Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.432
Cevap
65
Favori
1.209.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pogba mental olarak çok zayıf ya Allah belanı versin Van Gaal ya hiç mi araştırmadın oyuncuyu alırken bıraktın başımıza bu adamı.
  • Bizim valverde yi verelim size, iyi adamdır,

biz kefiliz :))

Pogba yı da bize verin, alın rakitici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 30 Eylül 2018; 0:46:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Bizim valverde yi verelim size, iyi adamdır,

biz kefiliz :))

Pogba yı da bize verin, alın rakitici
    Sistem hocası diye geçinen Zidane'da daha iyi hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Sevgili dostlar, bu konunun başlığından Mourinho kalmalı gibi bir anlam çıkarmayın lütfen. Hem takımın hem de hocanın iyiliği için ben de JM'nin kovulması taraftarıyım. Ama Avrupada Real Madrid dışında kulüp çalıştırmayan, Gareth Bale, James Rodriguez hatta Cristiano Ronaldo gibi star isimleri küstüren sistemi sadece (ne kadar sistem denebilirse ki ben demiyorum) İspanyada başarılı olmuş bir hocanın neden Premier League'e uygun bulunmasına ben şahsen anlayamıyorum. Oyuncu ilişkileri iyi diyorsunuz ama geçmişte bu isimlerle yaşadığı sorunlara göz yummamak gerek hadi diyelim ki geldi. Pogba'nın ve diğer oyuncuların Zidane'ı sistemini uygun bulmayıp Mourinho örneğindeki gibi aralarında sorun yaşanmayacağını nerden bileceğiz ? Ben şahsen bu riskin alınmaması gerektiğini Leonardo Jardim, Massimiliano Allegri, Julien Nagelsmann hatta Serbest kalma maddesi varsa Mauricio Pochettino'nun zorlanması gerektiğini düşünüyorum.
    Bence de Allegri en doğru tercih olacaktır. Kendisi Juventus'a Conte çapsızından sonra seviye atlattı, daha önce Milan'da da elindeki kadroyu oldukça verimli kullanıp başarılı oldu. Oyuncuları ile gereksiz tartışmalara da girmiyor. En önemlisi kendisini sürekli güncelliyor, ego yapıp bağnaz kafayla burnunun dikine gitmiyor(J.M gibi yapmıyor) Onun haricinde Jardim de çok iyi bir seçenek olur eğer Allegri olmazsa. Kendisini hem Sporting de hem de Monaco da yeterince kanıtladı United gibi bir takımı çalıştırabilecek kapasiteye sahip olduğu kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Zidane çok kötü bir teknik direktör

İnşallah yakın zamanda yeni bir takımın başına geçer de herkes anlar bunu
    Aynen kardeş 3 sene üst üste Şampiyonlar Ligi alan adam çok kötü hoca.

Sadece Türkiye'de duyabileceğiniz laflar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Aynen kardeş 3 sene üst üste Şampiyonlar Ligi alan adam çok kötü hoca.

Sadece Türkiye'de duyabileceğiniz laflar.

Alıntıları Göster
    Hocam bizde yapacağı şey son 16'da elenmek. Realdeki başarısının %70'i takımın iyi olması. Bireysel başarı gibi lanse edilmesine şahsen deli oluyorum.

• Gençtim almadın canımı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 30 Eylül 2018; 1:55:32 >
  • Bugün Abd borsasında %2'lik bir değer kaybımız var. West Ham maçından sonra olması ayrı bir dikkat çekici. Artık hissedarlar kulübe güvenmiyor. Değerimiz düşüyor ve yönetim halinden oldukça memnun gibi. Sadece Real Madrid'de elde ettiği takım bazlı başarılar yüzünden Zidane'ı isminin anılması dünya borsalarında kulübü mahvetti.

• ahı var

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Tamam diyorum ki bir başka takımı en kısa zamanda çalıştırınca anlarsınız

Top oynatmayı bilmiyor adam

• Zidane moudan kötü olmaz hem bakarsınız balı devam eder böyle şanslı adamlar lazım kulüplere
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Tamam diyorum ki bir başka takımı en kısa zamanda çalıştırınca anlarsınız

Top oynatmayı bilmiyor adam
    Zidane ballı len ve Zidane kötü teknik direktör len demek = Futboldan anlamayan bir çarım demek.
  • Sadece Real Madrid'i çalıştırmış orda bile şans ile 3 CL alan birisi için iddialı sözler. Futbolda bir yerlere varabilmek için maalesef şans yetmez.

• 3 şampiyonlar ligini 3 kral kupası almış gibi kücümsüyorsun mourinhoyu uefa kupası aldı diye övenler var bu konuda
  • Kaçını eyyam ile aldı peki ? Ona hiç girmek istemiyorum yoksa işin içinden çıkamam.

• Pogba denen balon bu takımdan gitmeden Manu asla toparlanmaz.

Mou da çok inatçı saçma sapan transferler yapmaya başladı böyle giderse yakında yol verilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Pogba denen balon bu takımdan gitmeden Manu asla toparlanmaz.

Mou da çok inatçı saçma sapan transferler yapmaya başladı böyle giderse yakında yol verilir.
    Ben olsam ikisini birden postalardım. Çünkü aralarındaki sürtüşme ister istemez başına yansıyor ve çok büyük malzeme çıkıyor. Zidane'ı falan bu takıma geçecek liyakatta görmeleri çok komik. Çok güzel PR'sini yaptı ceremesini çekiyoruz. Castilla'dayken hiç çok iyi hoca diye yazanları falan görmüyordum burda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 30 Eylül 2018; 13:51:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Ben olsam ikisini birden postalardım. Çünkü aralarındaki sürtüşme ister istemez başına yansıyor ve çok büyük malzeme çıkıyor. Zidane'ı falan bu takıma geçecek liyakatta görmeleri çok komik. Çok güzel PR'sini yaptı ceremesini çekiyoruz. Castilla'dayken hiç çok iyi hoca diye yazanları falan görmüyordum burda.

Alıntıları Göster
    Moyes denen adam bile bu takımı yönettiyse bence Zidane a bile sırf isminden dolayı şans verilebilir.

En azından oyuncuların gelişimine ve motivasyonuna katkı sağlayacaktır.

• En uygun isim Pochettino olur. Bütün imkanları sunmak lazım ama ayrılması yinede zor gibi. Pochettino ikna edilemezse Eddie Howe doğru isim bence. Bournemouth gibi kısıtlı bir takıma oynattığı futbol ortada.
  • Bazı üyelerin psikolojik sorunları olduğu bir gerçek. Adam City taraftarı ama günde 3 öğün Mourinho eleştiriyor. Ben City taraftarı olsam Mourinho bu kadar kötü bir hoca madem sonsuza kadar takımda kalsın diye dua ederdim. Bölümde yönetici olmaması ve konusuna sahip çıkmayı beceremeyen pasif bir üyenin olmasıda bunda en büyük etken tabii.
  • 
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.