampiyonluğu ilan ederiz hesaplarından acaba şl ye gidebilecek miyize kadar düşmüştük şuan en azından direk gideceğiz gibi duruyor, zamanla şampiyonluğun en büyük adayı olacağız yine.

2 senede yaptığı transfer sayısı sadece 7(biri lindelöf). çöpleri temizlemekte geç kaldığını siz de biliyorsunuz. haklı çıkarmak için sunulan argümanlar da çok saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

Daha yeni bir sitede okudum 2015'te yapılan bir araştırmada ManU dünyada en fazla taraftarı olan,en fazla gelir elde eden takımmış.Ne buluyosunuz abi ManU'da?

Alex Ferguson sayesinde oldu her şey. Öyle efsaneler top koşturdu ki bu kulüpte, takdir etmemek, saygı duymamak, sempati beslememek elde değil

guce tapanlarin takimi diyorsun yani ;)

• Aradesh kullanıcısına yanıt
    Durum değerlendirmesi yaptım yoksa çöplerin fazlalığını hepimiz kabul ediyoruz ama bazı oyuncular da bu çöpler yüzünden tam performans veremiyor mesela Pogba.
    City de damdan düşey gibi bu seviyeye gelmedi yıllarca inşa ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Durum değerlendirmesi yaptım yoksa çöplerin fazlalığını hepimiz kabul ediyoruz ama bazı oyuncular da bu çöpler yüzünden tam performans veremiyor mesela Pogba.
    City de damdan düşey gibi bu seviyeye gelmedi yıllarca inşa ettiler.

Dogru fakat citynin 2010 2011 yillarinda yaptigi cogu transfer cop konumuna gecmesiyle sutlandi. Gecen seneden beri ilk 11e ciddi takviye yapildi

• Attık Lukaku ile ama üstümüzde bi ölü toprağı var halen

• İY | Manchester United 1-0 AFC Bournemuth

Topla oynama: %58-%42

Pas yüzdesi: %84-%77

Toplam şut: 3-8

İsabetli şut: 1-3

• ManU leş yav valla leş nasıl düzelir bilmem.Chelsea'yi bu oyun tipi ile tanıdık bir şey demedik ama yılların atak oynayan gümbür gümbür gelen ManU'suna şu futbol yakışmıyor.Yakıştıranada iyi gözle bakmam yani.Ferguson'un ManU'suna bak birde şuna bak anadolu klübü gibi sadece daha teknik ve kaliteli oyunculara sahip hücum hattında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Aralık 2017; 0:47:19 >
  • 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.